Fórum pridal Montgomery, 29. 8. 2019 08:11 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

najlepsi herec z tychto je

0
Montgomery

29 ročný muž

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Montgomery

29 ročný muž

nepozerajte na to kto je vas crush ale kto ma naozaj najvacsi herecky rozsah
  2. 2
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Ja by som to zoradil takto (od úplne najlepších):

Daniel Day Lewis
    Phillip Seymour Hoffman
    -------------------------------
    Pheonix
    Bale
    Dicaprio
    -------------------------------
    Gosling
    Gyllenhaal
    Fassbender
    ...

Dicaprio je z týchto troch podľa mňa najslabší (ale samozrejme stále dosť dobrý) ale príde mi, že jeho herecký rozsah nie je tak široký ich Pheonixov a Baleov. Ale napríklad vo filme Whats eating Gilbert Grape som mal problém uveriť, že to je Dicaprio a nie nejaký ozaj retardovaný chlapec.

Pheonix suverénne najlepší z týchto troch a videl som mnoho jeho filmov a vždy sa divím, že tomuto chlapíkovi ešte stále nedali Oscara. Milujem filmy s ním a napríklad to čo zahral vo filme Master by Dicaprio nikdy nedal.

Bale je na tom asi ako Dicaprio a obaja sú dosť solídni a kvalitní herci no dal som ho na druhé miesto pred Dicapriom pretože mi príde tiež trocha univerzálnejší.
  3. 3
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

No čo sa rozsahu týka myslím že Bale- raz hrá akčného hrdinu, potom je zas vychudnutý feťák. Zatiaľ všetky filmy, v ktorých hral sa mi páčili.
  4. 4
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Ľudia naozaj Dicaprio? Videli ste filmy s Pheonixom? :D
  5. 5
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

https://s7.postimg.cc/kth58ytl7/sketch-1525452171190.png
  6. 6
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

ani jedného herecký výkon nepoznám až tak dobre, obzvlášť Pheonixa, ale dala som nakoniec toho Dicapria (?)
  7. 7
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

@kaiserchief1 Caprio mal dost dlho smolu na úlohy,zrejme jeho zjav a to že vyzeral dost mlado na svoj vek ho predurčovalo na sladkých chlapcov,taký prelomový film bol Krvavý diamant tam mal konečne normálnu rolu
  8. 8
    Marleymt

hrá sa, že má 0 rokov

pre mňa rozsah nie je jediným atribútom toho, aby bol niekto dobrý herec

taká eva green je podľa mňa super herečka, i keď ju v princípe stále obsadzujú do rovnakého typu rolí. ale vie ich zahrať bravúrne (len príklad)
  9. 9
    Slackerbitch

38 ročná teta

Leo bol super uz v what's eating gilbert grape (thumbs)