Fórum pridal Tralalibang, 23. 5. 2020 10:01 do kategórie Čo ma potešilo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Narodeniny

0
Tralalibang

25 ročná žena
Prdelákovo

Blahoželáte na Facebooku ľuďom k narodeninám? Máte tam uverejnené, kedy máte narodeniny?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

Kedysi ked som mal fb, tak som to obcas robil, ale inak neblahozelam nejak kazdemu koho poznam.
  2. 2
    Mousisitka

25 ročná žena

nemám, neblahoželám
  3. 3
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

Len takým bližšim kamarátom napíšem do správy, písanie na nástenky ma uz prešlo :D a asi mam uverejnené svoje, nepamätám
  4. 4
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

Mám. Ak mi napíše niekto, s kým nie som inak v kontakte, neriešim, ale ako niekto, kto má problém zapamätať si narodeniny väčšiny ľudí, ocením, keď mi to niečo takto bez akejkoľvek snahy pripomenie.

A inak píšem buď ľuďom, čo som pravidelne v kontakte alebo takým, kde ten kontakt možno prirodzene opadol ale aspoň takto si občas nájdeme zámienku napísať si a tak.
  5. 5
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

Ale teda ľuďom typu "spolužiačka zo strednej, s ktorou som sa desať rokov nerozprávala" nepíšem
  6. 6
    Annyejnji

22 ročné dievča

nepíšem, mám uvedený dátum, ale nedá sa mi písať na nástenku... a či mi niekto blahoželá mi je maximálne jedno, lebo ten sviatok riešim len v kruhu najbliźších irl :D
  7. 7
    Lafiziq

26 ročný muž
    Bratislava

občas napíšem im súkromnú správu...
  8. 8
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Iba niektorym a ani nevim ci to mam zverejnene :D
  9. 9
    Annyejnji

22 ročné dievča

aha, vlastne ja mam k tomu všetkemu uvedeny zly datum :D :D
  10. 10
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Iba niektorým čo sú mi tak bližší, iných neriešim a narodeniny/meniny všeobecne nijak neriešim, narodeniny ešte ako-tak ale meniny absolútne, aj sa čudujem velakrát ako to ludia strašne prežívajú také nezmyselné a nepodstatné veci. Na fb mám uvedené narodky ale teraz naposledy ako som mala narodeniny na šibačku tak som si to chcela aj vypať túto pripomienku lebo som vôbec nemala náladu na tieto zdvorilosti ale nechala som to tak nakoniec...
  11. 11
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Nie a nemám. Pretože nechápem celkom zmysel narodeninových želaní, ktoré sa prajú len preto, že vám ich odporučí každý druhý deň nejaký Facebook. Môj úplne prvý rok na FB som mala aktivované narodeniny a dostala som 15 prianí. Odvtedy som už na FB naozaj veľa rokov (minimálne 10) bez uverejnených narodenín a dostala som presný počet prianí: "0"

Čiže za 1 jediný rok s uvedenými narodeninami 15 prianí a za 10 rokov bez uvedených narodenín 0 prianí. Viem, že sa opakujem, ale mňa to naozaj fascinuje :D (a to som dátum mojich narodenín dávala už mnohým ľuďom).

((aj keď teraz rozmýšľam, že @Torpedo08 mi prial asi v správe na FB, ale nie som si istá. OK, tak oprava, za 10 rokov jedno prianie :D))

Keby niekomu naozaj záležalo na tom, že mi chce zapriať, tak na to nepotrebuje FB upozornenia 0:) Ja mám všetkých, na ktorých mi záleží uvedených v kalendári v mobile, takže vždy vidím, či okrem inej pripomienky v kalendári náhodou niekto nemá aj narodeniny či meniny (a aspoň som si dala tú námahu si tam tých ľudí, ktorým úprimne chcem každý rok zapriať, si ich tam povkladať:))
  12. 12
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

V poslednej dobe ale naozaj pravidelne prajem len ľuďom, ktorých narodeniny si pamätám naspamäť :( Musím sa zase polepšiť. Inak teraz som skontrolovala práve svoj kalendár a v pondelok je Towel Day (hehe) Takže si nezabudnite vtedy vziať so sebou uterák, príp. aj orgován:)
  13. 13
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

nepisem skoro nikomu, iba najblizsim kamosom davam na fb nastenku trapne fotky z minulosti k narodeninam :D
  14. 14
    Superpinkhero

hrá sa, že má 2 roky
    Brno

Mám ale neblahoželam :D Blahoželám iba tým, ktorých si pamätám kedy majú narodky :D inak nope
  15. 15
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@azizi jeeej je mi ctou :D (love)
  16. 16
    Filipkoo

24 ročný chalan
    Košice

neblahoželám a nereagujem na gratulácie, lebo na to nie je čas. Ale už pred pár rokmi som si skryl narodiny na fb a už je pokoj.

Blahoželám len keď o tom viem a náhodou komunikujeme, ale cielene kvôli tomu nikomu nepíšem.
  17. 17
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Nemám to tam, takže mi nikto aspoň nenapíše. Nepíšem na základe facebooku.
  18. 18
    Kerrang

27 ročný muž

Áno blahoželám, hlavne keď mi je to niekto blízky rodina väčšinou, nejaký kamarát kamarátka, čo mi to aj opätuje potom a nie je na mňa nasratý ...a mám tam zverejnené kedy mám narodeniny, no iba blízki ľudia si spomenú a zablahoželajú rovno :smile:
  19. 19
    Tommyhot

31 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Mozno tak 0.01%. Ja som si aj svoje narodky zmazal z FB nech ma s tym ludia neotravuju. Pride mi to len ako nejaka zvlastna forma virtue signalingu.
  20. 20
    Majky538

25 ročný muž

ked tak do spravy... pride mi, ze kedysi sa zdielalo osobne medzi ludmi ovela viac, kto to mysli vazne, zapamata si datum a napise :)
  21. 21
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Málokomu blahoželám. Väčšinou len tým, o ktorých narodkách viem aj bez fb.

A ja som si oznámenie o mojich narodeninách vypla, lebo mi išli na nervy tie blahopriania od ľudí, s ktorými si ani nepíšem a gratulujú mi len pre to, že im to fb povedal..veď..načo?! :D
  22. 22
    Mix

30 ročný muž
    Brno

Zväčša ľudia, ktorí mi to priali boli tí, čo sa celý rok nezaujímali, ako sa mám a čo robím. Rovnako tak to boli tí ľudia, ktorí ak ma kontaktovali a spýtali sa ma ako sa mám, tak to pre nich bol predvoj otázky "a môžem ťa poprosiť o malú láskavosť..." taktiež sú to zväčša ľudia čo zabíjajú šteniatka a ľudia čo si neodlepujú fólie z elektronických zariadení. Proste, ten vonkajší kruh pekla čo má ešte výhľad na nebeskú bránu.