Fórum pridal Bytost, 9. 3. 2008 21:52 do kategórie Programovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

php

0
Bytost

35 ročný ujo
Košice

Ahojte. Potreboval by som vytvorit administratora na stranke s prihlasenim a v nom aby som mohol dokladat text a fotky do svojej stranky a potom ich aj editovat. Ako to urobit? Aky je postup. Poradte mi prosim. Diki.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Tenpatic

13 ročný chlapec
    <b>Birdz</b>

naštuduji si niečo, na nete je toho az až, alebo zajdi do najbližšieho obchodu a kup si manual
  2. 2
    Jaffo

29 ročný muž
    Martin - Priekopa

us sa da mnoho php adminov staihnut....iba nahodis par skriptov do indexu..alebo ak neves vobec robit so skriptami a tak, tak sa regni na dokom blogu, ktory ma primitivne admin rozhrania
  3. 3
    Tommyhot

31 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Najlepsie by asi bolo pouzit nejaky framework (nie zend a podobny ehm.. sracky..)<br />
    <br />
    nedavno mi kamos poslal link na video kde ukazovali pracu s jednym frameworkom ale uz si neposmeniem ako sa volal.. Napr taky jednoduchy blog spravil za 20min aj s vysvetlovanim..
  4. 4
    Avaster

27 ročný muž
    Levoča

no ak to chces vytvorit tak nasiel som na nete tutorial na RS..myslim ze je v svk.. <br />
    http://www.builder.cz/art/php/php_rs_1.html
  5. 5
    Tommyhot

31 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Avaster: ten "RS" som skusal cca pred 5mi rokmi ked som z php zacinal a mozem povedat, ze je na 100% nefunkcny.. resp musel som tam velmi vela veci prerobit, aby fungoval apson ako tak.
  6. 6
    Midnight

30 ročný muž
    čo to zase píše?!

použi PHPNuke, tuším tak sa to volá.<br />
    pokiaľ sa toto pýtaš, tak nie si schopný si to vytvoriť sám (to neber ako urážku, ale ako fakt)
  7. 7
    Kvimbi

31 ročný muž
    v zivotnej velkosti

Mno to je dost siroka otazka.<br />
    Co vlastne z PHP vies? Mas otazky co sa tyka autentifikacie a bezpecnosti, alebo co konkretne nevies vyriesit? Zacni rovnako ako si robil stranku ;)(ak to teda nie je iba HTML, to by si sa daleko nedostal)<br />
    Ak sa ti nechce vela kodit, tak ti odporucam CMS "Joomla!"<br />