« Život

Fórum pridala D170, 15. september 2010, ďalšie jej diskusie »

Obuv-baťa, tesco

D170
d170, 26 ročná žena, 15. september 2010

Aké máte skúsenosti s obuvou z týchto predajní? Hlavne by ma zaujímala zimná obuv.
Pýtam sa preto, lebo vlani sa mi čižmy dosť rýchlo začali trhať, síce neboli až také drahé-z deichmanu, ale fakt horšie ako z trhoviska Cha
A čo som počula, tak napríklad aj z Daney sú nanič, takže preto sa skôr radšej opýtam ako si niečo kúpim Haha

0 Zareaguj!
Die
die, 19 ročné dievča, 15. september 2010

mne sa po case rozpadne uplne vsetko Hehe

1 Zareaguj!
V3nty
v3nty, 22 ročný chalan, tam kde sa neumiera , 15. september 2010

Ja si nazimu kupujem trekovú obuv Haha

2 Zareaguj!
3mm
3mm, 20 ročný chalan, Leto 2006, 15. september 2010

@d170 sprav to ako @v3nty aj ja to tak riešim Haha

3 Zareaguj!
Idea
idea, 11 ročné dievčatko, dovidenia, 15. september 2010

Deichman je najvacsia obuva sracka. Vazne. Mne sa tenisky odtial zacali trhat uz po necelom polroku.
Poznam tri osoby co si kupili topanky z Deichmanu a a vsetky tri osoby boli nespokojne.

4 Zareaguj!
Mamradadeli
mamradadeli, 20 ročné dievča, Košice, 15. september 2010

neznasam cizmy.. vkuse nosim botasky Hehe

5 Zareaguj!
Weeninka
weeninka, 22 ročné dievča, Spišská Nová Ves, 15. september 2010

jj tie z Deichmanu sa aj mne mminuly rok cizmy posrali hned.....

6 Zareaguj!
Bambulqa222
bambulqa222, 21 ročné dievča, USA, 15. september 2010

Sú tam pekné topanocky Žmurk

7 Zareaguj!
Petika
petika, 25 ročná žena, Brno, 15. september 2010

@ide ja mám zase opačnú skúsenost Hehe mám odtial 2 zimné boty a jedny z nich som nosila dost intenzivne a su furt v pohode.. ale je pravda že som si všimla že tam majú dosť reklamácií každý deň, ale zas to isté je aj v humaicu a tam su boty o dosť drahšie..

a čos a týka baťu, tak 50/50 dvoje tenisky odtial mi vydrzali uplne vsetko ale tretie sa mi roztrhali v zahybe ale bola to celá nejaká vadá séria, lebo ich mali mnoho na reklamáciu Hehe ale pozitívum bolo, že tá predavačka mi dala bez okolkov naspat prachy

8 Zareaguj!
Birdz1
birdz1, 21 ročné dievča, Кошице, 15. september 2010

@idea ja som si tam kúpima asi 3 tenisky ale všetky sa rozpadli do mesiaca, možno ja nejak zvláštne chodím alebo oni vyrábajú taký šmejd.. ale zas to je dobré keď sa rozpadnú tak vrátia peniaze.. ale po pol roku ma už nebavilo vždy chodiť kupovať nové tenisky tak som sa nasrala a kúpila si značkové mám ich už pol roka a vždy vyzerajú ako nové..
.. a ako zimnú obuv som si tam už kúpila čižmy ktoré držia už 2 rok a keď som si tam kúpila

takú trekovú obuv tak mi nevydržala ani zimu lebo sa odlepila podrážka Hehe

.. a čo sa týka Baťa tak zvyknem si tam kupovať topánky zatial som ani jedne nereklamovala zatiaľ som spokojná..
ale ako povedala @petika to záleží od série výroby na aké topánky natrafíš..

9 Zareaguj!
Jaro1991
jaro1991, 23 ročný chalan, Pezinok, 15. september 2010

kupuj topanky v sportovom obchode... radsej zainvestuj do "Gore-Tex" (70 Eur +) ale budes mat poriadne boty, nepremokave, ked sa podari s VIBRAM podrazkou. Tieto maju tiez membranu, v podstate to iste ako Gore-Tex len skopirovane od inej znacky, mas tam ceny 70 Eur a 80 Eur za cizmu.
» www.intersport.sk/aktuell/angebote/index.html...

A tu mas origos Gore tex a vibram za 100 Eur.
» www.gigasport.sk/253?item=592...

10 Zareaguj!
Jaro1991
jaro1991, 23 ročný chalan, Pezinok, 15. september 2010

@2 presne tak =)

11 Zareaguj!
Flemi
flemi, 23 ročné dievča, protipovodňová bariéra , 15. september 2010

kašli na ne, kúp si, hoci j vo výpredaji Riekery............tie sú pevné, zdravé, a predávajú ich vo všetkých veľkostiach..........

12 Zareaguj!
Alpanu
alpanu, 27 ročná žena, Prešov / Poprad / Stará Lesná, 15. september 2010

@idea ja mam tiez jedny topanky z deichmana a bez problemov funguju. priatel ma tiez zo dva pary a takisto mu drzia... zavisi asi od toho, aku znacku chytis

13 Zareaguj!
Matusha
matusha, 22 ročné dievča, 15. september 2010

Fuj, Deichman má asi najnekvalitnejšiu obuv na svete. Vždy mi topánky od nich vydržali tak jednu sezónu. No naposledy som si u nich kúpila tenisky a po 2-3 mesiachoch som ich išla dať reklamovať, lebo sa lámala podrážka. Už nikdy viac tam nič nekúpim.
U Baťu som si kúpila len lodičky, tie zatiaľ dobre slúžia, keďže ich mám na nohe raz za uhorský rok. A čo sa týka čižiem, nech ich kúpim hocikde a nech stoja hocikoľko, vždy mi vydržia maximálne rok.

14 Zareaguj!
Joelina
joelina, 24 ročná žena, 16. september 2010

od Baťu mám len dobré skúsenosti, z Tesca nemám nič. spomínaný Deichmann - dvoje tenisky som zodrala na podrážke, každé vydržali asi 3-4 mesiace nosenia.

15 Zareaguj!
Lenuska175
lenuska175, 19 ročné dievča, knižnica, 16. september 2010

Baťu a Tesco dávať do jednej súvislosti? Oooo

Ja sa ani nemôžem poriadne vyjadriť, lebo zle chodím a tak každé topánky zničím.

16 Zareaguj!
Wolf91
wolf91, 26 ročný muž, Brezno, 11. október 2011

Baťa sú perfektnou značkou, ktorú vrelo odporúčam ... skús » znackove-topanky.info/topanky-bata/...
Žmurk

17 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

17reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist