Fórum pridal Robin, 13. 1. 2021 15:47 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Na stupnici od 1 do 10, ako veľmi rešpektuješ niekoho rozdielny pohľad na život ?

0
Robin

23 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

 1. 1
  Narazuvzdornaa

  26 ročná žena
  bridge troll

  Nemozem s pokojnym svedomim dat desat, ale: mam silnu potrebu, aby sa mne nikto ani naznakom nesral do zivota, preto mam velku empatiu voci zivotom inych a nejdem sa do nich stat


  Ale velmi intenzivne si o nich myslim svoje, takze... :d
 2. 2
  Achino

  13 ročný chlapec

  Rozlišujem rozdiel v tom vyjadriť svoj názor a niekomu naznačiť, že si niečo negatívne o spôsobe života niekoho iného niečo myslím - v tom prípade si myslím, že sa často oplatí v niektorých prípadoch ľudí konfrontovať a môže tým človek aj niekomu pomôcť - z toho pohľadu 4.

  Z pohľadu povedzme politického, tzn. do akej miery by mali byť nejaké názory, spôsob života centrálne vynucované a kontrolované na úkor osobnej slobody človeka som za to aby si každý rozhodoval sám o sebe v aj pre niekoho "kontroverzných" (drogy, potraty, eutanázia, ekonomické slobody atď..) témach a až na výnimky som zástanca (za predpokladu, že osobná sloboda jedného človeka končí tam, kde začína sloboda toho druhého) ži a nechaj žit , takže niekde 8 až 9.
 3. 3
  Annyejnji

  22 ročné dievča

  nieco ako @1 (thumbs)
 4. 4
  Sianagirl245

  19 ročné dievča

  Rešpektovať je jedna vec súhlasiť druhá. Rešpektujem názory druhých aj keď viem na základe čoho ich majú ale s niektorými súhlasiť jednoducho nebudem. Občas sa ale stane že to neviem ani rešpektovať :-/
 5. 5
  Padfoot

  25 ročná žena

  Ja veľmi rešpektujem názor iných, na tom si zakladám, ale niekedy sa cez ten názor už potom vnútorne neviem preniesť a toho človeka súdim (ak je to ale fakt diametrálne odlišné od môjho názoru, resp. už to ide do extrémov).
 6. 6
  Torpedo08

  29 ročný muž
  K0K0T0V0

  https://i.postimg.cc/HnxQhmBw/tenor-1.gif
 7. 7
  Alex458

  23 ročné dievča

  rešpektujem všetky názory, len tie ine ma nezaujímajú alebo sa nimi neriadim
 8. 8
  Plavam_zivotom

  25 ročná žena
  Vianočný elf birdzu

  Mhm, akože ja som veľmi liberálna a nech si žije kto chce ako chce, ale zase na 10 to neni. Vadia mi niektoré zvyky ľudí a pohľady na život, napr. nejakého dezoláta, Kotlebovca, antivaxera alebo tak nedokážem rešpektovať.