« Ostatné témy

Fórum pridala Maymmey, 12. február 2012, ďalšie jej diskusie »

Najlepší make-up a púder

Maymmey
maymmey, 17 ročné dievča, 12. február 2012

Chcela by som si kúpiť niaky nový make-up a púder . nevedeli by stze mi poradiť niaky kvalitný clekom aj cenovo dostupný (každe max. do 10 eur) a hlavne také v čom nebudem vyzerat ako keby som si na ksicht dala temperu s múkou ak ma chápete . čiže apíšte značku , cenu a kde ste kúpili Haha

0 Zareaguj!
Xrumka
xrumka, 26 ročná žena, Bratislava, 12. február 2012

ja furt striedam make-up, ani neviem podla coho Hehe jak pride. hocijake drogerkove znacky, aj avon.. a nabuduce chcem vyskusat daky od dermacolu.. bo je zevraj dobry a aj cenovo sa to da. a pudru nedavam daku vysoku prioritu. ten moze byt aj za 2€ podla mna.

1 Zareaguj!
Maymmey

@xrumka no ja som strašne ale strašne bleda vždy len o1 beriem a aj tie su mi občas tmave Hehe a vždy vyzerám ako pomaranč preto som chcela niečo take kvalitnejšie Hehe

2 Zareaguj!
Xrumka

tak neviem ci kvalitu zozenies do 10€.. podla mna ale ten dermacol je dost kvalitny no.

3 Zareaguj!
Bridget94
bridget94, 20 ročné dievča, On The Way To Wonderland..., 12. február 2012

S-he Stylezone Make-up cca 2 až 5 eur, teraz neviem presne a Rimmel Stay Matte okolo 4-5 eur a je velmi dobrý Haha

4 Zareaguj!
Luc.ka
luc.ka, tvári sa, že má 6 rokov, 12. február 2012

no to je ťažko... záleží dosť od typu a hlavne farby pleti... a zloženia mejkapu. mne napríklad 99% značiek nevyhovuje, pretože všetky majú aj tie najbledšie odtiene na moje pomery proste tmavé... alebo moc do ružova alebo oranžova.

dlho dlho som hľadala a skúšala, až som našla taký, čo mi celkom vyhovuje aj farebne, aj konzistenciou. this one:

a púder, to máš už potom podľa mňa úplne jedno, lebo púder bude furt len púder Hehe tak to potom hľadám už len najbledší (a najlacnejší) možný, a teraz mám tento:

a som spoko.

5 Zareaguj!
Xrumka

pozri si koment od zuzanockamt v tomto linku, mala taky isty problem ako ty.. » www.modrykonik.sk/forum/tema/kozmetika-dermacol...

6 Zareaguj!
Maymmey

@xrumka tak nieco priemernejšie som myslela nie take šity ako dávaju v časopisoch Hehe

7 Zareaguj!
Hoperpohroma
hoperpohroma, tvári sa, že má 6 rokov, 12. február 2012

@5 ten mam a neprekaza mi Haha

8 Zareaguj!
Xrumka

@bridget94 mne rimmel stay mate malo kryje

9 Zareaguj!
Luc.ka

@maymmey

ak máš tiež ten problém, že sú ti všetky tmavé, tak skús ten maybelline, ten je fakt úplne bledý Haha

a cenovo okolo 7€ v dm-ke. a ten púder necelé 4€.

10 Zareaguj!
Mielikki
mielikki, 18 ročné dievča, Pokémon diva , 12. február 2012

jediná fakt svetlá omietka v týchto končinách vcelku ľahko zohnateľná a finančne nenáročná je

ale je fakt krycí, takže to nemusí každému vyhovovať
(a púder mám k tomu tento, tiež jeden z najsvetlejších, aké sa daú zohnať zohnať

)

11 Zareaguj!
Luc.ka

@mielikki

koľko stojí ten mejkap?

12 Zareaguj!
Najivna
najivna, veľa rokov (?!), 12. február 2012

ja mam toto lebo nemam rada tekute makeupy a tento je fajn len ked mas suchu kozu alebo sa ti supe tak ti to len zvyrazni ale ked mas bez toho ksicht tak je krasny a pekne kryje (a hrozne dobre sa donho jemne bruskom prsta dobe Happy)

13 Zareaguj!
Mielikki
mielikki, 18 ročné dievča, Pokémon diva , 12. február 2012

@luc.ka neviem, do 4€ myslím a mám ho už asi pol roka, používam bežne a stále z neho veľmi neubudlo, lebo je fakt hrozne krycí a stačí ho len trošička.. mám ten najsvetlejší odtieňa občas mám pocit, že i na mňa je prisvetlý (ale len občas Hehe)

14 Zareaguj!
Alysia
alysia, 23 ročné dievča, Nové Mesto nad Váhom/ Brno, 12. február 2012

@maymmey ja pouzivam bud zmatnujuci z oriflame alebo nejaky z drogerie neivem ako sa teraz vola... tiez mam problem, ze vsetko je tmave a vyzeram ako pomaranc... a uz si nikdy nekupim makeup podla toho ako vyzeral v obchode :/ som si to tak vyskusala na tvari raz, a sa mi zdal v pohode a bledy a ako som prisla domov a ,,nosila ho,, tak bol nejaky tmavy, to tie blbe svetla v obchode vsetko zbledili Hehe .... mne osobne vyhovuje pudrovy makeup, ale neivem aka je to znacka, skusala som to u kamosky a je to fakt super, prekryje zmatne, a dobra farba, len to musim pozriet v drogerii, netusim kolko to stoji, ale ona hovorila, ze dost malo, najlepsie si vyskusat nejakej kamosky makeup alebo tak ... co nevyskusas nevies no :/ ...

15 Zareaguj!
Pannikto
pannikto, tvári sa, že má 7 rokov, (takmer)Bratislava, 12. február 2012

Najlepší je žiadny anyway

16 Zareaguj!
Alysia

@luc.ka kolko prosim ta stoji? Haha ja som mala minule od maybeline nejaku vzorku a vyhovoal mi, tak mozno to bol aj tento neviem Hehe ... boze bez vzorky nekupujem nic uz dnes radsej Haha

17 Zareaguj!
Luc.ka

@alysia @10

18 Zareaguj!
Alysia

@luc.ka OHaha sory nevsimla som si Haha dik

19 Zareaguj!
Tenario
tenario, 26 ročný muž, Šurany, 12. február 2012

20 Zareaguj!
Luc.ka

@tenario ?? Happy taký používaš? Hehe

btw, od vichy už NIKDY V ŽIVOTE NIČ.

21 Zareaguj!
Lenkaska1
lenkaska1, 19 ročné dievča, Bratislava, 12. február 2012

tento je dobrý.. a stojí asi 9€ a inak ten prvý @11 je totalne kryci ale nemozes si to dat a v tom ist von, vyzera to totalne ako maska, mame to doma, proste uplne jak nejaka totálna umelina..neodporucam

22 Zareaguj!
Grietusha
grietusha, 29 ročná žena, world citizen, človák, 12. február 2012

@luc.ka ten Affinitone je (ak nerátam hovná od avonu... ale aj tie sú asi lepšie) najhorší make.up, aký som kedy mala. dokonalá omietka, ktorú vidno na ksichte na prvý pohľad. bliah, nikdy viac by som si ho nekúpila. proste maska.

23 Zareaguj!
Xrumka

btw s tym affinitone suhlasim.. najhorsi makeup.. niektory avon je nahodou fajn Hehe

24 Zareaguj!
Luc.ka
luc.ka, tvári sa, že má 6 rokov, 13. február 2012

@grietusha

nj, vidíš, to isté ja tvrdím o vichy, s tým dodatkom, že ešte tak o 150% zhorší kvalitu pleti.

25 Zareaguj!
H8u
h8u, 21 ročné dievča, United States of Eurasia, 13. február 2012

už roky používam iba tento

je síce drahý jak sviňa, ale normálne mi vydrží aj pol roka (!!) a to si ho dávam každý deň (aj viackrát niekedy) a nie zrovna minimum.. a je úplne skvelý, skúsila som tisíc tých lacných drogérkových a nič sa mu nevyrovná

26 Zareaguj!
Stenatko
stenatko, veľa rokov (?!), 13. február 2012

Od Loreal, 16 ecok a vydrzi mi tak 4 mesiace. Nepouzivam casto v poslednej dobe.

27 Zareaguj!
Mielikki
mielikki, 18 ročné dievča, Pokémon diva , 13. február 2012

@lenkaska1 keď si naň zvykneš, a dáš na seba fakt len minimum (minimálne minimum), tak sa dá v pohode a ešte aj dlho vydrží Hehe
(ale je pravda, že kým som si naň zvykla, tak som to chcela niekoľkokrát vzdať, lebo to vyzeralo kadejako Hehe)

28 Zareaguj!
Alysia
alysia, 23 ročné dievča, Nové Mesto nad Váhom/ Brno, 13. február 2012

@h8u a kolko stoji prosim ta? ... teda zeby som zohnala aspon vzorku tohto ...

29 Zareaguj!
Trubka91
trubka91, 19 ročné dievča, Bratislava, 13. február 2012

Ja Ti asi nepomôžem, pretože nepoužívam práve najlacnejší make-up a púder. Ale ak by si si predsa len niekedy kúpila niečo drahšie, tak Ti odporúčam make-upy od La Roche-Posay - Toleriane (ten mi predpísala moja dermatologička a kozmetička v ústave lekárskej kozmetiky) a Max Factor - Lasting Performance. Z púdrov Gosh - Pressed Powder a Astor - Anti Shine Mattitude.

30 Zareaguj!
H8u
h8u, 21 ročné dievča, United States of Eurasia, 13. február 2012

@alysia myslím, že okolo 28 eur.. ale fakt vydrží mega dlho a je skvelý.. vzorku ti dajú v lekárni zadarmo určite, ja chodím sockovať, keď mám pred výplatou alebo tak xDDD

31 Zareaguj!
Bridget94
bridget94, 20 ročné dievča, On The Way To Wonderland..., 13. február 2012

@Xrumka mne práveže tento púder kryje najlepšie Haha Ale o tom to je, že každému vyhvuje niečo iné Haha A stým make-upom S-he Stylezone môžem povedať, že vôbec mi neni vidieť na akné Haha

32 Zareaguj!
Ayreen
ayreen, 24 ročná žena, Bratislava, 13. február 2012

jednoznacne Clarins Colour Tint Oil Free, ale ak ho nechytis v nejakej zlave, stoji okolo 30eur.
nemusi byt vsetko z kozmetiky drahe, bohuzial pri makeupoch sa mi najviac potvrdilo, ze komercne znacky z drogerky si uz nikdy viac nekupim.

33 Zareaguj!
Matusha
matusha, 22 ročné dievča, 13. február 2012

No makeup ja nemám žiaden, takže ti neporadím, mám len nejaké vzorky z Avonu.
A púder mám tiež ten, čo @mielikki a som spokojná (ale s púdrom je to asi fakt jedno). A @luc.ka , ja som ten dermacol kúpila v 101 drogérii, stál tuším 3,50 alebo nejak tak. Tiež som strašne bledá a sedí (dokonca som si tuším nekúpila prvý najbledší, ale len druhýHehe)

34 Zareaguj!
Meredithgrey
meredithgrey, 32 ročná pani (?), v náručí Janka Silana, 13. február 2012

max factor, ale teraz používam oveľa lacnejší Dermacol make up a som s ním vcelku spokojná.

35 Zareaguj!
Matusha
matusha, 22 ročné dievča, 13. február 2012

@luc.ka aha prepáč, ty si sa pýtala na cenu mejkapu, nie púdru. Tak ničHaha

36 Zareaguj!
Zuzik24
zuzik24, 23 ročné dievča, Nitra, 13. február 2012

pre mňa osobne je najlepší make-up od astor.. a puder l´oreal true match minerals... fakt kvalita.... ale tak... cenovo je to naročnejšie... ale tak.. každemu sadne niečo ine.. musiš skušať.... Haha

37 Zareaguj!
Anniedecadence
anniedecadence, tvári sa, že má 7 rokov, Love is NOTHING!, 13. február 2012

@maymmey no ja požívam tento:

je antibakteriálny, kúpila som ho normálne v 101drogérke a je lacný, stojí okolo 4€

38 Zareaguj!
Popolcek
popolcek, 21 ročné dievča, s perlou, 13. február 2012

a púder nepoužívam.
a toto vyššie tiež len na zakrytie nejakých tých kruhov pod očami a nejakých tých ..... pliag na tvári Hehe

39 Zareaguj!
Lenkaska1
lenkaska1, 19 ročné dievča, Bratislava, 13. február 2012

@mielikki hej? ale aj tak by sa mi s tym nechcelo babrať Hehe ja mam henten svoj naneseny za 2minuty Hehe

40 Zareaguj!
Grietusha
grietusha, 29 ročná žena, world citizen, človák, 13. február 2012

@luc.ka vichy som mala len raz, ten v komente @26 a teda musím poznamenať, že lepší make up sa ku mne ešte nedostal. výborne kryje, nevyzerá ako omietka, nevysušuje, tonizuje a bla bla bla. a netreba ho veľa a fakt dlho vydrží.

41 Zareaguj!
Grietusha
grietusha, 29 ročná žena, world citizen, človák, 13. február 2012

inak ja používam make-up len na zimu a tiež si hľadám svetlý. momentálne mám tento:

a som spokojná.

a ako púder toto:

(to je max factor)

vzhľadom na to, že mám citlivú pleť a som v extrémnych podmienkach, tak som hľadala niečo, čo by mi okrem krému mohlo chrániť ksicht a necítila by som sa ako s omietkou. a tieto dva mi vyhovujú. proste to nevidno a vyzerám prirodzene a o to mi išlo.

42 Zareaguj!
Luc.ka
luc.ka, tvári sa, že má 6 rokov, 13. február 2012

@grietusha

aj ja som mala vichy len raz. nie henten, ale dovtedy som proste používala mejkap len sporadicky, ale jak som ho začala používať, tak som mala fakt tak zlú pleť z toho, že už som vážne musela používať mejkap denne. fakt, neni to len môj prípad, proste nesadne zloženie hentej kozmetiky každému, a mne teda vôbec... drahé jak riť (a pre mňa) účinky mínus 100 bodov.

43 Zareaguj!
Greyness
greyness, 23 ročné dievča, ▲, 13. február 2012

púder nepoužívam. Make up používam Astor perfect stay 24H. Má prijateľnú cenu a je fakt fajn.

44 Zareaguj!
Adheleide
adheleide, 20 ročné dievča, 13. február 2012

u nás stojí presne 9.19€ Hehe Hehe

45 Zareaguj!
Mielikki
mielikki, 18 ročné dievča, Pokémon diva , 13. február 2012

@lenkaska1 hej Hehe a 2 minúty? čo čo s tým toľko robíš, ja to mám snáď za štvrtin času Hehe

46 Zareaguj!
Lenkaska1
lenkaska1, 19 ročné dievča, Bratislava, 14. február 2012

@mielikki ten čas som capla Hehe a to je podľa teba dlho? veď to mám prakticky hneď Hehe

47 Zareaguj!
Mielikki
mielikki, 18 ročné dievča, Pokémon diva , 14. február 2012

@lenkaska1 podľa mňa hej, neviem si predstaviť, čo by som celý ten čas robila Hehe
(to mám ešte i púder a ceruzku na obočie zavtedy Hehe)

48 Zareaguj!
Julienne
julienne, 20 ročné dievča, Calgary, Alberta, 22. február 2012

49 Zareaguj!
Damienka
damienka, 28 ročná žena, Trenčín, 2. apríl 2012

@maymmey
môžem vrelo odporúčať SKIN 79 BB cream, lieči pleť- hlavne jazvy po akné - je to niečo medzi tónovacím krémom a full makeupom vďaka tomu vyzerá pleť strašne prirodzene a navyše krásne kryje... len sa ťažšie zháňa. Niekedy sa dá zohnať na aukre za celkom výhodnú cenu.
napr. tu:
» aukro.sk/show_item.php?item=2249130466...

50 Zareaguj!
Damienka
damienka, 28 ročná žena, Trenčín, 2. apríl 2012

ešte som zabudla že je síce drahší, ale objemovo je 2x tak veľký ako tie štandardné drogérkové makeupy a stačí ho fakt troška, takže vydrží fakt dlho.

51 Zareaguj!
Wow111
wow111, 15 ročné dievča, 7. marec 2014 19:53

17) ja používam tento a má sa zmiešavat s hydratačným krémom a potom vyzerá pekne Žmurk

52 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

52reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist