Fórum pridal Kerrang, 7. 9. 2019 14:56 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Otázka ohľadom výberu partnera (pre ženy najmä)

0
Kerrang

27 ročný muž

Ahojte, napadla ma taká otázka, že.. Prečo tak pomerne dosť dievčat/žien v dnešnej dobe má tak na ho*no výber a uprednostňujú skôr takého, čo nie je tak až slušný, rozumný, žije skôr oplašeným a neustáleným životom, viac podvádza a býva viac neverným?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kerrang

27 ročný muž

Je to práve to dobrodružstvo, čo Vás na takých láka? ...otázka pre ostatných.. Myslíte, že ak sa párkrát takto ženy sklamú, tak zmenia svoje zmýšľanie a budú si všímať viac tých slušných, ktorých ignorovali viac-menej doposiaľ?
  2. 2
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

https://media.giphy.com/media/l1J9NK3i9z1fa57TW/giphy.gif
  3. 3
    Tikalok

hrá sa, že má 0 rokov

good guys, good guys
    whatcha gonna do, whatcha gonna do
    when they come for you
  4. 4
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

priprav sa na nálet
  5. 5
    Kerrang

27 ročný muž

@feelagain Ja sa len so zvedavosťou pýtam ako to u Vás je, neježišuj sa! (hehe)
  6. 6
    Kerrang

27 ročný muž

@hetfield som pripravený, nebojte sa nikto, nejdem sa za to obesiť nech už je pravda hocijaká (hehe)
  7. 7
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

I'M A NICE GUY, BITCH!

Sorry musela som.
    A nie, problem vacsinou nie je v tom, ze by si bol prilis dobry, alebo slusny a zeny chceli drsnych nezodpovednych 190 centimetrovych Chadov.
  8. 8
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

https://youtu.be/qhcdpM69ih4
  9. 9
    Delica

hrá sa, že má 1 rok
    (-∞,+∞)

Ja proste milujem muzov co viac podvadzaju <3
  10. 10
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

https://i.giphy.com/yZ2FSn86bf2co.gif
  11. 11
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

@lawey boze lol :D
  12. 12
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

lol to je nab
  13. 13
    Skvrnka

22 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Prečo muži chcú len štíhle tupé prsaté pičury a nevedia oceniť devuchy do koča a do voza s s krásnou osobnosťou a skvelou povahou?
  14. 14
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@kerrang áno budú a budú hovoriť, že takých slušných chcú, až na to, že buď aj tak pozerajú po tých neslušných(keď už si to tak nazval tak to pomenujem tak) a so slušným sa nudia. Alebo už majú dieťa, a ten slušný ich odmietne :) ... alebo aj nie, keď nemá na výber
  15. 15
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@skvrnka myslím, že fyzicky sa ti musí páčiť ak s ním chceš hlbší vzťah. Čo to je za hlúpu poznámku.
    Prečo, no neviem, žeby to bolo to čo je pekné, resp. sa im páči, alebo aj že množstvo žien takých je? Mať veľa tuku nie je pekné ani zdravé.
  16. 16
    Skvrnka

22 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

@wistingher :D
  17. 17
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

myslis si, ze si naozaj *dobry chlap*, ked to robis len preto, aby ti nejaka zenska dala?
  18. 18
    Trevor1994

75 ročný ujo

Ah shit here we go again
  19. 19
    Limitles

7 ročný chlapec

@delica aj pri pexese?
  20. 20
    Majmarad

36 ročný ujo

Zaujímavé fórum :D
  21. 21
    Kerrang

27 ročný muž

@skvrnka Zle uvažuješ, lebo ja taký nie som ako si spomenula ...len mám pocit, že ženy viac tak uvažujú a nepozerajú skôr na dôležitejšie veci ako charakter ...mňa zaujíma skôr charakter
  22. 22
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

Niektoré si takých niekedy vyberajú. Ale myslím si, že sa mýliš v tom, že to platí pre túto dobu. V každej inej dobe to bolo presne rovnaké. Aj keď sme to nezažili v inej dobe ako v tej našej.
  23. 23
    Wera55555

25 ročná žena
    Dánsko

asi si musia prejsť sračkami a vyriešiť niečo v sebe aby potom vedeli oceniť lepších? čo ja viem, ja nemám pocit že by som si svojich partnerov vyberala, skor pritiahla a zatial tri razy to bol úplny fail, pričom sa ešte stále trápim s tretím razom už pät rokov...
  24. 24
    Yoss

28 ročný muž

vraj robia presný opak toho, čo si myslia, aj keď to sami popierajú, pretože keby to nepopierali, už by to nebol opak ?
  25. 25
    Baci

19 ročné dievča
    Nitra/Bratislava

Každá sa raz popasuje s takým chalanom, lebo ju priťahuje to "rebelstvo". Ale keď to má konečne za sebou, tak zisti, že sa to s tými dobrými, milými chalanmi nedá ani zďaleka porovnať, čo sa týka vzťahu. Z mojej strany by som takých "bad boys" mala iba ako kamarátov, nič viac.
  26. 26
    Kerrang

27 ročný muž

@baci No a presne o tomto, čo si ty krásne tu zhrnula hovorím.. ...proste mi to nejde do hlavy, lebo chlapi ja myslím neuvažujú tak a oni si ja myslím presne stanovia u ženskej klady aké by mala splniť a toho sa držia, za tým si idú ...teda ja to mám aspoň tak, že viem presne ako povahovo a charakterovo by mala vyzerať a čo spĺňať
  27. 27
    Kerrang

27 ročný muž

@yoss Tak ženy často povedia, napíšu jedno a zabalia to do peknej vety, pritom v duchu si myslia o tom iné
  28. 28
    Kerrang

27 ročný muž

@wera55555 Lenže zaujímavé, že ja sa sračkami nechcem pretĺkať ...a aj keby to mala byť moja jediná v živote, tak chcem, aby navždy už zostala so mnou a nech sa vzájomne máme radi ako normálny dospelí ľudia :smile:
  29. 29
    Kerrang

27 ročný muž

@marjy77 Neviem no.. ...ja sám žijem túto dobu od roku 2000 kedy som už troška začal ako malý vnímať svet po terajšok, a mám pocit, že čímďalej to je horšie všeobecne čo sa týka vzťahov ...aj keď je pravda, že 80-te roky som nezažil a iba z rozprávania rodičov si viem zhruba predstaviť ako to bolo..
  30. 30
    Wera55555

25 ročná žena
    Dánsko

@28 @kerrang a ty si myslíš že mne sa chce "pretĺkať sračkami"?
  31. 31
    Robinsonleon

23 ročný chalan
    mimo všetkých predstáv o dobre a zle

@13 to je fakt, mne sa tiež strašne páčia sprosté štíhle prsaté baby. To že nevedia variť mi je úplne ukradnuté
  32. 32
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

To len vnímaš tak preto, lebo máš väčšie skúsenosti so vzťahmi a inak rozmýšľaš ako predtým. Ľudia sú stále taký istý, len spoločnosť sa istým spôsobom obmieňa a kladie na vzťahy iné nároky. Napr. v tých osemdesiatych rokoch sa to vcelku ešte bralo tak že jednoducho sa nesmú rozviesť. Čo je ale lepšie? Rozviesť sa ako teraz, alebo zostať vo vzťahu s človekom ktorý ťa napr. podviedol, alebo je násilník? Podľa mňa rozviesť sa. Nevera, nedôvera, nenávisť atď. to všetko je stále rovnaké.
  33. 33
    Kerrang

27 ročný muž

@wera55555 Ale tak vidíš aj tu, a nie je ich tak málo, že nájdu sa dievčatá, ktoré o takého nemajú záujem ...vyberú si nejakého nímanda, čo ich možno bude biť, ale však oni zle dopadnú, nie ja (hehe) ...ja si už toľko počkám aj keby do 30, by to ešte u mňa nemalo byť..
  34. 34
    Wera55555

25 ročná žena
    Dánsko

@kerrang tvoje zmýšľanie mi príde veľmi obmedzené a naivné, prepáč
  35. 35
    Kerrang

27 ročný muž

@wera55555 No dobre, nehnevám sa za to :smile:
  36. 36
    Semhamforas

26 ročný muž
    Bratislava

@13 lebo nad krásnou osobnosťou a skvelou povahou si jednoducho nevyhoníš
  37. 37
    Tomtoylc

27 ročný muž
    SK/CZ

dovol mi zasmiať sa (hehe)
    ... nevyčítam ti to, že máš 18/19 ale je vidieť, že si nedospel
    (nedávno tu bolo forum kde som dospel k podobnému záveru)
  38. 39
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

Toto tiež nechápem, ženy sú pre mňa prim božsky dokonalé stvorenia, ktorým by som nezištne aj modré z neba zniesol a tie kurvy mi nechcú zajebať
  39. 40
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

toto je profil pre teba instagram.com/zufalci/
  40. 41
    Kerrang

27 ročný muž

@tomtoylc Nemám 18/19, a to či som dospel alebo nedospel je už na každého uvážení..
  41. 42
    Kerrang

27 ročný muž

@antifunebracka Ja na instagram nechodím, takže zbytočne mi to posielaš
  42. 43
    Tomtoylc

27 ročný muž
    SK/CZ

@kerrang aha, som jeden koment zle pochopil
    ... ano to máš pravdu - navyše každy dospieva postupne a tu určitu hranicu dospelosti nadobudne v inom veku
    ... môj koment neber ako výspech len si musíš uvedomiť aká je doba a že ľudia su rôzny a tvoja ,,otazka,, a resp. aj pohľad je skreslená reso. je to o pohľade na vec - napr. ja vôbec nevnímam ženy a dievčatá ako ty
  43. 44
    Kerrang

27 ročný muž

@tomtoylc No áno, zle si to musel pochopiť, lebo ja taký vek nemám ...tak ako rozumiem, a tiež som nevedel aký k tebe byť, tak lebo som sa neštval trošku za to spočiatku, že podľa teba to vyznieva, že som "decko" ...radšej som ti to povedal s rozvahou, nech si to posúdiš sám..
  44. 45
    Kerrang

27 ročný muž

@tomtoylc Tak áno, je v tom veľa okolností a určite záleží či niečo s nimi zažil alebo nie, lebo ja nie
  45. 46
    Kerrang

27 ročný muž

Ja to teda vnímam nejako takto z môjho pohľadu
  46. 47
    Tomtoylc

27 ročný muž
    SK/CZ

no vidiš, ja zas viem +- čo väčina žien hľadá a aké majú nároky ... dokonca aj tu na B. sa môžeš o tom občas niečo málo prečitať (hehe)
    ... ja mám skúseností minimum a vekovo sme na tom veľmi podobne
    ... ale zas ja viem kde je problém a prečo mám tých skuseností minimum
  47. 48
    Kerrang

27 ročný muž

Hľadá asi to, čo ja nie som a nemám, takže nebudem si robiť starosti z ich plytkého správania.. ...zas na niečo sa meniť a aby som bol podľa ideálov, lebo takto to požaduje táto zblbnutá doba nebudem ...iba toľko,že narodil som sa do zlej doby a nebudem to mať ľahké.. ...ja tiež viem prečo mám skúseností minimum - nechodím von, a radšej u mňa úprimná samota ako falošná spoločnosť..
  48. 49
    Bebekex

26 ročná žena

10 rokov randim a nikdy som si ako partnera takeho nevybrala :D a poznam X takych dievcat
    cizeeee.bullshit
  49. 50
    Dollish

hrá sa, že má 2 roky
    „Smrťou končí každý problém. Žiadny človek, žiadny problém."

Asi by som sa nemusela vyjadrovat, ale tu ma mate...
    V prvom rade uvazovanie nemam/neviemsi najst frajerku => vsetky baby si vyberaju zlych chlapcov je zleee
    Rovnako aj delenie dobry/zly chlapec. Necitaj srackove magaziny pre zeny kde najdes články o "dobrodruzstve so zlym chlapcom". Teda pokial chces normalnu partnerku. Nepozeraj na to co maju ostatny co maju frajerky a ako sa k jim spravaju, aleskus sa zamerat na seba preco prave TY si ju najst nevieš. Mozno sa pohybujes v nie vhodnej spolocbosti a mozno ty nie si vhodna spolocnost. Utried si co chces od partnerky a co ponukas ty. Nastuduj si nieco o pritazlivosti, co robí muzov atraktivnych a sebarozvoji - za tymto si stojim treba zacat od seba.
    Za mna - naco mne bude chlap ktory je sice "dobry chlapec" ale nevie sa o seba postarat a musim mu robit mamicku aj frajerku a este ma na konci dna zdrbe za to ze mam vela tuku a nepacim sa mu? Ano mala som takeho experta a tiez sa dal oznacit ako "citlivy dobry slusny chlapec" ale nie chlap.
    Ak toto nie je tvoj pripad uprimne gratulujem. Po precitani vsetkych komentarov som sa musela vyjadrit. Este mi napada preco mozno z tvojho pohladu "zli chlapci" maju vacsiu úspešnosť - chlap co sa boji oslovit zenu a spravit nejake kroky sa odpisuje sam.
  50. 51
    Kerrang

27 ročný muž

Ale dollish, neblázni! ;) ...nedovolí mi nezareagovať na ten opis chlapa, čo na konci dňa zdrbe svoju polovičku, že má trošku už viac tuku keď s ním žije a že sa mu nepáči :S ...tak určite musia byť vzájomné sympatie, no žiadnej babe som ešte nepovedal priamo, že má faldy a mala by so sebou niečo robiť ...ja tiež nie som dokonalý, ja mám napríklad veľa materských znamienok (viacej asi jak Peter Cmorík) a navyše jedno nie moc pekné na hrudi, za ktoré sa aj hanbím a musím ísť si ho už vyoperovať, aby som babu neodradil keď ma uvidí niekedy hore bez :-/
  51. 52
    Dollish

hrá sa, že má 2 roky
    „Smrťou končí každý problém. Žiadny človek, žiadny problém."

Ten opis som skor myslela v suvislosti s inym komentarom co tu bol (hehe)
  52. 53
    Kerrang

27 ročný muž

@dollish Aha, no tak dobre :smile:
  53. 54
    Pacholček23

17 ročné dievča
    Východ

@Kerrang neprečítala som to celé a ani ťa nepoznám, ale keď dávaš všetky ženy do jedného vreca, a hovoríš o tom, že v dnešnej dobe je to horšie ako predtým, buď si našiel nesprávne dievča a zažil na hovno vzťah a si deprimovaný, alebo sa správaš ako decko.. Je až priveľa dievčat, ktoré nie sú kurvy, a dokonca nikdy nemali vzťah, a hľadajú niekoho ako si myslíš, že si ty, ale možno svojimi predsudkami im ani nedáš šancu.. a možno si introvert, a ak hľadáš aj ty nejakú introvertku, tak to potrvá .. možno si myslíš, že si special snowflake, ktorého ostatní nevedia ocenieť, ale práve to je odrádzajúce.. skús na sebe makať (fyzicky, ale aj psychicky) a hľadať tú pravú nemusíš len niekde v klube, na diskotéke, ale nájdi si nejakú záujmovú činnosť a nájdi tam dievča, s ktorým máš niečo spoločné.. keď uvidíš nejakú, ktorá sa ti páči, neboj sa odmietnutia a začni rozhovor, lebo takto si asi nikoho nenájdeš.. hlavne nevysedávaj doma, a neplač nad tým, že ťa nikto nechce.. a ešte k tej dobe, ženy (najmä mladšie) prirodzene chcú niekoho, s kým zažijú dobrodružstvo, niekoho, kto ich osloví ako prvý, a bolo to tak podľa mňa vždy, len teraz sa ľudia sťažujú, že všetci muži sú rovnakí, všetky ženy sú štetky.. určite je toho dnes viac, aj vďaka internetu, väčšiemu množstvu voľného času, zábavy, alkoholu.. ale to neznamená, že všetky sú ako ony.
  54. 55
    Kerrang

27 ročný muž

@pacholcek23 No pravdou je, že som skôr to prvé z možností čo si uviedla, že teda som deprimovaný z jediného začínajúceho vzťahu, ktorý som zatiaľ mal a začínal tak pekne, no skončil tak príšerne skoro a nakoniec vysvitlo, že ma ani neľúbila a že som ľúbil len ja :( ...ja do jedného vreca ženy nehádžem, len ja som sklamaný z toho, čo sa mne deje ohľadom vzťahov :-/ ...ja som už pomaly stratil ambíciu hľadať a stále mám blbý pocit vo svojom vnútri, že pre mňa taká neexistuje alebo sa to pokazí ako žiaľ to bolo doteraz :-/ ...neviem už ako sa aj prihovoriť babe.. ...keď spoznávam babu na zoznamke, lebo tam ja najskôr môžem spoznať a najviac báb, tak furt sa ich pýtam to isté (na záujmy, odkiaľ je) a nič zaujímavé ...vtipy moc nepoužívam, lebo ich neviem používať ...a naživo sa akoby trošku zľaknem zvlášť keď je pekná baba a som taký nesvoj ...neviem sa babe moc "otvoriť" :-/