Fórum pridal Cain666, 23. 9. 2019 00:31 do kategórie Počítače. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

origin hry

0
Cain666

28 ročná žena

mam na vas otazku ... ako to funguje vlastne cez origin ? napriklad hra sims 4 to musim kazdy mesiac platit za hru ako pi.....a alebo ako co..neviem co dalej :D cd hra stoji trepnem 50 a hotovo v brlohu ale ked chcem el verziu .
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Screamose

tvári sa, že má -1 roky
    Zijin Cheng

normalny clovek by nedal za hru ako je sims 50 :D
  2. 2
    Cain666

28 ročná žena

@screamose neporadil :D mam v pc aj Gta V ale potrebujem aj nieco menej akcne XD a na ps4 kresa a fifu XD :D fakt bez srandy ja neviem vôbec robit s originom bo ked objednam si nieco co mi bude strhavat kazdy mesiac love ma stary doma povesi do vetra :D
  3. 3
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

origin je len klient. ci hru kupis na dvd alebo elektronicky vzdy sa aktivuje cez origin. a tam ti ostane uz na stale. len si tam musis vytvorit ucet a nezabudnut meno a heslo...lebo aj ked si kupis dvd a raz hru aktivujes pod nejakym uctom tak druhy krat inym uz nepojde...
  4. 4
    Cain666

28 ročná žena

@screamose bo ten jebnuty pc nema cd,dvd,potrebujem kupit externe zariadenie dake na cdcko a napalovanie :D a mne sa nechce cakat
  5. 5
    Cain666

28 ročná žena

@kosmiklove no lebo je tam napisane get the game potom su tam tri moznosti basic...3.50 mesacne....premier 14.99 mesacne alebo buy now 39.99 :D a pri tejto moznosti nevidim dokedy to plati aby som nevyhodila 40 za hru ktora mi po mesiaci roku zmizne
  6. 6
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

@cain666 basic a premier je sluzba origin access...to platis mesacne presne tolko co pises. to ti je na nic...

stiahni si klienta https://www.origin.com/irl/en-us/store/download

tam si vytvor ucet a za hru zaplatis jednorazovy poplatok a ostane ti navzdy
  7. 7
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Cez origin raz za hru zaplatíš a máš ju tam na stálo. Nič neplatíš každý mesiac, neboj. Ja mám takto Sims už 5 rokov :smile: Ale ak nechceš platiť toľké peniaze za hru, odporúčam počkať na 50% zľavy. Teraz na jeseň alebo maximálne k Vianociam určite budú
  8. 8
    Moonshine

24 ročný chalan

Na torrente máš pomaly všetky verzie :)
    Nedávno som to inštaloval na dva počítače
  9. 9
    R4ptor

25 ročný muž

na g2a to máš za 15e
  10. 11
    Darksider96

23 ročný chalan