« Vzťahy

Fórum pridal M1rko, 23. august 2012, ďalšie jeho diskusie »

Nevera

M1rko
m1rko, 18 ročný chalan, (skoro) pri zemi, 23. august 2012

Chcem sa spýtať na váš názor na neveru.

Ako beriete neveru?
Odpustili by ste neveru?
Boli ste neverný?
Aký máte názor na tých, ktorí sú 3. osobami a neveru z časti spôsobujú?

0 Zareaguj!
Najivna
najivna, veľa rokov (?!), 23. august 2012

kebyze sa mi to stane rozhodne by som sa odfotila s placom a dala to na birdz!

1 Zareaguj!
Darkkizz
darkkizz, 21 ročné dievča, V jeho posteli..., 23. august 2012

Som neverná a som zároveň aj tretia osoba Happy stačí?

2 Zareaguj!
M1rko
m1rko, 18 ročný chalan, (skoro) pri zemi, 23. august 2012

*Je to napísané hlúpo, ale myslím vás, akože každého príspevkára jednotlivo. Žmurk

3 Zareaguj!
Vodcaztjnts
vodcaztjnts, 21 ročné dievča, Bratislava, 23. august 2012

urcite to nie je spravne
mozno taku, co by sa ma netykala
nie
nesposobuju-vinny je nevernik

4 Zareaguj!
Matwejo
matwejo, 24 ročný chalan, ZV/BA, 23. august 2012

viacmenej suhlas s @vodcaztjnts

5 Zareaguj!
Klaudiqaaa
klaudiqaaa, 21 ročné dievča, 23. august 2012

tie tretie osoby by som najradšej priviazala o auto a dopriala im veľmi dlhú prechádzku....

nepochopím najmä tie zákerné dievčatá (kurvy), ktoré vedia že chapec je s dievčaťom šťastný a musia do toho rýpať/intrigovať/zvádzať....samozrejme, ten čo sa nechá zviesť je hlupák, čo potom svedčí o tom, že za to nestojí...ale aj tak..také pičky by som kopala do hlavy.. nech mi skúsi nejaká liezť do kapusty!!!

6 Zareaguj!
Tasha5
tasha5, 22 ročné dievča, stale premenlivá ;-) , 23. august 2012

v pondelok som sa so segrenkou bavila o tom a nemam este uplny nazor Haha oHaha

7 Zareaguj!
Etelnair
etelnair, 11 ročný chlapec, ⊱ follow the white kitty ⊰, 23. august 2012

@2 srandy kopa

8 Zareaguj!
Flysser
flysser, 18 ročný chalan, Bratislava, 23. august 2012

1. Ešte mi nikto nebol neverný lebo nemal byť kto, ale asi by som to niesol dosť ťažko, hlavne keby to bol už dlhší vzťach a tej osobe veľmi dôveroval.
2. Určite nie, jedine ak by to boli naozaj extrémne okolnosti.
3. Nemal som byť komu, ale dal som si predsavzatie, že nikdy v živote neverný nebudem.
4. Sú to ko*oti a ku*vy, čo viac dodať, ale za neveru je zodpovedný hlavne hriešnik.

9 Zareaguj!
Lintu
lintu, 13 ročné dievča, Austrália, 23. august 2012

máš pravdu, tie tretie osoby to spôsobujú len zčasti...vždy sú na to totiž dvaja...jeden hlúpy, čo zvedie a druhý hlúpy, čo sa nechá zviesť...a to už je jedno či tým pokušiteľom je tá tretia osoba a zvedeným je osoba vo vzťahu alebo opačne...ten vo vzťahu by však každopádne mal používať viac rozumu...

10 Zareaguj!
Leginacka
leginacka, 24 ročná žena, 23. august 2012

Ako beriete neveru?.... zle
Odpustili by ste neveru? .... nie
Boli ste neverný? ... nie
Aký máte názor na tých, ktorí sú 3. osobami a neveru z časti spôsobujú? ... zadusiť!

11 Zareaguj!
Hoperpohroma
hoperpohroma, tvári sa, že má 6 rokov, 23. august 2012

myslim si ze keby som partnerovi odopierala sex a nasledne by mi bol neverny, tak by som to odpustila.. to by bola koniecc koncov moja chyba

ale keby mal vsetko co potrebuje a podviedol ma (resp. podvadzal), tak by ma to urcite bolelo.. ale aj tak by som to asi odpustila.. jedine keby povedal ze ma uz nechce tak by sme sa rozisli.. som typ ktory ma hranice velmi daleko a je zaslepeny laskou Ehm

12 Zareaguj!
Pijemzelenycaj
pijemzelenycaj, tvári sa, že má 6 rokov, ne-po-viem., 23. august 2012

@hoperpohroma takže ak by si partnerovi odopierala sex, a on by ta podviedol s inou, tak by to bola tvoja chyba? prečo si to myslis ?

13 Zareaguj!
Trdelniiiq
trdelniiiq, 31 ročný muž, 23. august 2012

@hoperpohroma Happy to akoze myslis vazne, hej?

14 Zareaguj!
Bangbangboom
bangbangboom, 21 ročné dievča, varička pika, 23. august 2012

@6 Thumbs

ale inac ja si uz zacinam mysliet ze @hoperpohroma je nejake moje dvojca oddelene pri porode Happy to uz nie je mozne aby mal niekto 95% nazorov takych istych HeheHeheHehe

15 Zareaguj!
Micenzo
micenzo, 21 ročný chalan, OJBA, 23. august 2012

@hoperpohroma Hehe šme se pobavili

zle
odpustil som viackrat,a spravil som chybu
nie nikdy ani nebudem
vinnik je nevernik a ne tretia osoba..napriklad v mojom pripade mi dotycna zamlcala svojho partnera,a povedala mi to tak po troch mesiacoch vztahu ze vlastne ona uz dakoho ma..ako by som len mohol byt za toto zodpovedny ja?

16 Zareaguj!
Forbiddenrose
forbiddenrose, 21 ročné dievča, 23. august 2012

Súhlasím s príspevkom od @klaudiqaaa ...asi má aj skúsenosť s tým, keď to tak píše, ale hovorí mi z duše. Poznám viac takých prípadov, že sa také niečo stalo, väčšinou dievčatá...že sa naskytlo ďalšie "dievča"...a čomu nerozumiem celkom je, že vždy priateľka toho chalana bola krajšia, ako tá druhá štetka....

A ďalej....Neverná som nikdy nebola. Kto sa chce ku*viť, nech sa ku*ví a nech nelezie teda do vzťahu a kto chce vzťah, nech sa podľa toho aj správa.
Neveru by som neodpustila, možno by som skúsila, ale určite by som na to nezabudla a pri hádkach by som to vyhadzovala na oči, myslela na to atď, takže by to asi aj tak bol koniec.
A tie tretie osoby beriem ako ku*vy poje*ané, ktoré nemajú nič v hlave, keď ničia šťastie iným...

17 Zareaguj!
Zajkousko
zajkousko, 27 ročný muž, Žilina pod Dubňom, 23. august 2012

kto rozbíja pevne vzťahy a puta lásky, dopúšťa sa sa hriechu za ktorý bude tvrdo pykať....
lásku nám dal Boh, vychádza z nášho srdca, druhý nech ju neničí !

filip

18 Zareaguj!
Frez
frez, 23 ročný chalan, z Verešvára, 23. august 2012

Absolutne takych jebnutych ludi nechapem. Na co ostavaju s ludmi, ktorych podvadzaju a zjavne su radsej s tym inym? Na co rania toho, komu kedysi slubili lasku? A tych kokotkov, tzv tretie osoby, nechapem tiez. Snad nepoznaju slovo cest?

19 Zareaguj!
Tancu
tancu, 20 ročné dievča, z krajiny nekrajiny, 23. august 2012

@m1rko srsly?

20 Zareaguj!
Austin1991
austin1991, 22 ročný chalan, Trnava, 23. august 2012

Nevera ?? Pekne. V poslednej dobe mám skôr dilemu, či je nevera, ak sa s niekým stretnem za účelom sexu a s niekým iným sa stretávam, ale nesľúbili sme si ešte vzťah ani nič, je to nevera ?? Je to o dôvere, že ak sa na začiatku budem stretávať s niekým iným bude sa to vliecť aj keď si niečo sľúbime?? a čo ak z toho nič nebude, budem držať sexuálny pôst do kedy a čo ak zbytočne, je predsa leto .....

21 Zareaguj!
Naconazov85
naconazov85, veľa rokov (?!), 23. august 2012

1: Nevera je svinstvo
2: Neveru som aj na moje veľké prekvapenie odpustil
3: Naštastie som nebol
4: Tretím osobám neprajem nič zlé, len aby mali, žalúdočné vredy, ovčie kiahne, syfilis, týfus, odtrhnutú ruku a zaspávali s myšlienkou, že zajtra to môže byť ešte horšie. GOOD NIGHT MIDNIGHT !!!!!

22 Zareaguj!
Greyness
greyness, 23 ročné dievča, ▲, 23. august 2012

nemám ju rada.
nie.
asi nie.
v mnohých prípadoch som bola tou 3 osobou Hehe a mám to u piči. neni môj problém, že niekto nevie byť verný. nemyslím si, že by tretie osoby za to mohli. šak všade sú tretie osoby a keby chcem tak podvediem. keď nechcem tak aj keby príde môj super-trúper profesor tak nepodvediem Hehe
ale zase, keď sa začne okolo môjho frajíra obšmietať nejaká pipka tak jej prijebem Hehe a frajírovi spravím scénu! Hehe

23 Zareaguj!
Ponnie
ponnie, 22 ročné dievča, 42 Wallaby Way, Sydney, 23. august 2012

ja neviem, nevera by bola pre mňa rana pod pás a niesla by som to ťažko... ale za istých okolností by som ju MOŽNO dokázala odpustiť...Ehm

a čo sa týka tej tretej osoby vo vzťahu,nuž,úprimne,aj ja som ňou bola dlhý čas...ale nepovažujem sa za nejakú kurvu,ktorá by chcela úmyselne rozbíjať vzťah alebo niečo...z mojej strany to bolo láska,a dá sa povedať,že mi to ubližovalo viac ako jeho oficiálnej priateľke,ktorá sa to vraj nikdy nedozvedela... Ehm

24 Zareaguj!
Sandy114
sandy114, 23 ročné dievča, 23. august 2012

1. nemám ju rada
2. asi nie
3. asi nie
4. neznášam tie hlúpe husy, čo musia sa pchať zadaným chlapom do zadku, no ako bolo povedané, na neveru treba dvoch, a viac je vinný neverník ako tretia osoba

25 Zareaguj!
Naily
naily, 26 ročná žena, Trnava, 23. august 2012

1 - mimoriadne negatívne. Viem sa ukontrolovať a ovládať a byť verná a dokázal by to každý ak by skutočne chcel.
2 - záležalo by na skutočnostiach, ale zrejme by som ju odpustila
3 - nebola som
4 - nemám ich rada a mám chuť ich zabiť v niektorých prípadoch.

26 Zareaguj!
Micenzo
micenzo, 21 ročný chalan, OJBA, 23. august 2012

» zuzana.okamzite.eu/invis/...

toto je velmi dobre vysporiadanie sa s neverou Hehe

27 Zareaguj!
Jessiqa
jessiqa, 18 ročné dievča, volám sa Rebeka, 23. august 2012

1. neznášam ju
2. raz sa to stalo a odpustila som, druhý krát už nie
3. nie a ani neplánujem byť
4. Podľa mňa za to tretie osoby až tak nemôžu, v prvom rade by mal mať rozum ten kto je vo vzťahu. Keď niekto nechce tak nepodvedie. A keď chce tak môže hocikoho zbaliť a to už predsa nebude chyba tretej osoby

28 Zareaguj!
Galinka
galinka, 25 ročná žena, ktoré si umelo dvíha ego, 23. august 2012

Nevera je niečo, čo sa proste nerobí a neviem si predstaviť, že by som niečo také odpustila. (ale videla som už, že láska robí z ľudí občas idiotov, takže nikdy nehovor nikdy...) A na základe vyššie uvedenej vety, bolo by mi fakt na vracanie zo mňa samej, keby som niečo také urobila, takže nie, nebola som neverná.

Tretie osoby sú ale už trochu akčnejšia otázka - ako bolo vyššie spomenuté, tretia osoba nemusí vedieť, že je tretia. Alebo ako mi raz bolo zverené, môže sa nechať ťahať za nos s tým že "nám to už aj tak neklape a plánujem rozchod". Takže, pokiaľ to niekto urobí vyslovene s tým, že "viem, že majú šťastný vzťah, ale mám potrebu ho rozbiť" - takých by som bila. Ale aj tak je zodpovednejší za neveru ten, čo bol neverný, nie ten, s kým bol neverný. Čím sa vraciam k otázke odpustenia - keď už raz niekto nemal problém byť neverný/nechať sa zviesť/iné, ak si môžem byť istá, že to neurobí znova?

29 Zareaguj!
Obsadiliminick
obsadiliminick, 11 ročný chlapec, Kocúrkovo, 23. august 2012

@greyness takže na jednej strane sa zastávaš tretích osôb, na strane druhej keby sa v tvojom vzťahu vyskytne tretia osoba tak jej najebeš...Vskutku zaujímavý meter Haha Veď to nech plout, keď tvoj frajer neni kokot tak ťa nepodjebe ...nerob zle chuderke tretej osobe Haha

Čo sa nevery týka, nikdy by som pre chvíľkovú slabosť nezničil vzťah a istotu v ňom. Sex? Môžem mať s partnerkou. Krása? Keď som si partnerku vybral asi je pre mňa tá najkrajšia... A v neposlednom rade som vo vzťahu nie preto, aby som si to vyskúšal aké to je s tou a tou, ale aby som v ňom bol s cieľom v možnej spoločnej budúcnosti. Ak to neklape je to iné. Zajebať si môžem aj ako nezadaný s nejakou kurvičkou, čo má pindulu o hlbke grandkaňonu. Takže nevera fuj, nespravil by som to...a ak by to partnerka spravila ...tak ju pošlem do preč, a jemu dolamem ruky, nohy...Haha xix

30 Zareaguj!
Shoesmaniac
shoesmaniac, 22 ročné dievča, Taliansko, 23. august 2012

Momentalne som ja ta 3 osoba kt. neveru sposobuje. Hehe

31 Zareaguj!
Shoesmaniac

@darkkizz Vitaj v klube! Hehe

32 Zareaguj!
Darkkizz

@shoesmaniac Ježiš ĎAKUEM! Hehe

33 Zareaguj!
Darkkizz

@shoesmaniac Nie som sama v tejto situácii na tomto slušnom portály Hehe

34 Zareaguj!
Mariquittka
mariquittka, 21 ročné dievča, Kežmarok, 23. august 2012

1. som proti nevere
2.odpustila len keby šlo o sex resp. jednorázovku a aj to dosť ťažko a dlho by mi to trvalo Haha
3.nie nebola, ani neplánujem
4.vina je rozložená na toho ktorý podvádza a milenca/milenku

35 Zareaguj!
Shoesmaniac

@darkkizz Tak tak, ved zijeme len raz. Žmurk Ja uz len cakam reakcie na nase komenty.

36 Zareaguj!
Darkkizz

@shoesmaniac No len ten môj románik sa už ťahá dlho a prestáva to byť len o sexe... šak nakoniec.. čítala si ten môj včerajší blog Hehe Hehe
Tak teda neviem ja kto dopadne ...

A ty už ako dlho si takto.. treťou osobou? Hehe

37 Zareaguj!
Shoesmaniac

@darkkizz To ze uz aj u mna to prestava byt len o sexe...

38 Zareaguj!
Darkkizz

@shoesmaniac TS Žmurk

39 Zareaguj!
Greyness
greyness, 23 ročné dievča, ▲, 23. august 2012

@obsadiliminick ale no, to ma netreba brať až tak vážne Haha
ja som to myslela tak, že nebudem teraz odsudzovať tie tretie osoby lebo neverník si má uvedomiť, že ničí vzťah.
bola som tretiou osobou viackrát a nikdy som sa necítila vinná...
a ja som to myslela tak, že keby vidím nejakú, že mi kdesi balí frajíra tak by dostala pičung. lebo keby ma už frajír podvedie tak ma tretia osoba vonkoncom nezaujíma a poslala by som ho do piči.

40 Zareaguj!
Hoperpohroma

@pijemzelenycaj pre mna je sex dolezita vec, preto respektujem aj ked je dolezity pre niekoho ineho.. keby ho potreboval a ja mu ho neposkytnem, je podla mna normalne ocakavat, ze si najde inde (ale tym zas nemyslim tyzden ked mam kramy, ale keby to trvalo ja neviem.. 2 mesiace)

@bangbangboom jj je to sranda Hehe aj vkus mame asi kus podobny kedze sa mi pacis Hehe

41 Zareaguj!
Forbiddenrose
forbiddenrose, 21 ročné dievča, 23. august 2012

@darkkizz to ti nevadí, že tvoj priateľ si môže prečítať, že tu vypisuješ verejne, že ho podvádzaš? ale asi ti na ňom nezáleží...tak prečo si s ním? on ťa možno má naozaj rád...

42 Zareaguj!
Darkkizz

@forbiddenrose Pokiaľ nepoznáš môj vzťah asi ťažko to pochopíš Haha Len toľko.

43 Zareaguj!
Bangbangboom

@hoperpohroma jeeeej to je mile Cmuk a hej vkus mame dost podobny a mam pocit ze mame toho dost vela podobneho a spolocneho Hehe akurat ze ja nemam piercingy no (sorry) a tak super vlasy (sorry) Hehe

44 Zareaguj!
Pijemzelenycaj
pijemzelenycaj, tvári sa, že má 6 rokov, ne-po-viem., 23. august 2012

@hoperpohroma aha diky za objasnenie aj ked ja by som sa s tým tvojim tvrdenim asi nikdy nedokázala stotožniť....100 ludi 100 názorov Haha ..a ak by napr. tvoj priatel odišiel niekam na pol roka do zahraničia, alebo by mal nejaký zdravotný problem, že by ste nemohli spolu dlhšiu dobu sexuálne žiť, tak ty by si si našla nejakého iného partnera nato, aby ta uspokojoval??..

45 Zareaguj!
Nicolkaa
nicolkaa, 20 ročné dievča, Nové Zámky, 23. august 2012

fakt mi príde debilné už jak niektorí hovoria, že sa dokážu "ovládnuť" a byť verní. keď raz niekoho milujem a priťahuje ma tak ani netúžim po niekom inom, nie? k čomu je sakra "ovládanie sa" dobré? keď mám pocit, že túžim po niekom inom keď som vo vzťahu, tak asi to treba riešiť najprv v tom vzťahu a nie sa vysrať na svôjho partnera čo si možno myslí, že je všetko fajn a ošukávať nejakú mastnú špatnú štetku.
Neveru beriem úplne najhoršie na svete.
Neviem, či som ju odpustila, neviem, či to bola nevera, len viem, že na to musím v jednom kuse aj po roku myslieť.
NIKDY som nebola ani nebudem neverná.
Tretie osoby by som fackala aj s tými ich dojemnými príbehmi ako "prepáč mi to ja som sa do neho zamilovala". Nezamilovala ty štetka, štetky sa nezamilovávajú.
A zamyslenie nad touto témou ma zas nasralo Hehe

46 Zareaguj!
Luciferka01
luciferka01, 31 ročná pani (?), Bratislava, 23. august 2012

Podľa mňa ten tkz."neverník" vie nakoniec,prečo to robí,,,
Dokonca som pochopila aj to,prečo si muž hľadá milenku,ked má ženu,,
Nikdy som tomu nechápala ,,ale posledných pár rokov,,tomu chápem,,
A priznám sa,vôbec to neodsudzujem,,už nieHaha
Mám kamoša,s ktorým si rozumiem,,aj napriek tomu,že som treťou osobou,,ako aj On.
Zo začiatku to bolo nezáväzné,ale v poslednej dobe,,sa chceme vídať častejšie.Dokonca aj ked vieme,že máme každý svoj život..
Takže absolútne chápem baby o čomHaha
Napokon,,každý hľadá len to,čo mu chýba...

47 Zareaguj!
Bymyself
bymyself, 11 ročné dievčatko, tulam sa kade-tade, 23. august 2012

1. prezila som ju, a neberiem ju nijako
2.pokym som ju nezazila, mala som silne reci typu: nikdy neodpustim, poslala by som ho riti v momente atd... ale? dospela som k tomu, ze ano vedela by som odpustit..ale furt by to tam viselo
3. nie som na to hrda, ale svojim sposobom ano
4. dotycne su čupky!

48 Zareaguj!
Trubka91
trubka91, 19 ročné dievča, Bratislava, 23. august 2012

Nikdy som nebola neverná a neodpustila by som neveru - hovorí sa, spraví raz, spraví znova - už by som mu (asi) nevedela dôverovať.
A tie tzv. tretie osoby. Ani sa k ním neviem vyjadriť, len sa im čudujem, že na to majú žalúdok...

49 Zareaguj!
Kaena666
kaena666, 23 ročné dievča, Zvolen, 23. august 2012

Ja neveru vnímam veľmi negatívne. Možno by som sa ju pokúsila odpustiť, ale pochybujem, že by sa mi to podarilo a nakoniec by vzťah kvôli tomu aj tak skončil. Takže v konečnom dôsledku by som ju neodpustila. Nemôžem povedať, že by som nikdy nedokázala byť neverná, pretože nevidím do budúcnosti, ale nemám potrebu ani len obzrieť si iného chlapa, keďže mám priateľa. Takže skôr sa prikláňam k možnosti, že by som neverná byť nemohla. Čo sa týka tretích osôb...je to zložité. Myslím si, že vo viacerých prípadoch ani nemusia vedieť o tom, že sa ocitli v milostnom trojuholníku, pretože im to dotyčný/dotyčná nepovie. Ak aj o tom vedia, môžu k nemu/nej prechovávať city a myslieť si, že raz svojho partnera alebo partnerku opustí a bude s nimi. Pokiaľ ide o rozbíjanie vzťahov len za účelom sexu alebo pobavenia sa, tak v tom prípade sú tretie osoby bezcharakterné. Napadol mi ešte jeden prípad...keď daný človek trpí erotomaniou. To je ale kapitola sama o sebe.

50 Zareaguj!
Antifunebracka
antifunebracka, 25 ročný chalan, stetka birdzu, 23. august 2012

1 najhnusnejsia vec na svete, ktora je absolutne neospravedlnitelna
2 robia to len slabosi a neschopaci
3 jasne, kazdy den po vzore 1 nemenovaneho birdzaka
4 to je diskutabilne. asi by som neodmietol zadanu zenu, ktora by sa mi fakt ze pacila, ale zase si uvedomujem, ze je to dost nemoralne. kazdopadne ma o dost vacsiu vinu ten, co je zadany ako ten, co je free

51 Zareaguj!
Momoglamorous
momoglamorous, 22 ročné dievča, Chcem zimu, 23. august 2012

1.asi, ze s prepacenim pice ako u @2 by som bila boxerom do hlavy...podla mna sa nevery mozu dopustit iba zakomplexovani, obmedzeni jedinci, ktori si nevedia vazit plnohodnotny vztah, alebo isli do vztahu, len aby niekoho mali a tym padom sa ich vztah stava neplnohodnodtym a tak hladaju 'utechu' inde a kurvia sa
2.nie
3.nikdy

52 Zareaguj!
Momoglamorous
momoglamorous, 22 ročné dievča, Chcem zimu, 23. august 2012

@52
este som sa zabudla vyjadrit k pripdu 4:

53 Zareaguj!
Laurittav
laurittav, 18 ročné dievča, Banská Bystrica, 23. august 2012

Keby som vedela, že ma počas toho ako bol so mnou bol zároveň aj s inou určite by ma to neskutočne nahnevalo a len tak by som mu to neodpustila.
Neverná som nebola, však do kelu, keď raz som s niekým, tak asi preto, že k nemu niečo cítim a vtedy nepotrebujem vyhľadávať žiadne iné alternatíva.
A na 3.osoby v akomkoľvek vzťahu, ktorý funguje mám amok. Oooo

54 Zareaguj!
Lawey
lawey, 20 ročné dievča, so far away from warm place, 23. august 2012

1.som žiarlivec ale zasa kontrolujem seba a svoje správanie čiže viem to spracovať.... čiže neveru berem ako zlo... HeheHeheHehe prekvapivé
2.odpustiť časom odpustila ale pre to čo som písala v 1. by som nedokázala byť ďalej s daným človekom
3,nie... lebo potom by mi bolo ešte horšie ako by mi bolo keby sa stane to čo som pisala v 2 Hehe
4. no tí 3. ostanú vždy ako najväčší kokoti.... čiže sa to nevyplatí a nikdy som nemala ani tú túžbu.

55 Zareaguj!
Hoperpohroma

@bangbangboom ved raz si ich das Haha a momentalne mam tak slamove vlasy ze by som isla na koleno najradsej a ano neviem z coho, proste zrazu sa mi posrali uplne (ach)
@pijemzelenycaj je rozdiel ked tvoj priatel je pol roka prec a ty mu ako spravna partnerka zostanes verna, a ked sedi vedla teba kazdy den a ty vidis ze o teba neprejavuje zaujem.. keby mal zdravotny problem, nemyslim si ze by som si hladala nahradu, mne ani nejde tak o ten fyzicky sex ako o ten psychicky pocit ze ho nepritahujem, nechce ma

56 Zareaguj!
Bangbangboom

@hoperpohroma este neviem ci si ich dam.. mozno ani nie, alebo ano? Ehm ja neviem Happy urcite v najblizsom case nie ale mozno raz, no... Hehe a to sa ti posrali da sa povedat po tej farbe? :/

57 Zareaguj!
Hoperpohroma

@bangbangboom noo, moze byt, predtym take neboli Ehm ale potom na ne isla este aj henna a to tiez moje farbene vlasy nezvladaju dobre.. oni po nej slamoveju, zatial co moje korienky sa z nej uplne tesia..

58 Zareaguj!
Ladypetushqa
ladypetushqa, veľa rokov (?!), TN-ZV, 23. august 2012

Som ťažkomilujúci človek ktorý je vždy láskou zaslepený natoľko že vinu z nevery hádže vždy na seba. x(
Neverná som nebola HeheDD
ostatné podľa udalosti Hehe

59 Zareaguj!
Abbey4real
abbey4real, 21 ročné dievča, ., 23. august 2012

veľmi to záleží na okolnostiach. Neviem, možno by som ju odpustiť dokázala ale trvalo by mi veeeelmi dlho kým by som sa s tým vo vnútri vyrovnala a ako tak na to "zabudla" .

60 Zareaguj!
Pijemzelenycaj
pijemzelenycaj, tvári sa, že má 6 rokov, ne-po-viem., 24. august 2012

@hoperpohroma hej, ale tak ked o teba neprejavuje záujem a je vedla teba, tak to je problem v tom vztahu no...Tak dik Haha

61 Zareaguj!
Cupcake182
cupcake182, 18 ročné dievča, 24. august 2012

ha.

62 Zareaguj!
Didi477
didi477, veľa rokov (?!), 26. august 2012

@klaudiqaaa si dobra nátura Hehe vystihnute Žmurk

63 Zareaguj!
Didi477

@naconazov85 Hehe bodaj kus viac a vyšlo by Hehe

64 Zareaguj!
Didi477

@darkkizz jedno tolerujem, že si to chcela tajiť aj ked som ti to dával na vedomie, že to viem. Ale neušetrila si ma stalo sa horšie. Tak ži. Je tu jedno tajomstvo, ktoré pozná on a ja. To sa nedozvieš. Ani odomňa. To Ťa drží ako láska. Ja som to tajomstvo nezneužil Žmurk. Nech sa darý dlho nebude Cha

65 Zareaguj!
Darkkizz
darkkizz, 21 ročné dievča, V jeho posteli..., 26. august 2012

@didi477 A čo tým chceš povedať? Haha Aspoň tu vidím, jaký si Haha V súkromí sa ma pýtaš, ako sa mi darí, nepovieš nič a tu vytiahneš niečo takto nezmyselné??

Je mi jasné, že keď sa spýtam, aké tajomstvo povieš, mi, že mi to povedať nemôžeš alebo niečo podobné, takže to vôbec nepokladám za dôležité.
Tak vieš čo? Ja už nepotrubejem počúvať tvoje metafory. Som z nich unavená. Nepovieš to priamo? Tvoj problém.
Nepoznáš jeho a nevieš čo medzi nami je. Poznáš ho možno max. z počutia, ako ťa poznám. Vôbec netušíš čo to je...
Ja som veľmi dobre vedela do čoho idem a viem to aj teraz. Že ho nenávidíš chápem. Ale nemrzí ma to a to ti hovorím ako tu, tak som ti to povedala aj súkromne. Neľutujem absolútne níč z toho, čo som spravila.
A ty mi už nedáš takú ranu, ktorá by ma zničila viac Haha
Milujem ho. Hej.
A dariť sa mi bude pokiaľ to budem JA chcieť!!!

66 Zareaguj!
Didi477

@darkkizz nie nenavisť nepoznám ani ty mňa jak sa ukázalo ok nechám to tak zničil som sa sám tebou dik čav

67 Zareaguj!
Darkkizz

@didi477 a čo sa akože teraz hráš na urazeného, keď ty si tu do mňa prvý zadrbal?

68 Zareaguj!
Didi477

@darkkizz prekrucas al ok
neznicila si ma ze si bola z inam inde ale to ti budem zbytcne

69 Zareaguj!
Darkkizz

@didi477 VIdíš presne toto je tvoja chyba! Začneš ale nedokončíš.... a ešte od ľudí žiadaš aby ťa chápali. Tak buď to poviem priamo, alebo nehovorím nič.

70 Zareaguj!
N0win0u
n0win0u, 25 ročný chalan, ▲ ilumat ▲, 26. august 2012

xD

71 Zareaguj!
Didi477

@darkkizz uži si a buď šťastná ja som to prehnal... vernosťou ja vždy

72 Zareaguj!
Darkkizz

@didi477 Šak som!

73 Zareaguj!
Obliviate
obliviate, 23 ročné dievča, fak, 26. august 2012

Nevera je krutá vec. Nemala by som srdce niekoho podviesť a ani by som ju nedokázala odpustiť. Myslím si totiž, že človek čo to spraví raz sa nedokáže zmeniť.

74 Zareaguj!
Didi477

@obliviate je to už isté asi že tak to je

75 Zareaguj!
Darkkizz

@didi477 @75 No áno je to "už isté že to je tak"!!!! Šak hej, ja sa zmeniť nedokážem a ty to dobre vieš, že som spokojná s tým, aká som...
Vedel si že so mnou ideš do rizika.... Tak ja nechápem, prečo to tu teraz vyťahuješ.

76 Zareaguj!
Darkkizz

A hej teraz to robím zas a s tým istým chlapom..... Už si spokojný?

77 Zareaguj!
Didi477

@darkkizz nechapem len malickost co mi daco posralo ze si sa nechcelôa rozisť ani somnou stretavat. tomuto chapes?

78 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

78reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist