Fórum pridal Sign, 4. 9. 2019 13:20 do kategórie Šport. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Nosíte na ruke smart hodinky / náramok?

0
Sign

28 ročný muž

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Robinsonleon

23 ročný chalan
    mimo všetkých predstáv o dobre a zle

na čo si kaziť šport kontrolovaním svojich výsledkov?
  2. 2
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Nie, nevlastním. Ale nosím klasické hodinky.
  3. 3
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

davam ich dole len raz za tyzden na pol hod ked sa nabijaju :D dokonca som aj brutalne opalena podla nich :D
  4. 4
    Dwarvax

32 ročný muž

Ak ich nenabijam alebo ma neobmedzuju nejakym sposobom, tak ich mam vacsinou na ruke.
  5. 5
    Nightrain

31 ročný muž
    Levice

@robinsonleon Aby si vedel vylepšiť šport.
  6. 6
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

nič také nemám
  7. 7
    Martin093

25 ročný muž
    Bratislava

Kúpil som si plavecké :D a na lezenie... Len som ich zobral do sauny, jacuzzi a do studeného bazéna v zime :D a akosi neprežili tak som sa na to vykašlal
  8. 8
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

Mam Xiaomi amazfit https://www.alza.sk/xiaomi-amazfit-d4982530.htm aj ked tie asi nie su moc smart lebo su urcene len na sport obsahuju GPS, mapy appky pre rozne aktivity (bicyklovanie, plavanie, behanie, atd atd) alebo sledovanie spanku pulzu a podobne. Lenze to nestaci na to aby boli smart.

Do kategorie smart sa radia univerzalnejsie hodinky ktore obsahuju aj store a daju sa do nich instalovat appky a ich cena zacina od 200 EURO vyssie. napr Samsung Gear alebo iWatch ci jak sa to vola.

Neviem co bezi na mojich hodinkach ale podla mna je to tiez android aj ked upraveny.

PS nie vsetky hodinky nad 200 euro musia byt smart napriklad garmin predava niektore hodinky aj za 400 euro a ajtak neobsahuju store. Len je otazne ci je to pri hodinkach az take dolezite a ci nie su dolezitejsie skor ine faktory ako napr vydrz. Tu ma Amazfit perfektnu. Aj ked zase baterku uz asi bude treba vymenit.
  9. 9
    Semhamforas

26 ročný muž
    Bratislava

Rozmyslal som nad apple watch ale ten hranatý dizajn sa mi nepaci. A ako by iPhone spolupracoval napr s galaxy watch, to neviem
  10. 10
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

Jj fitbit
  11. 11
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

@semhamforas na galaxy watch som nečítala najlepšie recenzie
    skús garmin
  12. 12
    Barb

hrá sa, že má 2 roky
    Piešťany

Mam garmin a nosim ich stale okrem noci :D s vynimkou ked zaspim od unavy tak ze ani neviem kde som
  13. 13
    Semhamforas

26 ročný muž
    Bratislava

@sasi2680 mne viac ako o cokolvek ine ide skor o funkcie ako meranie tepu, EKG a tak. A napr to EKG maju len apple watch a galaxy watch (to este EKG sprístupnené nema, ale behom krátkeho obdobia bude mať) Cize vlastne u ma ine hodinky až tak nezaujímajú.
  14. 14
    Sign

28 ročný muž

ja mam apple watch 4, spickova kvalita, robi aj ekg zaznam, kontinualne zhodnocuje tep pocas dna, cena je vyssia ale stoji to za to podla mna
  15. 15
    Dezolat

31 ročný muž

Ak bude nieco ako Galaxy watch s baterkou ktora vydrzi aspon 2 tyzdne tak by som nad tym pouvazoval. Naramok nechcu a hodinky co vydrzia 2 dni su mi nanic.
  16. 16
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Ano, nosim pravidelne Apple Watch. Motivuje ma to hybat sa.
  17. 17
    Grietusha

36 ročná teta
    world citizen, človák

teda, ja mám taký iný smart náramok, tak som dala "nie".

https://www.facebook.com/nudzcz/photos/bipol%C3%A1rn%C3%AD-afektivn%C3%AD-postihuje-v-sou%C4%8Dasn%C3%A9-dob%C4%9B-p%C5%99es-100-000-lid%C3%AD-v-%C4%8Desk%C3%A9-republic/1599107583518375/