Fórum pridal Tralalibang, 23. 5. 2020 10:01 do kategórie Čo ma potešilo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Narodeniny

0
Tralalibang

26 ročná žena
Planéta psychopatov

Blahoželáte na Facebooku ľuďom k narodeninám? Máte tam uverejnené, kedy máte narodeniny?
Odozva

Názory k téme

 1. 1
  Goldenbeach

  34 ročný ujo
  Chernobyľ

  Kedysi ked som mal fb, tak som to obcas robil, ale inak neblahozelam nejak kazdemu koho poznam.
 2. 2
  Mousisitka

  26 ročná žena

  nemám, neblahoželám
 3. 3
  Sasi2680

  hrá sa, že má 0 rokov

  Len takým bližšim kamarátom napíšem do správy, písanie na nástenky ma uz prešlo :D a asi mam uverejnené svoje, nepamätám
 4. 4
  Mielikki

  hrá sa, že má 1 rok
  Pani lesa

  Mám. Ak mi napíše niekto, s kým nie som inak v kontakte, neriešim, ale ako niekto, kto má problém zapamätať si narodeniny väčšiny ľudí, ocením, keď mi to niečo takto bez akejkoľvek snahy pripomenie.


  A inak píšem buď ľuďom, čo som pravidelne v kontakte alebo takým, kde ten kontakt možno prirodzene opadol ale aspoň takto si občas nájdeme zámienku napísať si a tak.
 5. 5
  Mielikki

  hrá sa, že má 1 rok
  Pani lesa

  Ale teda ľuďom typu "spolužiačka zo strednej, s ktorou som sa desať rokov nerozprávala" nepíšem
 6. 6
  Annyejnji

  22 ročné dievča

  nepíšem, mám uvedený dátum, ale nedá sa mi písať na nástenku... a či mi niekto blahoželá mi je maximálne jedno, lebo ten sviatok riešim len v kruhu najbliźších irl :D
 7. 7
  Lafiziq

  26 ročný muž
  Bratislava

  občas napíšem im súkromnú správu...
 8. 8
  Torpedo08

  29 ročný muž
  K0K0T0V0

  Iba niektorym a ani nevim ci to mam zverejnene :D
 9. 9
  Annyejnji

  22 ročné dievča

  aha, vlastne ja mam k tomu všetkemu uvedeny zly datum :D :D
 10. 10
  Ladydoga

  hrá sa, že má 0 rokov
  Prašivá diera

  Iba niektorým čo sú mi tak bližší, iných neriešim a narodeniny/meniny všeobecne nijak neriešim, narodeniny ešte ako-tak ale meniny absolútne, aj sa čudujem velakrát ako to ludia strašne prežívajú také nezmyselné a nepodstatné veci. Na fb mám uvedené narodky ale teraz naposledy ako som mala narodeniny na šibačku tak som si to chcela aj vypať túto pripomienku lebo som vôbec nemala náladu na tieto zdvorilosti ale nechala som to tak nakoniec...
 11. 11
  Azizi

  tvári sa, že má 4 roky
  Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

  Nie a nemám. Pretože nechápem celkom zmysel narodeninových želaní, ktoré sa prajú len preto, že vám ich odporučí každý druhý deň nejaký Facebook. Môj úplne prvý rok na FB som mala aktivované narodeniny a dostala som 15 prianí. Odvtedy som už na FB naozaj veľa rokov (minimálne 10) bez uverejnených narodenín a dostala som presný počet prianí: "0"

  Čiže za 1 jediný rok s uvedenými narodeninami 15 prianí a za 10 rokov bez uvedených narodenín 0 prianí. Viem, že sa opakujem, ale mňa to naozaj fascinuje :D (a to som dátum mojich narodenín dávala už mnohým ľuďom).

  ((aj keď teraz rozmýšľam, že @Torpedo08 mi prial asi v správe na FB, ale nie som si istá. OK, tak oprava, za 10 rokov jedno prianie :D))

  Keby niekomu naozaj záležalo na tom, že mi chce zapriať, tak na to nepotrebuje FB upozornenia 0:) Ja mám všetkých, na ktorých mi záleží uvedených v kalendári v mobile, takže vždy vidím, či okrem inej pripomienky v kalendári náhodou niekto nemá aj narodeniny či meniny (a aspoň som si dala tú námahu si tam tých ľudí, ktorým úprimne chcem každý rok zapriať, si ich tam povkladať:))
 12. 12
  Azizi

  tvári sa, že má 4 roky
  Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

  V poslednej dobe ale naozaj pravidelne prajem len ľuďom, ktorých narodeniny si pamätám naspamäť :( Musím sa zase polepšiť. Inak teraz som skontrolovala práve svoj kalendár a v pondelok je Towel Day (hehe) Takže si nezabudnite vtedy vziať so sebou uterák, príp. aj orgován:)
 13. 13
  Feelagain

  23 ročné dievča
  based in Brno

  nepisem skoro nikomu, iba najblizsim kamosom davam na fb nastenku trapne fotky z minulosti k narodeninam :D
 14. 14
  Superpinkhero

  hrá sa, že má 2 roky
  Brno

  Mám ale neblahoželam :D Blahoželám iba tým, ktorých si pamätám kedy majú narodky :D inak nope
 15. 15
  Torpedo08

  29 ročný muž
  K0K0T0V0

  @azizi jeeej je mi ctou :D (love)
 16. 16
  Filipkoo

  25 ročný muž
  Košice

  neblahoželám a nereagujem na gratulácie, lebo na to nie je čas. Ale už pred pár rokmi som si skryl narodiny na fb a už je pokoj.

  Blahoželám len keď o tom viem a náhodou komunikujeme, ale cielene kvôli tomu nikomu nepíšem.
 17. 17
  Riddiculus

  8 ročné dievča
  *1238

  Nemám to tam, takže mi nikto aspoň nenapíše. Nepíšem na základe facebooku.
 18. 18
  Kerrang

  28 ročný muž

  Áno blahoželám, hlavne keď mi je to niekto blízky rodina väčšinou, nejaký kamarát kamarátka, čo mi to aj opätuje potom a nie je na mňa nasratý ...a mám tam zverejnené kedy mám narodeniny, no iba blízki ľudia si spomenú a zablahoželajú rovno :smile:
 19. 19
  Tommyhot

  32 ročný muž
  Kaohsiung, Taiwan

  Mozno tak 0.01%. Ja som si aj svoje narodky zmazal z FB nech ma s tym ludia neotravuju. Pride mi to len ako nejaka zvlastna forma virtue signalingu.
 20. 20
  Majky538

  26 ročný muž

  ked tak do spravy... pride mi, ze kedysi sa zdielalo osobne medzi ludmi ovela viac, kto to mysli vazne, zapamata si datum a napise :)
 21. 21
  Mayben

  29 ročná žena
  Vraj najväčšia diera

  Málokomu blahoželám. Väčšinou len tým, o ktorých narodkách viem aj bez fb.

  A ja som si oznámenie o mojich narodeninách vypla, lebo mi išli na nervy tie blahopriania od ľudí, s ktorými si ani nepíšem a gratulujú mi len pre to, že im to fb povedal..veď..načo?! :D
 22. 22
  Mix

  31 ročný muž
  Brno

  Zväčša ľudia, ktorí mi to priali boli tí, čo sa celý rok nezaujímali, ako sa mám a čo robím. Rovnako tak to boli tí ľudia, ktorí ak ma kontaktovali a spýtali sa ma ako sa mám, tak to pre nich bol predvoj otázky "a môžem ťa poprosiť o malú láskavosť..." taktiež sú to zväčša ľudia čo zabíjajú šteniatka a ľudia čo si neodlepujú fólie z elektronických zariadení. Proste, ten vonkajší kruh pekla čo má ešte výhľad na nebeskú bránu.