Fórum pridal Lenkaska1, 14. 7. 2020 10:41 do kategórie Linux. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Na čo sa Vám stále ukazuje reklama a nikdy ste si nič od nich nekúpili ani neplánujete?

0
Lenkaska1

24 ročné dievča
Bratislava

U mna na Wolt - každý deň od kedy tu sú denne aj 5 reklám a ešte som to ani raz nevyužila a ani neplánujem a potom na About you.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

hlavne detox čaje a podobné hlúposti, ktoré mimochodom nahlasujem ako zavádzajúce (na FB, kde sa to dá, lebo áno, sú to zavádzajúce reklamy) a stále sa objaví niečo nové a podobné
  2. 2
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Drbnutý Dedoles.
  3. 4
    Kokotis

24 ročný chalan
    Dolná krčma

https://i.imgur.com/QUoFW5j.png
  4. 5
    Devil

16 ročný chalan
    Žabokreky

wish
  5. 6
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

Na YouTube mi stale chodia reklamy na hry na mobil, a minule som si len pozerala na bazoši auta a na mojevideo vybehli reklamy na auta :-o
  6. 7
    Thunderstorm

14 ročné dievča
    devil's little sister

Wish, about you a všetky podobné stránky a lacnými handrami :D a reklamy na kadejaké hlúpe hry a dating apps.
  7. 8
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Ebaučjú, Glami
  8. 9
    Annyejnji

22 ročné dievča

mne chodia reklamy na cukrárenské potreby, ale netuším ako to začalo, lebo veď do prdele, ja sa snažím koláčiky nejesť vôbec o.O
  9. 10
    Noia

21 ročné dievča
    Tak blízko a predsa tak ďaleko

Ja ani neviem, aké reklamy sa mi vlastne zobrazujú... Viem ich dokonale ignorovať, navyše na YouTube mi ich to dáva po maďarsky (takže nerozumiem ani ň okrem slov typu About You a Netflix). (hehe)
  10. 11
    Dezolat

32 ročný muž

Sranda bola ked som pozeral jeden hudobny serial ktory som mal stiahnuty v Pc a zacali mi vyskakovat reklamy na gitary a komba
  11. 12
    Tarassaco

tvári sa, že má 6 rokov

Darovanie vajíčok.
  12. 13
    Velagranka

24 ročné dievča
    Brnko

Všetky reklamy preskakujem akebo ich okamžite v hlave vyfiltrujem čiže ani neviem čo za reklamy mi chodí
  13. 14
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Gyncare asistovane počatie
  14. 15
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

vložky / tampony
  15. 16
    Alysia

28 ročná žena
    Nové Mesto nad Váhom/ Brno

nejaký idiot Španiel, ktorý učí angličtinu.... každý boží deň mi vyskočí na youtube ( nemám adblock, lebo chcem podporovať luďí reklamami + na niektorých stránkach ma ani nepustia, ak mám adblock). Ak sú rôznorodé reklamy na všeličo, tak mi moc nevadia, ale ak tam je furt ten istý týpek, mám chuť mu rozbiť hubu :D :D