Fórum pridal Christiano_301, 11. 6. 2019 19:54 do kategórie O dievčatách. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Nevyužitá šanca

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Mám takú smolu že až. V robote nie jedna dievča sa mi zapáčila, a každá jedna je zadaná. Neska som rozprával s jednou, je Maďarka, a dobre sme si rozumeli, fakt že ozaj dobre :) a potom sa jej spýtam či má frajera, že hej,už sú spolu 10 rokov, bude svadba
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

Za prve, nebolo tu nieco podobne uz nahodou ? dochadzaju ti nejako napady :D
    Za druhe, ved sa ti predsa dari a ides sa stretnut s @azizi
  2. 2
    Christiano_301

21 ročný chalan

*6 rokov. A hovorila, že keď by nebola zadaná, by určite prijala kavu, lebo že som veľmi dobrý chlapec :) to mi tak dobre padlo :)

Ale je tu problém take, že: bojím sa prihovorit babe, ako začať s ňou komunikovať o čom. Začiatok je najťažšie potom to ide samé. Ako mám mat odvahu osloviť nejakú babu a porozprávať sa s ňou? :) bojím sa od odmietnutia, a že nebudeme si vedieť čo povedať.

3. 3
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

Ty si sa rozprával s Maďarkou?A to ako?Po maďarsky,či anglicky? :D Ak je to aspoň jedno z toho,tak nie si až taký hlúpy.
  4. 4
    Christiano_301

21 ročný chalan

@thinkaboutjustice toto nie sú nápady toto je realita :) bolo tu niečo podobne :)
  5. 5
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gramofon som Maďar, tak si môžeš myslieť, že s akým jazykom ;)
  6. 6
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

@christiano_301 Strach je najväčší nepriateľ.Veľa žien ťa odmietne alebo sa bude hrať,že majú frajera a sú zadané,aj keď nie sú.Osobne ti neviem dať radu,pretože som "kido" a nikdy som vzťah nemal,no treba ich nejako zaujať,mám pocit,že žena nikdy nepríde len tak za tebou,musíš začať len ty a aj keď ťa odbijú,nevadí,skúšať to treba a raz to určite príde.
  7. 7
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

@christiano_301 Jasné,chápem.Potom nemáš problém s komunikáciou a určite to skúšaj ďalej.
  8. 8
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gramofon ale sosnubena už. 6 rokov sú spolu
  9. 9
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

@christiano_301 Tak hľadaj niekde inde.Veď keď ich tam je veľa,ako si písal,tak sa určite nájde nejaká spriaznená duša.A keď sú zadané,tak buď máš smolu alebo si ich nezaujal alebo sa nesnažís dostatočne,no ako hovorím,ja som ten posledný človek na svete,ktorý by tu mal niečo o vzťahoch hovoriť.
  10. 10
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

@thinkaboutjustice Tak to by som si nebola az taka ista zatial :D pretoze som sice naivna, ale aj moja naivita ma hranice.
  11. 11
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi tak už nechceš stretko? :(
  12. 12
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@christiano_301 Ja vazne neviem, daj mi cas prosim. Keby som aspon trochu viac verila, ze si skutocny, tak je to ine, ale takto? Fakt posledne co chcem je niekomu totalne naletiet :/ Ano, som zvedava, ale az tak zase nie. Naviac mam teraz dost zle obdobie, na SK chodim velmi malo a ten cas tam sa snazim travit s blizkymi, prepac :(
  13. 13
    Trevor1994

77 ročný ujo

@azizi ja sa ti vobec necudujem po tom co tu popredvadzal, tiez som si jako ini ludia myslel ze je realny aj ked teda cudny, ale uz je dost ludi cudnych... no potom ma to uz presvedcilo ze trotl..
  14. 14
    Christiano_301

21 ročný chalan

@trevor1994 nie som trol :) keď sa stretnem s @azizi pridám svoju fotku. Tak presvedčte @azizi aby našla čas na mna :D
  15. 15
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@azizi ak sa na to odhodlas, napis o tom pls aspon blog, mna by hrozne zaujimalo, co je toto za mimona :D
    A ak sa potvrdi hypoteza, ze je to znudeny manazer nadnarodnej spolocnosti tak mozes mat sugar daddyho :D
  16. 16
    Christiano_301

21 ročný chalan

@staphylococcus smutne že všetci máte na mna taký názor že som nejaký hlupák
  17. 17
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

To vobec, my si len myslime, ze neexistujes :D
  18. 18
    Christiano_301

21 ročný chalan

@staphylococcus prečo si to myslite? :) myslite, že každý z nás má ružový život? :)
  19. 19
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

Nie, len to, co pises je strasne nerealisticke, repetitivne a proste velmi ocividne zly trolling.
    Tolko feedbacku odomna. Ma to potencial, ale treba trochu viac kreativity.
  20. 20
    Christiano_301

21 ročný chalan

@staphylococcus škoda že ms nepoznáte :) alebo možno má pozná pár ľudí :)
  21. 21
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

je to tragicky pribeh
  22. 22
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

ahoj christiano, uz si mi tu chybal :) uz si zdravý?
  23. 23
    Christiano_301

21 ročný chalan

@lafiziq ahoj :) ešte beriem antibiotiká ale zasa sopel začínam mat. Hrdlo prešlo a teraz zas sopel. Jebne ma
  24. 24
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

och, a aj vitamíny jedz! však ty si viac času chorý ako zdravý.... napríklad teraz je sezóna jahôd a jahody majú veľa vitamínov. U vás na juhu je ich určite ľahko získať.
  25. 25
    Christiano_301

21 ročný chalan

@lafiziq máme doma :) aj jem :) aj vitamíny c 500 MG :)
  26. 26
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@azizi ak sa to podari spravis tym sluzbu celemu birdz narodu ak zistis ze Christiano je skutocny :D dohodnite sa na nejakom mieste co mas blizko ked budes doma ;) vazne by ma to moc potesilo ak by sa zistilo ze Chris je naozaj Chris a urcite aj dalsich ludi :) a ked tak pridem aj ja ak sa bude dat :D
  27. 27
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Mali ste isť na to birdz stretko. A ako hlavný bod programu mal byť príchod Christiana
  28. 28
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

joooj odteraz hudem christiana citat zasadne so silnym madarskym prizvukom :D radost zit! :D
  29. 29
    Marleymt

hrá sa, že má 0 rokov

si maturant a páči sa ti taká čo 10 rokov už chodí s frajerom?

či jaj ups 6 lebo by to nesedelo počtovo čo?
  30. 30
    Kerrang

26 ročný muž

Takých zadaných je veľa (?) ...nielen tebe sa ťažko hľadá 0_0
  31. 31
    Majmarad

35 ročný ujo

@wistingher celkom som sa čudoval, že si nešiel inak...
  32. 32
    Majmarad

35 ročný ujo

@torpedo08 už ťa vidím, sa ti nechce ani od stoličky odlepiť :D
  33. 33
    Majmarad

35 ročný ujo

@Azizi - máme ťa presvedčiť aby si sa stretla s Chrisom, tak len smelo :D Ale nefoť sa s ním, je to upír a na fotke aj tak nebude vidieť :D
  34. 34
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@majmarad nj :(
  35. 35
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@majmarad vážne?
  36. 36
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

a čo keď je zadaná keď si lepší jak jej frajer tak pojde za tebou keď si n eni lepši tak pojdeš za inou no čo?
  37. 37
    Majmarad

35 ročný ujo

@wistingher isteže, veď stále tu funguješ na princípe zotrvačnosti a tam si mohol spoznať aspoň pár nových ľudí :)
  38. 38
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@christiano_301 prepac, ale necitim sa na to :( vela som nad tym premysla, aj som myslela, ze mozno keby isiel niekto s nami. Napr @torpedo08 by som velmi chcela spoznat, ale riesim teraz velmi vazne veci v zivote a nemam myslienky na nic ine. Mozno raz, ak by sa mi situacia nejako upravila :(
  39. 39
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@azizi snad sa to raz zlepsi :)