Fórum pridal Montgomery, 7. 9. 2019 10:54 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

planujete na svoju svadbu vyhodit vela penazi?

0
Montgomery

29 ročný muž

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Method

hrá sa, že má 2 roky
    Kalokagatia ;-)

Akoze viem, ze zeny si to uzivaju, je to ich velky den. Ale ja si nemozem pomoct, pridu mi to vyhodene prachy :D a celkovo som anti oslavovy typ, pride mi to take silene vsetko. Som cudny :D
  2. 2
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Moja svadba bude stat nula centov :D zoberem si scifi zenu
  3. 3
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

No aj mi je tých peňazí na jednej strane ľúto trocha, ale rozhodnutie padlo, tak sme sa rozhodli obaja a urcite nebudeme vyhadzovať zbytočne peniaze za kadejaké moderné blbosti co sa dnes vymýšľajú..
  4. 4
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Nikdy nič také nezažijem, to je jasné, mňa si vezme akurát tak smrť, ale čisto hypoteticky ked si to predstavím, tak páčila by sa mi taká jednoduchá, uvoľnená, že po sobáši spravíme nejakú garden party :D normálne grilovačka, sud piva, nejaké to červené víno, pustíme nejakú hudbu a ideme hopčipčibirib :D

https://media0.giphy.com/media/ygx2z9nIBYSeFPqt75/giphy.gif
  5. 5
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

@method Prečo by si to mali užívať práve ženy? Manželstvo nie je o svadbe. Ja chcem čo najmenšiu svadbu, lebo to šaškovanie je trápne + zbytočné mrhanie jedlom a všetkým (kvety, energie, cestovanie, ...)
  6. 6
    Majmarad

36 ročný ujo

Ja už sa ženiť nebudem, stačilo raz :D
  7. 7
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@4 ale toto by asi žiadna žena nechcela, to sa môže páčiť asi iba mne :D
  8. 8
    Ellyie

hrá sa, že má 2 roky

Chcela by som menšiu svadbu len v spoločnosti tých najbližších a s čo najmenšími výdavkami. Svadba je len jeden deň v živote manželov, osobne dúfam, že moje manželstvo (ak raz nejaké bude) vydrží viac dní / mesiacov / rokov (ideálne celoživotne), takže si viem neskôr predstaviť iné využitie tých peňazí než jednorazovo platiť sálu, výzdobu, tony jedla atď.
  9. 9
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Ja chcem mať tajnú svadbu aby sa ma na oslave mojej 50tky spýtali že "A čo Robo, ty sa kedy oženíš?" a ja veselo odpoviem: "čo vy ste všetci osprostelí? však ja som už 20 rokov ženatý" :D
  10. 10
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

@riddler negeneralizuj :D ja toto povazujem za uplny ideal.

Hej ako,ze, celkovo si viem predstavit tisice lepsich vyuziti penazi, nez mat velku svadbu. A navyse velke party su pre mna extremne psychicky vycerpavajuce, preco by som si takto dobrovolne ublizovala. Za svoje peniaze.
  11. 11
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Ale ináč určite nechcem veľkú svadbu a tiež sa spolieham aj na to, že dovtedy sa môj okruh potenciálnych hostí aj zmenší. :D Mne by úplne stačilo pozvať maximálne rodičov a sestru, dať si nejaký slušivý oblek, prsteň z cheerios a na oslavu vypiť pivo.

12. 12
    Method

hrá sa, že má 2 roky
    Kalokagatia ;-)

@mkamka vela zien sniva o krasnej velkej svadbe, ovela menej je takych muzov:)
  13. 13
    Method

hrá sa, že má 2 roky
    Kalokagatia ;-)

@mkamka ale plne zdielam nazor :D
  14. 14
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

@method ja som chcela môjho nahovoriť na menšiu svadbu, kvôli tým financiám a on ma prehovoril, že nech to uz stojí za to (aj ked svadba o cca 55 ľudí aj tak až taká veľká nebude :D )
  15. 15
    Method

hrá sa, že má 2 roky
    Kalokagatia ;-)

@sasi2680 pohodicka:)) ale skor vynimka povedal by som
  16. 16
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

chcem malu svadbu ale velku svadobnu cestu :D
  17. 17
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Kúpime letenky najbližším osobám a vypadneme na mauricius/seychelly, tam sa zoberieme, ožerieme, poležíme na pláži a domov. Nechcem prežiť klasickú svadbu.
  18. 18
    Jasmiine

26 ročná žena
    GREECE

Ja svadbu nechcem, neviem si to ano predstavit - velka rodina,pozornost na mne, ceremonie, oslavy, strach jak cert z kriza, ...ale frajer chce svadbu, tak snad ho nejak presvedcim
  19. 19
    Slackerbitch

38 ročná teta

Ovela viac by som si asi uzila nejaku grilovacku s kamosmi “v teplakoch” ako niekolkotisicovu svadbu vo velkej sale v svadobnych satach atd.. :D

Alebo sla za tie peniaze na 2 tyzdnovu svadobnu dovolenku (love) :D (a potom s kamosmi urobila grilovacku (: )
  20. 20
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@mkamka jake mrhanie jedlom? vsetko treba zjest.. alebo doniest do roboty :D
  21. 23
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Za cely zivot som bola pozvana len na jedinu svadbu (teda aj hostinu) - mojej kamaratky. A ta bola nadherna, ako z rozpravky, na hrade... Boli tam na hostine aj herci, moderator, DJ, kazda blbostka bola vyladena do najmensieho detailu. Na stoloch sme vsetci mali milion drobnosti pre kazdeho hosta, ako napr. keksicky s ich menami, nase napichnute na nejakom darceku a pod. Program bol uzasny, premysleny, malebny, vtipny, bolo tam snad vsetko... Dokonca mali pripravenu na mna aj taku vec, ked do najvacsej hry na podium vyberali niekoho vzdy od kazdeho stola, ze nevesta zmurkla na nas stol a vsetci tam zan poslali mna lebo vedela, ze ja by som sa sama isto neprihlasila. Ale tak oni to pripravovali velmi intenzivne minimalne rok... Fakt si viem len tazko predstavit dokonalejsiu svadbu... Bol to uzasny zazitok.

Co sa ale mna tyka, ja na to nemam povahu, volila by som urcite co najjednoduchsiu svadbu.

Ale este dodam, ze ta kamaratka je velmi ticha, mila, skromna... Skor si myslim, ze pre nu to bol asi taky detsky sen mat takuto nadhernu svadbu. A to bol ten kontrast, ze vyzerala na tak honosnej svadbe, ako taka mila povabna ticha vila, princezna. Vazne okuzlujuci zazitok:)
  22. 24
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

Ak uz, tak by som chcela mat netradicnu svadbu. Napriklad v zahrade kastiela/hradu, na lodi na Dunaji, na plazi... takze asi to svojim sposobom isto bude drahe. Ale detaily a pre mna blbosti ako napriklad keksiky s menami atd vobec neplanujem urobit. Moja svadba by asi mala byt prienik stareho a moderneho...alebo potom nejaka restika ktora ma zahradu, najest sa, mat tam bufetove stoly a bavit sa do rana. Ziadny hlupy program, cepcenia ci co to tam je...proste len byt s najblizsimi a oslavit tu udalost.
  23. 25
    Riddiculus

7 ročné dievča
    Pche.

@method Úplne súhlasím. Nechápem tie ženy. Ani svadbu celkovo. A oslavám sa vyhýbam už asi od desiatich.
  24. 26
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Nie.
    Chcem skôr takú úplne skromnú svadbu :)
  25. 27
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Nie, ja by som chcela svadbu na úrade a čisto len so svedkami, pretože sa bojím, že budem strašne nervózna a vystresovaná (hehe)
  26. 28
    Dwarvax

32 ročný muž

Dlho som bol nastaveny tak, ze nechapem svadby, naco tolko penazi do toho niekto da a ma s tym tolko starosti, ved je to zbytocne. No ale za posledny mesiac som bol na dvoch svadbach, da sa povedat, ze skor take klasicke a nebola to az taka katastrofa. Akoze nemozem povedat, ze by som sa uz tesil na dalsiu, stale som anticeremonialny typ. Nemam uplne rad hromadne akcie a take na silu veci. Ale vydrzat sa to tam dalo, obe boli pekne pripravene a vesele.

Kazdopadne, ak by som mal mat svadbu len podla seba, tak by som to spravil ako uplne malu vec, s minimom ludi, ci dokonca uplne bez rodiny a znamych, mozno ako nejaku dovolenku niekde. A ci uz by bola draha alebo nie, to je jedno, hlavne aby sme boli ja aj ona spokojni.
  27. 29
    Limitles

7 ročný chlapec

Plaz alebo vegas..aj tak skoncim v kostole a urcite to bude katolicky-fuj
  28. 30
    Sheistheone

28 ročná žena
    Vieden

Pokial viem svadbu predsa platia rodicia takze neriesim kolko to bude stat, je to pre mna dolezity den a chcem si ho uzit :)
  29. 31
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Nebudem mať
  30. 32
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    unclean, a libertine

nepredpokladam, ze by som sa vydavala (mala som v poslednej dobe dost silne popudy tymto smerom, ale uz ma to preslo :D), ale kazdopadne kazda svadba je imho draha ako rit, takze...

ale strasne by ma to bavilo planovat, takze by asi stala svadba nakoniec vela
    ja by som sice nechcela ani biele saty a dievcatka s kvetmi a presladene toto, ale ani grilovacku s kamaratmi, nenavidim grilovacky :D :D

predstavovala by som si taku hipsterskejsiu svadbu, ziadny dreskod, prid, jak uznas za vhodne; ziadne kavovary a blbosti - ak chces dat svadobny dar, prispej na utulok/nemocnicu/nieco pekne; jedine a jedine civilny - nie cirkevny - obrad; z velkej casti vegan menu; mozno nejaky folklorny prvok (ale nie cepcenie :D )
  31. 33
    Sianagirl245

17 ročné dievča

Ja by som chcela svadbu kde sa vezmeme hostia si potom požúrujú niekde jak sa im bude chcieť a my sa s chlapom odpakujeme kdesi do riti :D
  32. 34
    Sianagirl245

17 ročné dievča

A tým som myslela že možno by som ani nemala problém zafinancovať nejakú sálu/jedlo/hudbu ale ja toho nechcem byť súčasťou
  33. 35
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

A ja chcem uplne tradicnu velku svadbu :D so vsetkymi babkami a pripitymi strykami, puncovymi rezmi a slizikovou polievkou :D kolko bude stat tolko bude stat, pretoze vacsina sa vyberie naspat v daroch :D
  34. 36
    Gothicpoethic

26 ročná žena
    Partizánske

Moja prvá svadba bola skromná a som úspešne rozvedená. :D
    Teraz údajne, povedal frajer, že pokiaľ nebudeme mať prebytočných 15 tisíc eur, svadba nebude. (love)
  35. 37
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

@patrixo Oki, este su v mrazaku kolace, co ostali zo svadby Stevkovej sestry, donesieme v pondelok. Nevadi, ze su tam dva mesiace, ze? :D

Z tej svadby vtedy ostalo nejake jedlo a pokusali sme sa to par dni dojedat, ale bolo toho dost, tak nieco nakoniec vyhodilo. Aj kolace, co sa popucili, takze nebolo vhodne, aby sa niekomu dali.
  36. 38
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@mkamka nevadi, v pondelok nie som v praci :D hej no.. obcas sa to s jedlom prezenie no..
  37. 39
    Bebekex

26 ročná žena

chcem sa vytancovat
  38. 40
    Kerrang

27 ročný muž

Až raz v hudbe neskoršej budúcnosti snáď nastane tento okamih, tak nie som pripravený spraviť čo najhonosnejšiu svadbu ...aj tak svadba je len formalita a dôležitejší je ten spoločný život ...načo mi bude honosná svadba, keď o pár rokov môže byť rozchod
  39. 41
    Saddath

28 ročná žena

Chcem podpisat papiere na urade. Nech je tam moja mama. A ptm ist na svadobny cestu. Ziadnu oslavu ani nic. A ptm sa opit s kamoskam v meste. Takato moja predstava...
  40. 42
    Turbolienka123

20 ročné dievča

Ja asi budem mať tradičnú svadbu. Hoci ma láka predstava, že by som sa vydala niekde ďaleko a v súkromí, moja rodina by mi to asi neodpustila. :D
  41. 43
    Mimi89

29 ročná žena
    v rozprávke... :)

@sheistheon my sme si svadbu platili sami, ... :) takze neda sa to pausalizovat :) a aj vela ludi co poznam si platili sami...