Fórum pridal Gramofón, 4. 9. 2019 15:27 do kategórie Šport. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Otázka na futbalistov všetkého druhu.

0
Gramofón

hrá sa, že má 0 rokov
Niekde na Slovensku

Dokážete útočiť na bránu, aj keď je v nej dievča? Ja nie :D Mám silné strely a nechcem nikomu ublížiť. Ja nedokážem ani hrať proti dievčatám, keďže opäť prevláda strach z ublíženia :D Ako ste na tom vy? Dokážete hrať aj za týchto okolností?
Odozva

Názory k téme

 1. 2
  Mielikki

  hrá sa, že má 0 rokov
  Pani lesa

  Nie som futbalista, ale ak by som bola, hrám proti dievčatám.

  (a počkám si na ďalšie reakcie, možno zistím, že by som bola skvelou brankárkou už len preto, že som žena a všetci by sa báli :D)
 2. 3
  Robinsonleon

  24 ročný chalan
  mimo všetkých predstáv o dobre a zle

  Bez problémov, jak proti chlapcom :) Šak emancipácia, žiadne ohľady :D
 3. 4
  Wistingher

  23 ročný chalan
  Bratislava

  Dokážem iste, a je to pre mňa samozrejme omnoho zaujímavejšie hrať s alebo aj proti dievčatám. Aj keď samozrejme ich berieš podvedome ako slabšie a nie si tak ohrozený, ale presne pre to sú tie kategórie na mužov a ženy.
  Nie som futbalista, ale mix družstiev je iba na turnajoch na malých ihriskách a tam zase hrajú všetci na krásu a nie že vystrelím od brány pecku do vinkla. To robia len psychopati.
 4. 5
  Riddler

  27 ročný muž
  Turiec

  Už som dlhšie nehral, ale pamätám si že ked sme hrávali, také zmiešané tímy chalani aj baby, chcel som proti babám hrať rovnako ak proti chalanom, lebo to aj od nás chceli, aby sme ich nešetrili :D lenže aj tak to máš kdesi v podvedomí, nejdeš do toho osboného súboja rovnako, alebo pri rohovom kope ked sú strkanice pred pokutovým územím, dávaš si pozor aby si ju nechytil za prsia :D
 5. 6
  Torpedo08

  28 ročný muž
  kOkOtOvO na Záhorí

  Nie som futbalista iba fanusik ale ked sme kedysi davno pradavno hravali aj s babami tak som asi strielal normalne aj ked boli v brane neviem uz ale to neboli ani tvrde lopty a ja ani nemam tvrdu strelu :D
 6. 7
  Gnomeslayer

  25 ročný muž
  Pod Tatrami v šenku

  Zeny chcu, aby sme si boli rovni vsetci. Tak ich ber ako rovnocenne a neboj sa. :P
 7. 8
  Danieldevil

  29 ročný muž
  Bratislava/Trnava

  chodím hrávať a chodia aj dievčatá, ale hráme skôr technicky, strely umiestnené, nie bomby, často doklepávačky do prázdnej, prípadne ak aj niekto vystrelí silnejšie, tak nie keď je v bráne dievča
 8. 9
  Sidious

  22 ročný chalan

  Je to od teba dosť sexistické. Mal by si sa nad sebou zamyslieť.
 9. 10
  Wistingher

  23 ročný chalan
  Bratislava

  Kazdy to berie inak... aj ked casto sa zhodnete na tom ze to nieje uplne ok :D
 10. 11
  Gramofón

  hrá sa, že má 0 rokov
  Niekde na Slovensku

  @sidious Tak to som na tom dosť zle. Ale tak ja to nemyslím zle, len jednoducho ber to tak, ako by si mal v bráne malého, útleho muža. Tiež na neho priveľmi tvrdá strela, povedzme do hlavy zapôsobí inak ako na 150kg muža. Dobre, je to trochu stupidný príklad, no, len chcem byť proste opatrný. Možno bude stačiť len prispôsobiť chovanie, tzn. neskákať do súbojov /nestrielať tak intenzívne a surovo ako pri bežnom,normálnom futbale. Ak to znelo "sexisticky" tak sa vopred ospravedlňujem dotknutým osobám.
 11. 12
  Gramofón

  hrá sa, že má 0 rokov
  Niekde na Slovensku

  @gramofon Teraz to nechápte tak, že naschvál budem mieriť na hlavu :D Len keby náhodou nevyšlo.
 12. 13
  Sidious

  22 ročný chalan

  @gramofon Zase nemusíš brať tak vážne všetko čo píšem... Je v pohode, že chceš menej kopať loptou do slabších ľudí. Len v tom tvojom príklade, nechápem ako niekomu pomôže že má 150kg keď ho trafí lopta do hlavy, to mu skôr pomôže ak ho trafíš niekde do tela.
 13. 14
  Gramofón

  hrá sa, že má 0 rokov
  Niekde na Slovensku

  @sidious Veď hej, dosť stupidný príklad :D Ale tak všetci znášame bolesť inak, niekto horšie, niekto lepšie. Niekomu trafíš loptou do hlavy a nie je mu nič, iný človek by možno aj spadol na zem a dostal otras mozgu. No význam tohto všetkého je asi ten, že pri hre s povedzme nežnejším pohlavím, treba aj nežnejšie reagovať.