Fórum pridal Kerrang, 12. 9. 2020 20:26 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Páči sa Vám táto americká modelka?

0
Kerrang

27 ročný muž

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kerrang

27 ročný muž

https://www.instagram.com/abigailratchford/
  2. 2
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

nema limec. nula bodov
  3. 3
    Fukaj

8 ročný chlapec

@patrixo Možno by to predklon zachránil
  4. 4
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Neviem to posudit z tych extremne vyretusovanych fotiek
  5. 5
    Kerrang

27 ročný muž

@burn sú vyretušované?! (wow) ...mne sa tam jedine čo nepozdáva tie kozy ...či ona nemá silikóny
  6. 6
    James98

32 ročný muž
    Bratislava

@kerrang Tie budú pravé
  7. 7
    Kerrang

27 ročný muž

@james98 kiež by tak boli.. (hehe)
  8. 8
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Jasne, ze su vyretusovane. Na kozy som sa uprimne tak velmi nezameriavala, ale tvar je jasna. Z vlastnej skusenosti viem, ze aj z podpriemerne peknej zeny dokaze velka vrstva makeupu vyrobit "hviezdu" a ked sa to este ako bonus vyretusuje, tak ani nehovorim :D Ale nic proti, toto je zakladom uspechu vacsiny dnesnych internetovych "modeliek", "influenceriek" atd., evidentne to velmi dobre funguje a ludom to staci. Len ked sa pytas ci sa nam paci, tak ja proste neviem posudit, ci je taka osoba pekna alebo nie, pretoze pravdepodobne keby som ju videla nazivo a nenamalovanu, tak by som ju nespoznala, resp. pravdepodobne by som si ju ani nevsimla. Ale ten look akym sa prezentuje sa mi nepaci asi pre tu davku prvoplanovej umelosti :D
  9. 9
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@burn zakladom uspechu je neuspech (?)
  10. 10
    Burn

28 ročná žena
    Praha

@patrixo zakladom uspechu je prezentovanie niecoho umeleho, na co sa chyti vela povrchnych ludi, aj ked to v skutocnosti neexistuje
  11. 11
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Hm, akože na tích fotkách pekná ale ktovie ako vyzerá bez toho kila mejkapu, nenastajlovaná a nevyretušovaná. Lebo takú prirodzenejšiu fotku som tam veru nenašla žiadnu. Ale inak hej, páči sa mi na fotkách ale ktovie či by sa mi páčila aj keby ju vidím len tak naživo, nenamalovanú, nenastajlovanú, ako si ide ráno do Lidla kúpiť rožky a tresku :S
  12. 12
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@patrixo co je limec? :D

A hej, rozhodne mega vyretusovana, rozhodne silikony, za mna fakt nie tento typ zien.
  13. 13
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@staphylococcus koment 12
    http://birdz.sk/olii/obrazok/foto/1075453-foto.html
  14. 14
    Kerrang

27 ročný muž

Ženy teda sú evidentne vo veľkej výhode už len kvôli tomu make-up (hehe) ...ak sa nejaká namake-upuje a dobre nastajluje, tak prvý krok k úspechu má v kapse oproti mužovi a otáčal by sa za ňou každý ...chalan až tak nemá čím zapôsobiť
  15. 15
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@kerrang ved si daj aj ty makeup aj za tebou sa bude otacat kazdy chalan
  16. 16
    Kerrang

27 ročný muž

@patrixo áno, ako baba sme videli, že by som bola pekná (hehe) ...no aj škoda, že nie som, musím znášať sám seba - chalana, ktorý moc nevzbudzuje obdiv :( :-/
  17. 17
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Tak take sa ti pacia? Tak to mam este co robit teda :,(
  18. 18
    Kerrang

27 ročný muž

@slackerbitch tak páčiť sa aj páči, ale nepasuje ku mne a ani by sa na mňa neobzrela, nie to ešte zaujímala :D ...bol by som pri nej úplným zajacom, však má 32 rokov a ja vyzerám ako decko, nie hentak vyspelo ako ona
  19. 19
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Nech nevyzeram ako hejterka vsetkych peknych zien, tak ak sa nudis @kerrang , mne sa paci napr. tato: https://www.instagram.com/hapatime/?hl=sk
  20. 20
    Slackerbitch

39 ročná teta

Ale vek je len cislo, aj @fukaj je odomna mladsi a pozri... uz sme namotali aj Deeho :S nevzdavaj sa kerrangko!
  21. 21
    Kerrang

27 ročný muž

@burn ani nenudím, musím ísť spať (hehe) ...o piatej vstávam :,( ...tak sympatická je, aj pekná, len má trošku číňanské oči, neviem.. ...asi nie je čisto američanka
  22. 22
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@kerrang ved skus je poslat dick pic a mozno sa zacne zaujimat o teba
  23. 23
    Kerrang

27 ročný muž

@slackerbitch ja už som sa vzdal, natočia o mne film a budem žiť ako vdovec osamote (?)
  24. 24
    Tarassaco

tvári sa, že má 6 rokov

Reálne to môže byť naozaj pekná žena, ale na tých fotkách mi chýba akýkoľvek náznak nejakej človečiny... Proste tie fotky sú produkt, nie reálny obraz žijúceho človeka... A to sa mne osobne nepáči...
  25. 25
    Slackerbitch

39 ročná teta

Mozeme ti zalozit gofundme na navstevu nejakeho nevestinca.. nechces? Ja by som prispela (letim)
  26. 26
    Kerrang

27 ročný muž

@patrixo podľa mňa musela vidieť aj lepšie dicky (hehe)
  27. 27
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@slackerbitch @25 to ma nadych socializmu (love)
  28. 28
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

Môj tip je, že má implantáty aj v bokoch

Čo nech si robí, keď ju to robí šťastnou, ale nie je realistické predpokladať, že takto sa dá vyzerať bez externých zásahov (respektíve, možno dá, ale je to skôr výnimka)
  29. 29
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@burn omg ta je fakt velmi hot!
  30. 30
    Ellyie

hrá sa, že má 2 roky

Už som to písala viackrát. Páči sa mi prirodzená krása, na daných fotkách príliš prirodzenosti nevidím (skôr naopak), takže nie, nie je mi sympatická.
  31. 31
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Nie.
  32. 32
    Burn

28 ročná žena
    Praha

@staphylococcus Vsak? Ja som si sice zrusila instagram pred 2 rokmi, ale ju si doteraz priebezne pozeram (hehe)
  33. 34
    Energy1010

23 ročný chalan

https://c.ndtvimg.com/2019-09/qcmkdjq4_eugenie-bouchard-instagram_625x300_27_September_19.jpg
    Tvoja modelka sa mi nepaci, ale tenistky su najsexi. ❤️
  34. 35
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@burn jj mam rada tieto miesane aziatky a navyse je to sportovkyna, za mna 10/10.
  35. 36
    Kerrang

27 ročný muž

@slackerbitch podľa mňa by to bolo zbytočné sa skladať (hehe) ...ja aj viem kde tu poblízku sú nevestince a stále som nedostal až také nutkanie sa tam odviezť ...podľa mňa premarnené peniaze ...ja som pritom ani nahú ženu naživo nevidel, ale nie som zas na tom tak, že by som ju už nutne potreboval vidieť a neprežil by som bez toho.. ...nejak som si zvykol s tým žiť ...možno som z určitého pohľadu asexuál, aj ma nejak omrzeli ženy, ale nevidím to tak, že by som nutne potreboval do nevestinca
  36. 37
    Forte

8 ročné dievča
    som rada ze som tu

Pre vsetkych zvedavych, staci zadat do googlu *meno*+"no makeup" a nech sa paci:
    https://pbs.twimg.com/media/Bl_-x_-IIAAZBh9.jpg
    A este prezradim jedno tajomstvo. Pokial clovek netrpi extremnou "vadou" a nema schopnosti filmoveho maskera + velmi neutralne crty, ktore umoznuju robit si na tvari väcsie zmeny, je velmi mala pravdepodobnost ze bude bez makeupu vyzerat hrozne, predpokladam ze vsetci vieme, ze bezne ludia nemaju prirodzene trblietave viecka alebo natocene ciernocierne mihalnice
  37. 38
    Zajko1211

28 ročný muž
    Banská Bystrica

kurvašák, to je riadna rajzuľa, očiská a ta ritisko, z tej by sa na parádu sralo...
    :D
  38. 39
    Moonlawoo

hrá sa, že má 2 roky

podla mna bude aj mudra
  39. 40
    Yoss

29 ročný muž

Nechutna je.
  40. 41
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@burn ta je pekna :)

@Forte tyy jo tak takto je pekna! Skoda ze sa tak nefoti castejsie no dufam ze tak aspon chodi po vonku :D
  41. 42
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Inac ak sa ti nepozdava ta co dala Burn ako americanka tak sa pozri ako maju americanky vyzerat :D
    https://st4.depositphotos.com/1549008/21092/i/950/depositphotos_210929592-stock-photo-santa-new-mexico-usa-august.jpg
  42. 43
    Patha

25 ročná žena
    birdz

tak čo tu dala forte bez mejkapu, tak je oveeela krajsia
  43. 44
    Likju

25 ročný muž

Podľa mňa je pekná https://img.hotcelebzz.com/photos/abigail-ratchford/2369-abigail-ratchford-lax-airport-los-angeles-01302017-6.jpg