Fórum pridal Marjy77, 13. 9. 2019 00:30 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Partner a jeho kamarátky

0
Marjy77

20 ročné dievča
Wilderland

Myslíte si, že keď má partner, s ktorým je žena vo vzťahu, nadpriemerne veľa kamarátok je to skôr výhoda (napr. lebo to súvisí s tým, že rozumie ženám lepšie ako priemerný chlap), alebo nevýhoda (napr. lebo je väčšia pravdepodobnosť, že podvedie)? Prečo?
Odozva

Názory k téme

1. 2
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

Hej hej, je to “len kamaratka”, a ta dalsia tiez... :D to su take tie “kamaratkovske typy”, od ktorych bocit co najdalej.
  2. 3
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

vsetci chlapi, ktorych poznam a maju nadpriemerne vela kamaratok su gayovia (hehe) .. a inak neviem, za cely svoj zivot som sa s tymto nestretla, dokonca aj ja mam viac muzskych kamaratov ako zenskych :D ja si fakt neviem predstavit normalneho chlapa, ktoreho bavia rozhovory o chlapoch, dietach, menzese, topankach, vlasoch a klebetenie :D ale kamaratky tolerujem (ved aj ja som taka kamaratka :D), no kazdy moj ex a aj sucasny ich mal iba zopar (kolegyne neratam)
  3. 4
    Sidious

21 ročný chalan

@kakofonicka Mám pocit že som mal viac kamarátok, no nepamätám si, že by niekedy hovorili o "chlapoch, dietach, menzese, topankach, vlasoch a klebetenie".
  4. 5
    Majmarad

36 ročný ujo

Že niekto podvedie nezávisí od toho, koľko má vôkol seba ľudí opačného pohlavia. Ak aj má niekto kamarátky, tak to neznamená, že im rozumie - ženám nerozumie nikto :D

Skôr to bude výhoda ak bude chcieť mať niekedy dieťa. Podedí veci a ak sa nezadarí, tak sa ochotne ponúkne niektorá kamarátka :D

Nehľadaj v tom nič (môj uhol pohľadu) ale takých ľudí, ktorí to takto majú je minimum, takže buď obozretná :)
  5. 6
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

Len tak mimochodom, bi ľudia nemôžu mať žiadnych kamarátov ani kamarátky, aby sa náhodou niekto nebál, že nebude podvedený? :-o
  6. 7
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

ked ta typko podvedie tak ta podvedie ci ma krdel kamaratok alebo ziadnu. A ci uz za to môže ego trip (been there) alebo komplexy alebo nefunkcny vztah.

Moj byvaly mal dlho vacsinu kamosov zeny, bol s nimi kazdy den v praci a na roznych akciach a vseliako komuniitne spavali kazdy vedla sebaa jak sardinky a whatever a nikdy som neziarlila ani som nemala preco. (potom prisiel spominany ego trip, a to uz aparadoxne mal aj muzskych kamosov :D a sup random nove dievca v koelktive :D )

Ja mám napr. tiez dost vela muzskych kamosov (a nebvim s s nimi o kabelkach ale o muzoch, klebetach casto :D ) a berem ich ako . svojich super kamosov a nie seualne objekty.
    Chill out :) kasli na to.. ako som povedala v prvom riadku, ked t apodjebe tka ta podjebe no matter if kamaratka alebo nie... k tomu mu das praveze "dovod" ak sa bude citit obmedzovaný a ze mu budes chcet nebodaj zakazovat kamaratky alebo co... pre mna osobne by to bol uplne neprekonatelny red flag
  7. 8
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Volá sa to ka-ma, ka-ma,
    ka-ma, ka-ma lásky.
  8. 9
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

@sidious fakt? lebo ja so svojimi kamosmi casto riesim vztahy alebo napriklad vcera sme hodnotili modu Korejcanov :D ale asi sme sa nepochopili, ja som myslela, ze to sa riesi v zenskom kolektive, kde je chlap, ja som si predstavila chlapa obklopeneho bandou zien, ako to ma napriklad moj chlap v robote a ver mi, tam sa toto veeeela rozobera :D
  9. 10
    Limitles

7 ročný chlapec

To je otázka na kt sa dá komplexne odpovedať len pri sude vína
  10. 11
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Ja mam kamoska co sa s chlapmi ani nevie bavit. Hoc chodi s nimi von,na pivo, na futbal, neni pod papucou, a ma kopec babskych kamosiek.
    Ak ta ma chlap/zena podviest tak to urobi bez ohladu na to ,ci sa s nimi stretava alebo si niekoho na sex najde cez net, v bare alebo v mhd..
  11. 12
    Riddiculus

7 ročné dievča
    Pche.

Podľa mňa je to v pohode, aj keď tam je ešte tretia možnosť, že je to gay, čo o tom nevie alebo sa to snaží potlačiť. Zase nie všetky ženy sú také, že len o sprostostiach trepú, viď mňa - neznášam small talk.
  12. 13
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Akože nieže by som sa bála že má podvedie, ale keby mal nejakú kamošku radšej než mňa, alebo ju uprednostňoval predo mnou, to by ma fakt dosť stalo. Viac ako ten podvod keď mám pravdu povedať.
  13. 14
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 2 roky
    Brno

na jedneho muza kamarata mam tak 6 zien kamaratok a nemam pocit, ze by som bol gay, mal predpoklad k nevere alebo sa rad bavil o krvacani z vaginy.
  14. 15
    Majmarad

36 ročný ujo

@aventine existujú také priateľstvá kde toto môže byť. A poznám veľa ľudí, ktorí to tak majú... Otázka: nebola by si s niekým, kto to tak má len preto? Aj napriek tomu, že by ťa ľúbil a nikdy nepodviedol?
  15. 16
    Ssnehulienka

24 ročné dievča
    Dolný Kubín

vacsia pravdepodobnost, ze zenu podvedie? wtf? ta pravdepodobnost je vacsie ked je chlap idiot alebo vztah nefunguje, nie ked ma kamaratky lol

neviem, a neviem aku hodntu ma riesit ci je to lepsie alebo horsie, muza si predsa vyberam n zaklade inych kriterii a nesla by som sa s nim rozist lebo ma kamaratky

ja mam vacsinu kamaratov muzov a tiez mi to nepride divne
  16. 17
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

@majmarad akože však nerozišla by som sa s ním, ale vadilo by mi to.
  17. 18
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

@majmarad ja som práveže taká, že by mi ani nevadilo, keby mal s niekým sex na jednu noc. Ale kamarátku, s ktorou by si rozumel lepšie než so mnou, na to by som fakt žiarlila.
  18. 19
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

Záleží od chlapa
  19. 20
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

@aventine ja mam doplnujucu otazku, vnimala by si to rovnako, aj keby mal kamarata, s ktorym si rozumie lepsie nez s tebou?
    Alebo keby si ty mala kamaratku, s ktorou by si si rozumela lepsie nez s nim, vnimala by si to tak, ze ma priatel dovod ziarlit?
    Zistujem, ze ludia maju uplne divoko odlisne hranice toho, na co ziarlia a strasne ma to fascinuje.
  20. 21
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

@staphylococcus nie, nevnímala, a viem že je to iracionálne, ale tak sú to pocitové veci a tie žiaľ dosť často iracionálne bývajú, aj keď si pritom uvedomujeme, že je to blbosť.
  21. 22
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

@aventine ved v poho, mna to len zaujimalo. Mne osobne pride tento pristup, napriklad u muzov, ze ked sa priatelka pozrie na ineho chlapa tak ohen na streche ale kamoske moze aj ruky do podprsenky strkat, strasne iracionalny a celkovo mimo ale idk, kazdy to mame nastavene inak a kym su spokojni vsetci zucastneni tak y not :D
  22. 23
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

Ja osobne si neviem moc predstaviť, že by mu popri vzťahu a práci ešte ostal čas na udržiavanie kontaktu s veľkým množstvom kamarátov, ci už mužských alebo ženských.. :D