Fórum pridal Darksider96, 14. 9. 2020 16:00 do kategórie Filmy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Páčil sa vám film Matrix?

0
Darksider96

24 ročný chalan
Underworld

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

Matrix je jeden z mojich najobľúbenejších filmov a zaradil by som ho medzi mojich top 5 filmov, takže tak :smile:
  2. 2
    Openmindedfreak

31 ročný muž

jasnačka
  3. 3
    Annyejnji

22 ročné dievča

strasne velmi to ludia chvalili, ale mna to nudilo :( som jediny človek na svete no :(
  4. 4
    Xdraks

26 ročný muž
    Som blázon

Mne sa páčil Terminátor :D aj posledný sa dal
  5. 5
    Nerwous15

27 ročný muž
    furt rovno a dzig do ľava :P

Paradzina trilogia, narozdiel od hier o trony, to bola sracka.. narozdiel od serialu chernobyl, to bola zas paradzina (hehe)
  6. 6
    Mezomus

tvári sa, že má 3 roky
    asshole birdzu!

v podstate mam rad len jednotku, reloaded a revolutions su uz tak trochu dopoctu, ale stale nadpriemer

@nerwous15 jak mozes porovnavat GoT, Chernobyl a matrix? (?)
  7. 7
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Toto tu je tusim kazdy tyzden :D ano ale len jednotka
  8. 8
    Nerwous15

27 ročný muž
    furt rovno a dzig do ľava :P

@mezomus normalne, jak lietadlo a auto.. obe su dopravne prostriedky.. obe su natacane (:
  9. 9
    Robin

24 ročný chalan
    The land of thieves & phantoms

Zamotaval som sa v tom
  10. 11
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@robin Ako vidím, tak musíš mať strašne mizerný vkus na filmy keď sa ti nepáčil ani jeden film v mojich anketách o filmoch... Alebo im len nechápeš (hehe) Určite budeš jeden z tých pre ktorých sú skvelé filmy typu Transformers, Avengers, filmy o super hrdinoch a všelijaké americké komédie, však? (:
  11. 12
    Robin

24 ročný chalan
    The land of thieves & phantoms

@darksider96 sak preco som si asi dal nick name Robin...
  12. 13
    Mezomus

tvári sa, že má 3 roky
    asshole birdzu!

jaj to si ty darksajdy!

ozaj mozes byt take jebnute decko a povysovat svoj vkus? (hehe)

na! toto si pusti, nech mi mozes napisat, ze to neni hudba a jaky si dokonaly (thumbs)
    https://www.youtube.com/watch?v=jYr6Fu0uRFA&feature=share
  13. 14
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@mezomus Aky mas problem? Co ti vadi? Chod radsej do svojej dielne robit triesky a nehrl zbytocne zlc v diskusiach o filmoch ktorym nerozumies ;P Popripadne si najdi zaujimavejsiu alebo lepsie platenu pracu ;) Nebudes mat taketo problem s ludmi pri ktorych sa citis ako niemand (letim)
  14. 15
    Mezomus

tvári sa, že má 3 roky
    asshole birdzu!

@darksider96 vidis, presne o tomto som hovoril, ze si nevyburene decko, co ma potrebu sa povysovat (thumbs)

filmy, ktorym ty nerozumies doteraz som mal napozerane, ked som mal 16. imho ani nevies, kto reziroval ten slavny matrix a jake ine filmy natocili, ale idgaf.

a uplny lol a potvrdenie o tom, ze si decko s deficitom sexu je ta pasaz o praci
    (hehe)

kazdopadne nemam vobec potrebu ti dokazovat, ze dokazem urobit na svk peniaze, co ini maju v rakusku, ani to, ze ma robota bavi (rofl)
  15. 16
    Sonaaa

hrá sa, že má 0 rokov

@darksider96 co kreativne robis vo volnom case ty? Tvoris nieco? .... citim v tom "chod radsej do svojej dielne robit triesky" trosku cynizmu :smile:
    Alebo len dokola pozeras filmy ako Matrix, ktorym podla tvojich predchadzajucich komentov asi nerozumie nikto lepsie ako ty, pretoze su tak zlozite ze vacsina ostatnych ludi im podla tvojho nazoru nerozumie?
    ...."musis mat mizerny vkus na filmy, ked sa ti nepacil ani jeden film v mojich anketach o filmoch" - HOTOVY KRITIK filmov!
    Pokial sa mi nepaci to co tebe, znamena to, ze ten film je napicu? Lebo tak to vyznie.
    Alebo mozno len to, ze ty nerozumies zase filmom, ktore sa pacia inym (cmuk)
    a mozno sa ti nepacia len preto, lebo im nerozumies
  16. 17
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@mezomus

"filmy, ktorym ty nerozumies doteraz som mal napozerane, ked som mal 16. imho ani nevies, kto reziroval ten slavny matrix a jake ine filmy natocili, ale idgaf."

Ja neviem kto reziroval Matrix a ani ake ine filmy natocili? (retard) Ako dokaz, ze sa mylis ti mozu posluzit moje starsie ankety o filmoch Atlas mrakov a V ako Vendeta a moje komentare v nich ;)

"a uplny lol a potvrdenie o tom, ze si decko s deficitom sexu je ta pasaz o praci"

Len uplny chudak a niemand sa moze chvalit tym, ze ma dostatok sexu... Takze si ma iba utrvdil v tom aky si niktos... Keby ma lepsie poznas, tak vies dobre, ze mna sex nezaujima... Myslim, ze som dostatocne civilizovany clovek narozdiel od vacsiny svetovej populacie ktora je na urovni zvierat a preto si uzivam sofistikovanejsie resp. inteligentejsie a kultivujem svoje hobby, talent. Rad si uzivam intelektualne – roznymi filozofiami, predstavami, umenim a nie sexovanim, fajcenim, prezieranim sa, chlastanim, fetovanim a chodenim na party a pod... Uzivanie si sexu za ucelom pravidelneho uspokojenia a jeho neustale vyhladavanie je zvieraci pud (hehe) Takze sa ozaj nemas cim chvalit (:

"kazdopadne nemam vobec potrebu ti dokazovat, ze dokazem urobit na svk peniaze, co ini maju v rakusku, ani to, ze ma robota bavi"

Tak to je pekne :smile: Chod radsej teda robit alebo chod uspokojit svoju zenu a daj mi uz pokoj 0_0 Nemam naladu sa handrkovat uz aj v takychto neskodnych a neutralnych forach zo zakomplexovanymi usermi (bird) (letim)
  17. 19
    Mezomus

tvári sa, že má 3 roky
    asshole birdzu!

vidis, zase si to dokazal (thumbs)
  18. 20
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@mezomus Co som zase dokazal? To, ze tu pisem len pravdu a ty to nedokazes zniest? To je tvoj problem, nie moj. Bye (letim)
  19. 22
    Sonaaa

hrá sa, že má 0 rokov

Zena je uz uspokojena, skus to niekedy aj ty, mozno budes menej prchky :smile:
    Uspokojovat zvieracie pudy je myslim uplne normalne u normalnych ludi a da sa to hravo sklbit s ostatnymi zalubami bezneho aj intelektualneho zivota. A niekde sa uricte pise aj ze je to zdrave!
    Skor je divne sa prezentovat tym, ze o sex nemas zaujem.
  20. 23
    Mezomus

tvári sa, že má 3 roky
    asshole birdzu!

@sonaaa nejdeme do postele? :S
  21. 24
    Sonaaa

hrá sa, že má 0 rokov

A tak trosku som cakala aj na odpoved na moju reakciu, bez ohladu na to ci sme rodina s mezomusom alebo nie :smile:
    Skoda.
  22. 25
    Mezomus

tvári sa, že má 3 roky
    asshole birdzu!

@sonaaa ale sak reakcia bola, len zmazal :,(
  23. 26
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@mezomus @21 Uvedomujes si, ze toto je sikana? Ale si sa tu pekne ukazal co si za cloveka... Ides do blocklistu (letim)
  24. 28
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@sonaaa A aj ty ides do blocklistu! Uz nechcem od vas nikdy vidiet na mna ziadne reakcie.
  25. 29
    Lafiziq

26 ročný muž
    Bratislava

Počkať, to reálne si založil fórum, kde sa pýtaš na názor, a potom ľudí, ktorí dajú von iný názor ako tvoj, dávaš do blokovaných? (hehe)
  26. 30
    Energy1010

23 ročný chalan

@darksider96 Preco by mal mat mizerny vkus len preto ze sa mu tie filmy nepacili akoze wtf???
  27. 31
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

@darksider96 Akože a ty sa čuduješ, že ťa tu niekto na tomto portáli šikanoval a vkuse spomínal ako Teal ? Teraz si sa dokonale predviedol v pravom svetle. Nič iné si si ani nezaslúžil , ja som celkovo nechápala ten hype proti tebe ale ty si fakt úbohý kokot.
  28. 32
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

A všetky filmy čo sa ti páčia sú o reinkarnácii a o iných realitách a o neviem čom. Vau , máš vskutku široký záber, len čo je pravda. Však odleť do inej dimenzie vyšších bytostí, niekde si písal raz že sa do tridsiatky zabiješ, možno tvoja duša konečne nájde vyššiu civilizáciu čo ti porozumie. Len aby si s tým svojím EGOM neskončil ako žaba, čo ju prejde bicykel. Lebo to je jedna z hlavných úloh na tomto svete podľa tvojho učenia , odprostiť sa od ega a to ti očividne veľmi nejde.
  29. 33
    Papver

24 ročné dievča

Toto som tiez este nevidela. :D
  30. 34
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@lafiziq Nie, neprekrucaj to. Ja som ho zablokoval za to, ze tu pridal moju fotku a sudil ma na zaklade mojho vzhladu a dotklo sa ma to.

@energy1010 Videl som jeho prispevky kde pisal svoje oblubene filmy, takze aj na zaklade toho som sudil. Ale nechcel som napisat, ze ma mizerny vkus na filmy... Len som mal taky pocit, ze naschval hlasuje v mojich anketach o tychto filmoch, ze sa mu nepacia. Proste vela ludi problem tu ma so mnou problem a nemusia ma a davaju mi to najavo roznymi sposobmi.

@Plavam_zivotom Je fascinujuce vidiet ako sa vzdy pridas na stranu vacsiny a aka si falosna. Tiez som nechapal preco bol na teba funebrak taky hnusny a dokonca som aj lajkol tvoje komentare kde si sa prednim branila. Ako sa hovori - za dobrotu na zobrotu..
  31. 35
    Energy1010

23 ročný chalan

@darksider96 Tak z tych filmov co si pridal som ani jeden nevidel a ani nechcem lebo sa mi nepacia. A ja ta nepoznam takze to nebude tym ze ta nemam rad.
  32. 36
    Velagranka

24 ročné dievča
    8mo

este zacni sledovat bieleho zajaca a budes uz naozaj vyvoleny :D
  33. 37
    Illusion0

24 ročné dievča

Darky a o tomto si vedel?
    https://www.vanityfair.com/hollywood/2020/08/the-matrix-trans-allegory-lilly-wachowski
  34. 38
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

@darksider96 na môj argument s egom si nulovo zareagoval. Nikdy sa nepridavam na stranu väčšiny , vždy konám podľa seba ... ale asi je chyba v tebe a v tých ľuďoch keď sa proti ním stavia celá hŕba ľudí , nemyslíš ? A aj ja som veľmi naozaj veľmi dlho proti tebe nič nemala , až do dnešného dňa . Keby som bola vo väčšine , už dávno na teba picujem. Teraz si ma vytočil že si sa povýšil nad Mezomusa kvôli jeho zamestnaniu.
  35. 39
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@illusion0 Nechce sa mi to citat... Ale nemam problem s tym, ze reziseri Matrixu sa dali prerobit na zeny...

@velagranka Neviem co je biely zajac...

@Plavam_zivotom Ja viem, ze mam vacsie ego... Ale je tu mnoho ludi ktore ho ma ovela vacsie, takze o co ti ide? A jop, mal by som byt pokorny k ludom a to aj som ;) Ale k darebakom nebudem pokorny (letim)
  36. 40
    Illusion0

24 ročné dievča

@darksider96 O tom to nie je. ;)
  37. 41
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@plavam_zivotom WOW, este si sa pridala k hentym a pises tam o mne aky som debilko a ze aky som ubohy a pokrytecky a ze sudim zamestanie toho Menzesmuza (hehe) Ale to, ze on sudi moj vzhlad nevidis? (retard) Ako vidim, tak si si zasluzila tie hejty od funebraka a pomaly mi to vsetko zacina dochadzat a lutujem, ze som sa ta vzdy pred nim zastal aspon tou lajkovacou formou. Len si ostan na ich strane (thumbs) Ja takych ako si ty nechcem mat na tej svojej (letim)
  38. 42
    Openmindedfreak

31 ročný muž

Da hell, vlastne da fuq? To čo je toto?!
  39. 43
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

Matrix? To je to s tým týpkom čo mu z ruky ide pavučina? Hej to je celkom ok
  40. 44
    Olii

27 ročná žena
    v predklone

Nemáš záujem o sex ale ako vidím, baví ťa ukájat sa na tom ako si intelektom inde a všetci ostatní sú hlupáci, čo ničomu nerozumejú :) nemám nič proti tebe vo veľa veciach s tebou súhlasím ale pochop že nadraďovat sa nad iných je hlúpe, pravý opak inteligencie :)
  41. 45
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

@darksider96 wtf , tvoja strana , ich strana. Uvedomuješ si ako to znie ? :D no tak ti teda DAKUJEM za tie lajky, skutočne ma spasili a neviem teraz ako bez nich budem žiť ak náhodou príde bubu Karol a zase mi bude priať aby ma znásilnil vlastný dedko :) áno určite si to celé pochopil, že ja sa voči nemu len bránim. JA S TEBOU sme nikdy neboli kamosi , nikdy sme si nepísali ani nič , mala som k tebe neutrálny postoj a to ty si bol prvý ktorý sa začal povysovat nad neho než vytiahol tu fotku. Spravas sa jak decko ale ja sa ani nedivim , určite nemáš publikum komu strkať tieto svoje bulshity, keď to neustále cpeš na portál kde to nikoho netrápi a kde ťa každý hejtuje. A naozaj si blbec , lebo ty nemáš aktuálne žiaden padny argument , narozdiel odomna , ty tu robíš iba fnuQ fnuQ.
  42. 46
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@plavam_zivotom Ak si si nevšimla, tak Menzesmuz tu ako prvý začal stekat a dokonca ešte aj vulgárne a vyčítal mi to, že si myslím, že mám skvelý vkus na filmy. Predtým mi zas vyčítal iné vecí. A snáď nemám vkus? Veď dokonca aj jemu sa páči ten film (hehe) To nemôžem vyzdvihnúť svoje prednosti alebo čo? Tak som mu teda napísal niečo v tom zmysle v akom som to myslel ja a to bolo, že nech nemá komplexy z toho, že mám umelecký vkus a nech si nájde lepší job a bude mať aj on niečo dobré. No on si nedal pohov a pokračoval ma v tom jeho obťažovani, tak som teda pritvrdil a nestál sa už s ním. A komplex Menzensmuz to nevedel zniesť, tak ako taký uboziak tu pridal moju fotku a chcel ma zdiskreditovať tým ako vyzerám. A ja som akože úbohý? Nie, to on je úbohý a ty tiež keď si ho zastávaš (letim)
  43. 47
    Kakofonicka

29 ročná žena

inak.. ako mimo hlavny flejm tu.. to co je, ze proste, ked niekto nepochopil matrix, tak je fanda marvelu a podobne? (: kamo, moj naojoblubenejsi reziser je von trier, mam rada vela filmov, kde sa treba trosku viac zamysliet (a prepac, ale matrix medzi ne nepatri, lebo vsak ten film ti predostrie ako na tacke, o co ide, musis ist debil, aby si nepochopil) a predstav si, ze hej, aj marvelovky si pozriem, milujem batmana a neuveris, ale zboznujem s malym pozerat prasiatko peppu a masu :D takze nehnevaj sa, ale to, ze sa ti (ne)paci nejaky film absolutne nesuvisi s tvojou inteligenciou a dokonca ani to, ci ta (ne)zaujima sex a ci ho mas vela alebo vobec ...
  44. 48
    Patha

25 ročná žena
    birdz

lol prisamvacku ze henta s3ga ohyzdna nenapise 1 koment, kde by ma nespominala aj so svojimi rozpravkami o znasilnovani dpc ale hlavne, ze mnou neni posadnuta xDDD aspon mi uz nezela smrt ako kedysi :D

ale k teme, 1 bola super, 2 mala zatial najlepsie akcne sceny, ake som kedy videl a 3 bola uz vyslovene fail
  45. 49
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

@patha choď do piče :)
  46. 50
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

@patha A hlavne Darksajdy ťa spomínal ako prvý v súvislosti so mnou , ja som mu iba vysvetľovala niečo. A ty si ten pravý čo sa ozýva skrz prianie smrti. Ale vieš čo , ty kľudne zdochni , škoda by ťa nebola.
  47. 51
    Patha

25 ročná žena
    birdz

@plavam_zivotom Krásne si sa ukázala :) Zdochnem hneď jak ťa znásilní vlastný dedko, ty prasa bradavičnaté
    lol
  48. 52
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

@admin
  49. 53
    Patha

25 ročná žena
    birdz

@admin @50