Fórum pridal Azizi, 7. 6. 2019 17:39 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Obvykle chodíte... (v porovnaní s inými)

0
Azizi

hrá sa, že má 2 roky
Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

Dnes mi neustále niekto prekážal v ceste, tak som bola zvedavá, či tiež stále musíte niekoho predbiehať alebo skôr prebiehajú vás :D
  2. 2
    Yacopsae

25 ročný muž
    161>88

Ale tiež mi stále niekto zavadzia. Naposledy keď sme utekali na lietadlo. :D
  3. 3
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

Vkuse vkuse vkuse predbieham, nikdy nejdu ludia rychlejsie ako ja mam pocit co akoze nechapem lebo wtf co za dovod mozu mat na chodenie pomaly ak sa napr nekochaju prirodou? :D ved to je najvacsia zbytocnost ist v meste pomaly. Nehovorim ze bezat musia ale naco ako slimak ist nevidim v tom zmysel. Ja tiez nebezim ale idem normalne proste no oni idu aj tak asi trikrat pomalsie :D No a teda ano mam velmi narocny zivot v meste lebo vkuse sa niekomu len vyhybam a hlavne chodim hrozne vela, okolo 20 tisic krokov v bezny pracovny den, takze niekedy to je narocne :D
  4. 4
    Dreyjir

22 ročné dievča
    [smutná]

Stredne pomaly
  5. 5
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

Veľmi rýchlo...počúvam to skoro od každého..či už muža alebo ženy..
  6. 6
    Aventine

11 ročné dievča

Akože pomaly dosť, síce aj ja skôr predbieham iných keď idem sama, ale keď ideme v skupine tak furt zaostávam.
    A keď som mala prvé rande, tak ten chalan strašne uháňal, a ja som úplne zadychčaná za ním dobiehala (:
  7. 7
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

Fest rýchlo chodím, to je moje jedine kardio :D
  8. 8
    Dwarvax

32 ročný muž

Ked tu su vsetci (zatial), co chodia rychlo a velmi rychlo, kde su ti, co chodia pomaly.... Jedine, ze by este nedosli.
  9. 9
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/MEŦɌØPØLΛ_

@dwarvax Veď zväčša asi starší než birdzáci, nie?
  10. 10
    Dwarvax

32 ročný muž

@teal no lebo mladi nechodia pomaly. vobec.
  11. 11
    Mielikki

hrá sa, že má 2 roky
    Crazy rat lady

Ale zas podľa toho, v porovnaní s kým
    Oproti mame aj trikrát rýchlejšie, s ľuďmi, čo majú krok dvakrát taký, ako ja, som rada, ak zarovno :-D
    (Presnejšie, som naštvaná na seba, ak nestíham :-D )
  12. 12
    Erixa

21 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

Väčšinou keď idem v partii, tak každú chvíľku musím pobehnut...
  13. 13
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/MEŦɌØPØLΛ_

@dwarvax Ja som nepoprel, že nechodia.
  14. 14
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    unclean, a libertine

rychlo, ale mam kratke nozky, takze za rychlo chodiacim clovekom normalnych rozmerov musim vyslovene sprintovat
  15. 15
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@narazuvzdornaa no ved toto, ja mam zas dlhe nohy, takze nebodaj ked sa este aj niekam ponahlam, tak musia popri mne bezat alebo to uplne vzdaju :D
  16. 16
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Práveže na to že som pomerne vysoká a mám dlhé nohy, tak vačšinou ma ľudia obiehajú a mám dojem, že kráčam strašne pomaly (hehe) A vždy keď s niekým idem, tak mu musím hovoriť, aby tak nehnal, lebo mňa z rýchlej chôdze pichá v boku (hehe)
  17. 17
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

rychlejsie nez @hoperpohroma
  18. 18
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

a este aj inym smerom
  19. 19
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

To si pýta birdz preteky v chôdzi. :D
  20. 20
    Kerrang

26 ročný muž

Povedal by som tak "pomerne rýchlo", aj keď určite zavážia aj okolností.. (hehe) ...keď idem na stanicu na autobus, tak to sa z 90% ponáhľam (hehe)
  21. 21
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

podla toho s kym sa porovnavam a v akom stave :D
  22. 22
    Tralalibang

24 ročné dievča
    Prdelákovo

Keď idem po meste, tak ma väčšinou ľudia nenormálne rozčuľujú, lebo nielenže chodia pomaly ako slimáci, ale ešte sa rozložia po celom chodníku, aby ich nikto nemohol obehnúť. A to ani nechodím až tak rýchlo, ale proste tí ľudia sú taaaak pomalí, že keď som nútená ísť za nimi, tak asi zaspím počas chôdze.
  23. 23
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@tralalibang presne! Niekedy sa aj dvaja, traja za nimi takto postupne nazbierame a cakame na vhodnu chvilu :D