« Vzťahy

Fórum pridala Junkychess, 3. apríl 2011, ďalšie jej diskusie »

"Pikantne" video pre priatela/ku ?!

Junkychess
junkychess, 22 ročné dievča, BS , TT, 3. apríl 2011

Dnes sa mi stala taka vec....Ked som sa stretla s priatelom. Tak mi vravel o tom ako jedna holka urobila "pikantne" video pre svojho priatela , a tak mu to potom ako darcek dala . Nanestastie sa rozisli a teraz,kedze je ten jej ex na nu nastvany preposielava to video kazdemu co sa da, a takto sa to dostalo aj k moju priatelovi, a on cely nateseny mi vravi "Lusy, poslem ti jedno video , posli to kazdemu koho poznas!!" a ked som sa ho spytala na dovod , tak mi jednoducho povedal "ked je krava ,tak jej treba!"... Co si o tom myslite? a spravili by ste niekedy VY taketo video pre svoju drahu polovicku? , osobne si myslim ze to je totalna kravina, take daco spravit pre priatela, dotycna musela byt dost naivna ked si myslela ,ze take daco bude vidiet len jej priatel , viem ze takychto pripadov je viacej , ale clovek sa nie a nie poucit ...

0 Zareaguj!
Zajko30
zajko30, 27 ročný muž, Žilina, 3. apríl 2011

podám na neho trestné oznámenie a má po piči..........filip

1 Zareaguj!
Kaylee
kaylee, tvári sa, že má 6 rokov, 3. apríl 2011

momentalne ti za racionalneho uvazovania a single stavu hovorim ze nie co ti jebe? Hehe ale ked sa zamilujem tak zase pre zmenu mne uplne jebe ale snad az takto nie!

2 Zareaguj!
Iwanna5
iwanna5, 23 ročné dievča, Melmak, 3. apríl 2011

to čo spravil ten chlapec je dosť úbohé Hehe

3 Zareaguj!
Interrupcio
interrupcio, 27 ročný muž, Bratislava, 3. apríl 2011

mas charakterneho, uvedomeleho a zreleho priatela.. no co ti poviem.. ale ty ti asi vies Haha

4 Zareaguj!
Frez
frez, 23 ročný chalan, z Verešvára, 3. apríl 2011

pravda je, ze je naivna a nemala taku kravinu robit, no on je hajzel, ze to rozoslal vsade mozne. ja by som take nieco nikomu nespravil (ani video, ani to rozoslanie).

5 Zareaguj!
Eraser
eraser, 25 ročný chalan, Hranicny priechod city, 3. apríl 2011

tak on je zase tiež dobrý vychcanec... chápem nevraživosť voči ex... ale sú isté veci, ktoré sa nerobia.

6 Zareaguj!
Kosmiklove
kosmiklove, 28 ročný muž, ..., 3. apríl 2011

takychto videi ale aj fotiek su na nete plne fora...takze to nerobi len on...to robi UPLNE KAZDY chalan Happy

7 Zareaguj!
Junkychess

@interrupcio no vsak trocha sme sa kvoli tomu aj pohadali , vysledok bol ze som mu povedala ze sa chova ako pubertiak ,a on ze ja som zaujata ,pretoze som baba a nepochopim ako sa ten jej ex citil Hehe ...kravina Haha

8 Zareaguj!
Interrupcio

@junkychess a pocity jej ex ho opravnuju sirit tie presačinky dalej.. no skvele Hehe Hehe Hehe

9 Zareaguj!
Junkychess

@kosmiklove ..no baba vam chce dobre a vy ste taketo "svine"? Hehe strasne s Vami !!! Hehe

10 Zareaguj!
Chevro
chevro, 23 ročný chalan, 821, 3. apríl 2011

Nespravil by som také video. Rovnako by som to ani nechcel nikdy po priateľke. Však ju mám naživo, načo video Haha Nikdy nevieš kto sa k nemu dostane..

11 Zareaguj!
Uspavanocka
uspavanocka, 11 ročné dievčatko, pa, 3. apríl 2011

nikdy preboha

12 Zareaguj!
Kosmiklove
kosmiklove, 28 ročný muž, ..., 3. apríl 2011

@junkychess vtip je v tom ze to vsetko bolo zrejme az po rozchode Ehm ja som taky problem zatial nemal..

13 Zareaguj!
Interrupcio

@kosmiklove no kazdy nie.. ja som take veci po rozchode vymazal a kaslal na to

14 Zareaguj!
Mielikki
mielikki, 17 ročné dievča, Pokémon diva , 4. apríl 2011

Pikantné video? Nech si preposielajú zábery na mexický guláš a feferónky, keď ich to baví Oooo

15 Zareaguj!
Kosmiklove
kosmiklove, 28 ročný muž, ..., 4. apríl 2011

@interrupcio tak ako sa to vezme...to co sa mne dostalo do ruk boli vacsinou zahranicne zalezitosti Haha

16 Zareaguj!
Delpurr
delpurr, 26 ročný muž, Spiš / Ružomberok, 4. apríl 2011

@junkychess moj nazor: tvoj priatel ze je kkt, ze ti to tak vravel je pohode, ale ten chalan co to rozoslal je az maximalny kkt Haha
@kosmiklove a nie nerobi to kazdy chalan, ja som to nespravil Haha

17 Zareaguj!
Kosmiklove

@delpurr tak myslel som to obrazne Haha je jasne ze sa najde par vynimiek co to nespravi ale vacsina to skor ci neskor spravi..

18 Zareaguj!
Delpurr
delpurr, 26 ročný muž, Spiš / Ružomberok, 4. apríl 2011

@kosmiklove tak ti poviem, ze by som to tej svini nespravil, neviem preco... proste mi to nedovoli svedomie, ani rozum, ani nic... ani hnev mi k tomu nepomoze Haha

19 Zareaguj!
Pubertslatinocelny
pubertslatinocelny, 31 ročný muž, Zatiaľ Bratislava, 4. apríl 2011

nie, nespravil by som ziadne video. ale poslal by som jej link na albumy uzivatela @zajko30 Happy

20 Zareaguj!
Midnight
midnight, 25 ročný chalan, neber ostatných tak vážne(?), 4. apríl 2011

@junkychess - mám pár "pikantných" fotiek od bývalých, ale nikdy by som ich nikomu zo žiadneho dôvodu neposlal

chlapec je kokot, a to video by každému ku komu sa dostane malo dokazovať jeho kokotizmus a nie pičizmus bývalej, pretože bývalá bola len zlato úprimná a v zamilovanosti nemysliaca na dôsledky.

21 Zareaguj!
Tomas
tomas, týpek, čo založil BIRDZ, Zatiaľ Bratislava, 4. apríl 2011

video vlastne nie... hm... iba niečo, ale prest veeeľa rokmi... osobne ma to netrápi...

ale ten argument @junkychess ten tvoj frajer, že "keď je krava, tak pošli..." to je trápne faktHehe

22 Zareaguj!
Kaylee
kaylee, tvári sa, že má 6 rokov, 4. apríl 2011

@21 co mi pripomina ze sa mi zo seba chce grcat

23 Zareaguj!
Tikalok
tikalok, 25 ročný chalan, 4. apríl 2011

@kosmiklove dosť sa mýliš v tom, že také niečo spraví takmer každý. ale vôbec sa nečudujem, že človeku s tak veľmi úbohou povahou ako si ty, to pripadá normálne.

24 Zareaguj!
Antifunebracka
antifunebracka, 25 ročný chalan, stetka birdzu, 4. apríl 2011

suhlasim, ze to bolo maximalne naivne od tej baby a maximalne podle od chalana. ku mne sa napr tiez dostalo par nahych gynekologickych snimok byvalych spoluziacok, ale NIKDY som ich neposunul dalej

25 Zareaguj!
Klaudiqaaa
klaudiqaaa, 22 ročné dievča, 4. apríl 2011

pokiaľ si vyberáš jebnutých kokotov, ako podľa toho čo si napísala určite (a aj podľa toho že ty si normálneho chlapa proste nenájdeš Hehe ) , tak sa ani nečudujem že by si to nespravila Žmurk

Ja mám dobrého priateľa a viem, že ak by sme sa rozišli v zlom, určite by sa nezachoval tak detinsky, pretože je to človek s dorbým srdcom a má už j svoje roky na to aby takéto pubrtálne kokotiny proste neriešil...

26 Zareaguj!
Sprejerka01
sprejerka01, 11 ročné dievčatko, FUCK OFF, 4. apríl 2011

chuďa baba bola preňho spraviť "čokoľvek" a on jej to takto odplatil....to si podľa mňa,(nech urobila čokolvek),nezaslužila...

a tvoj priatel je podobne prepnuty jak on Haha

27 Zareaguj!
Matheusko
matheusko, 28 ročný muž, Bratislava IV., 4. apríl 2011

@27 suhlas.

28 Zareaguj!
Istsinka
istsinka, 25 ročná žena, Zmrzlinkovo, 4. apríl 2011

spravila som ... a verím Hehe veľmi verím, že aj keby sme sa rozišli, nedostalo by sa to ďalej Hehe

29 Zareaguj!
Kosmiklove

@tikalok keby ten tvoj pokus o odjeb nebol aspon od veci...nikde nepisem ze to je normalne, len ze to robi dost chalanov...

30 Zareaguj!
Junkychess
junkychess, 22 ročné dievča, BS , TT, 4. apríl 2011

@delpurr v tejto situacii sa tak fakt spraval ou
@midnight no to hej , detinske "riesenie" ako sa vyrovnat s rozchodom... ou
@klaudiqaaa prepac ale k DUCKFACE-u sa nebudem vyjadrovat Haha -"ma uz svoje roky" ..ked si zlatokopka a vyberas si starych tak sa ani necudujem ..

31 Zareaguj!
Adsy
adsy, 28 ročný muž, heaven & hell, 4. apríl 2011

ja mám video bývalej aj fotky - samozrejme všetko erotického charakteru. No nie som kkt, aby som to niekomu posielal. Patrí to medzi nás dvoch aj keď ma podvádzala, klamala, krico obviňovala a nakoniec nechala tak to stále je iba naše a nie pre iných. Podľa mňa bol ten chlapec idiot a nie ona.

32 Zareaguj!
Sandy114
sandy114, 23 ročné dievča, 4. apríl 2011

priatel mal od byvalej tiez nejake video a rozisli sa kvoli tomu, ze ho podvadzala (a to je fest v zlom) a len ho zmazal a neposielal nikam dalej

33 Zareaguj!
Adsy
adsy, 28 ročný muž, heaven & hell, 4. apríl 2011

@sandy114 tak to má byť. Ale ja som to trochu zle napísal, leob nakoniec som ju nechal ja a nie ona mňa. Jedine čo som spravil zlé je, že som jej vynadal vieš si asi predstaviť ako. Ja som zmazal všetko okamžite.

34 Zareaguj!
Toudy88sv
toudy88sv, 26 ročný muž, Snina, 4. apríl 2011

@junkychess ja by som to nikdy neposlal dalej! a dievca hm tak co bola zalubena a chcela ho potesit, neznamena to ze je hlupa alebo zla....je mi jej luto...ale mozem povedat ze tvoj chalan je rovnaky kkt ako ten byvaly (aspon podla tejto veci)

BTW: eroticke fotky a videa dievcat mladsich ako 18 rokov sa povazuje za trestny cin a je za to vazenie Haha je to sice blbost ze od 15tich sa moze sexovat ale az od 18tich mozes mat eroticky material! taky je zakon

35 Zareaguj!
Tikalok
tikalok, 25 ročný chalan, 4. apríl 2011

@kosmiklove

z toho, čo si tu napísal, teda

najprv
"takze to nerobi len on...to robi UPLNE KAZDY chalan"

a potom
"je jasne ze sa najde par vynimiek co to nespravi ale vacsina to skor ci neskor spravi.."

mi nepripadá, že by si sa veľmi tlačil medzi tie výnimky.

36 Zareaguj!
Ridiculousnotion
ridiculousnotion, 21 ročné dievča, Trnava, 4. apríl 2011

povedz tomášovi že toto sa nerobí ! Haha

37 Zareaguj!
Junkychess

HeheHehe @ridiculousnotion a teba poprosim nedavaj mu link na toto forum Hehe ..asi by ma zabil keby vedel ze pisem aj o nom vo fore Hehe ...

38 Zareaguj!
Ridiculousnotion
ridiculousnotion, 21 ročné dievča, Trnava, 4. apríl 2011

@junkychess asi hej Hehe ale neboj budem ticho Hehe

39 Zareaguj!
Kosmiklove

@tikalok pokial si si nevsimol tak som napisal aj ze ja som taky problem nemal podla coho by sa dalo usudit ze medzi tie vynimky PATRIM...to len podla tvojej "popletenej hlavy" si si dal dokopy ze tam patrim Žmurk a nepisal si nahodou ze sa o tomto nemusis bavit? tak naco mi tu odpisujes?

40 Zareaguj!
Klaudiqaaa
klaudiqaaa, 22 ročné dievča, 4. apríl 2011

@junkychess ja si starých solventných chlapov vyberať nemusím, pretože môj duckface mi vie zarobiť za pár hodín 100 ečka. a koľko si vieš zarobiť ty s tým vyryhaným ksichtom?Žmurk

41 Zareaguj!
Tenario
tenario, 26 ročný muž, Šurany, 4. apríl 2011

Je to od neho ubohost. To je asi tak vsetko co k tomu poviem. Je to nevyzrety debil Haha

42 Zareaguj!
Junkychess

@klaudiqaa Hehe sry niesom taka ku..a aby som si za to pytala peniaze. Vies v tomto smere som da sa povedat slusne dievca. Takze GL v zivote nech ti ten duckshit zarobi tolko aby si este aj tu nemusela zo seba robit kur.u Haha..

43 Zareaguj!
Momo48
momo48, 19 ročný chalan, ..., 4. apríl 2011

@interrupcio HeheHeheHehe

44 Zareaguj!
Natuska6262
natuska6262, 13 ročné dievča, vo svojej bublinke, 4. apríl 2011

tak po prvé : v živote by som také nič neurobila ako ona ,ani keby som bola neviem ako zamilovaná (čo aj teraz som),a ani môj priateľ by s tým nesúhlasil
po druhé : je to bezcharakternosť a úbohosť ľudí ,ktorí si medzi sebou preposielajú a najmä jej bývalého v tomto konkrétnom prípade,lebo nemal právo to preposielať ,vždy všetko vo vzťahu by malo byť medzi tými dvoma aj ked sa pohádajú na život a na smrť ...chúďa dievča ...ale no zase ju neospravedlnujem ,je veľmi hlúpunká ,keď mu verila ...

45 Zareaguj!
Plutvonozceakrivozubky
plutvonozceakrivozubky, 19 ročné dievča, Paralelny svet, 4. apríl 2011

na pana Hehe

46 Zareaguj!
Tragichick
tragichick, 23 ročné dievča, ... čo stále sníva..., 5. apríl 2011

no... máš... milého priateľa...

47 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

47reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist