Fórum pridal 3rz00, 15. 4. 2019 19:57 do kategórie Hry. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Playstation 4

0
3rz00

23 ročný chalan
Púchov

Čaute, myslíte si, že sa dá očakávať že pôjde cena Playstation 4 v nasledujúcich týždňoch-mesiacoch dolu, pretože už bola ohlásená nová verzia Playstation 5? Aj keď tá má prísť až budúci rok niekedy na jeseň ...
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Lukaso121

29 ročný muž
    Nitra

Si kup nejaku ojazdenu
  2. 2
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

Kup si v bazáre, keď nemáš na novú
  3. 3
    3rz00

23 ročný chalan
    Púchov

Na novú mám, ale momentálne mi to ešte nesúri, tak že či za nejaké 3-4 mesiace nepôjde o 50€ dole napríklad. Ojazdenú nechcem :D
  4. 4
    Lakero

21 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Jazdenka to istí... Tak skoro cena dole nepôjde, ale ceny 200€ za konzolu sú super. Keď sa posnažíš tak aj za 150€ kúpiš
  5. 5
    Firestorm

30 ročný muž
    Bratislava

Neni o čom
  6. 6
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Ja som kupil za 150 pred 2 rokmi :D Musis kukat bazos.. :D
  7. 7
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

Na vianoce bola o 50e lacnejšia
  8. 8
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

Pojde
  9. 9
    Gramofón

hrá sa, že má 0 rokov
    Niekde na Ukrajine

Počkaj si na výpredaje a kúp si ju.Neočakávam,že cena PS4 pôjde rapídne dolú,hlavne nie v obchodoch typu Alza,Nay...Tam stále držia najvyššie ceny všetkého,no na internete to kúpiš o 100,200€ lacnejšie,no asi na to majú nejaký dôvod,ktorý som zatiaľ nenašiel.
  10. 10
    Rocafella

tvári sa, že má 4 roky
    V krajine iluzii

Neviem ja som mal novu ps4 pro mesiac potom co vysla za cca. 330€ a este k tomu bola hra co stala nejakych 59€ zadarmo :)
  11. 11
    Rocafella

tvári sa, že má 4 roky
    V krajine iluzii

Nechápem načo čakať, keď ma vyjsť nová :D
  12. 12
    Mobscene_69

26 ročná žena
    Smultronställe

Kvôli tomu určite neklesne cena takže na to sa nespoliehaj.. Cez black friday sa oplatí najviac a ptm už len z bazáru