Fórum pridal Riddler, 22. 5. 2019 10:38 do kategórie Šport. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Odchod

0
Riddler

26 ročný muž
Turiec

• 0% ľudí
    áno
  • 100% ľudí
    nie
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

https://sport.aktuality.sk/c/398382/ms-v-hokeji-2019-slovensko-dansko-jan-lasak-otvorene-craig-ramsay-konci/
  2. 2
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Mal by podľa vás Ramsay z postu trénera odísť? Myslím, že po jeho vedením hráme pekný, moderný hokej, najlepší za posledné roky. Príchod nového trénera zase s novou koncepciou mužstvu nepomôže, treba ísť tou cestou, na ktorú sme sa vydali.
  3. 3
    Mielikki

hrá sa, že má 2 roky
    Crazy rat lady

Ramsay patrí do kuchyne, či?
  4. 4
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@mielikki Bolo by to vtipné, keby som sem nedal článok, v ktorom je špecifikované, že ide o Craiga Ramseyho, ale dobrý pokus (thumbs)
  5. 5
    Mielikki

hrá sa, že má 2 roky
    Crazy rat lady

@riddler si myslíš, že to ma odradí od trápneho vtipu? :D
  6. 6
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@mielikki :D nenechaj sa odradiť, na trápnych vtipoch sa dá vybudovať kariéra, len treba byť vytrvalý (thumbs) (hehe)
  7. 7
    Mielikki

hrá sa, že má 2 roky
    Crazy rat lady

@riddler zas neviem, či toto je niečo, ako chcem, aby si ma ľudia pamätali :D
  8. 8
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Mohol este rok aspon zostat no ale ked odide dal by som tam Šatana ten sa bude zjavovat inym reprezentaciam na skriniach a strasit ich a potom sa nas budu bat (thumbs) :-o
  9. 9
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@torpedo08 Postaví hrubú stenu z bodliakov, ktorú ani príklepom neprerazia! Ked sa postaví na striedačku, stíchnu svrčkovia aj žaby, a súper si len povie: ,,,Ta to koneec."
  10. 10
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Hehehehehee ani svatena voda im nepomoze (thumbs)