Fórum pridal Gramofón, 4. 9. 2019 15:27 do kategórie Šport. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Otázka na futbalistov všetkého druhu.

0
Gramofón

16 ročný chalan

Dokážete útočiť na bránu, aj keď je v nej dievča? Ja nie :D Mám silné strely a nechcem nikomu ublížiť. Ja nedokážem ani hrať proti dievčatám, keďže opäť prevláda strach z ublíženia :D Ako ste na tom vy? Dokážete hrať aj za týchto okolností?
Odozva

Názory k téme

1. 2
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

Nie som futbalista, ale ak by som bola, hrám proti dievčatám.

(a počkám si na ďalšie reakcie, možno zistím, že by som bola skvelou brankárkou už len preto, že som žena a všetci by sa báli :D)
  2. 3
    Robinsonleon

23 ročný chalan
    mimo všetkých predstáv o dobre a zle

Bez problémov, jak proti chlapcom :) Šak emancipácia, žiadne ohľady :D
  3. 4
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Dokážem iste, a je to pre mňa samozrejme omnoho zaujímavejšie hrať s alebo aj proti dievčatám. Aj keď samozrejme ich berieš podvedome ako slabšie a nie si tak ohrozený, ale presne pre to sú tie kategórie na mužov a ženy.
    Nie som futbalista, ale mix družstiev je iba na turnajoch na malých ihriskách a tam zase hrajú všetci na krásu a nie že vystrelím od brány pecku do vinkla. To robia len psychopati.
  4. 5
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Už som dlhšie nehral, ale pamätám si že ked sme hrávali, také zmiešané tímy chalani aj baby, chcel som proti babám hrať rovnako ak proti chalanom, lebo to aj od nás chceli, aby sme ich nešetrili :D lenže aj tak to máš kdesi v podvedomí, nejdeš do toho osboného súboja rovnako, alebo pri rohovom kope ked sú strkanice pred pokutovým územím, dávaš si pozor aby si ju nechytil za prsia :D
  5. 6
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Nie som futbalista iba fanusik ale ked sme kedysi davno pradavno hravali aj s babami tak som asi strielal normalne aj ked boli v brane neviem uz ale to neboli ani tvrde lopty a ja ani nemam tvrdu strelu :D
  6. 7
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Zeny chcu, aby sme si boli rovni vsetci. Tak ich ber ako rovnocenne a neboj sa. :P
  7. 8
    Danieldevil

28 ročný muž
    Bratislava/Trnava

chodím hrávať a chodia aj dievčatá, ale hráme skôr technicky, strely umiestnené, nie bomby, často doklepávačky do prázdnej, prípadne ak aj niekto vystrelí silnejšie, tak nie keď je v bráne dievča
  8. 9
    Sidious

21 ročný chalan

Je to od teba dosť sexistické. Mal by si sa nad sebou zamyslieť.
  9. 10
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Kazdy to berie inak... aj ked casto sa zhodnete na tom ze to nieje uplne ok :D
  10. 11
    Gramofón

16 ročný chalan

@sidious Tak to som na tom dosť zle. Ale tak ja to nemyslím zle, len jednoducho ber to tak, ako by si mal v bráne malého, útleho muža. Tiež na neho priveľmi tvrdá strela, povedzme do hlavy zapôsobí inak ako na 150kg muža. Dobre, je to trochu stupidný príklad, no, len chcem byť proste opatrný. Možno bude stačiť len prispôsobiť chovanie, tzn. neskákať do súbojov /nestrielať tak intenzívne a surovo ako pri bežnom,normálnom futbale. Ak to znelo "sexisticky" tak sa vopred ospravedlňujem dotknutým osobám.
  11. 12
    Gramofón

16 ročný chalan

@gramofon Teraz to nechápte tak, že naschvál budem mieriť na hlavu :D Len keby náhodou nevyšlo.
  12. 13
    Sidious

21 ročný chalan

@gramofon Zase nemusíš brať tak vážne všetko čo píšem... Je v pohode, že chceš menej kopať loptou do slabších ľudí. Len v tom tvojom príklade, nechápem ako niekomu pomôže že má 150kg keď ho trafí lopta do hlavy, to mu skôr pomôže ak ho trafíš niekde do tela.
  13. 14
    Gramofón

16 ročný chalan

@sidious Veď hej, dosť stupidný príklad :D Ale tak všetci znášame bolesť inak, niekto horšie, niekto lepšie. Niekomu trafíš loptou do hlavy a nie je mu nič, iný človek by možno aj spadol na zem a dostal otras mozgu. No význam tohto všetkého je asi ten, že pri hre s povedzme nežnejším pohlavím, treba aj nežnejšie reagovať.