Fórum pridal Gnomeslayer, 31. 8. 2019 17:08 do kategórie Záhady, mýty. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Myslis si ze hip-hop je hudba pre ludi ktori nemaju hudobny sluch a vztah k hudbe?

0
Gnomeslayer

24 ročný chalan
Pod Tatrami v šenku

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Preto som napisal ze nemaju vztah k hudbe lebo rap neberiem velmi ako hudbu. :D Inac minule somm dostal vynadane od holky a dost ma to vzrusilo tak to chcem znova. :D
  2. 2
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Podla toho aký
  3. 3
    Mikaell

20 ročný chalan
    Prešov

Nie.
    Inak ale.. hudobný sluch, však pokiaľ viem, tak veľa hip-hop trackov má celkom slušný beat, ktorý tam dosť jasne počuješ, takže. :D
  4. 4
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/MEŦɌØPØLΛ_

Tak rap či hip-hop? To je jedno... Ľúbim oboje.
  5. 5
    Robinsonleon

23 ročný chalan
    mimo všetkých predstáv o dobre a zle

Rep je šmejd
  6. 6
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

Tak určite :smile: Je to hudobné umenie nižšiej triedy a dokonca hudobníci a profesori z hudobného konzervatória to nepovažujú ani len za hudbu. Na rap stačí vedieť frázovať a mať zmysel pre rytmus, raper nemusí mať hudobný sluch . Narozdiel od rapu je naučiť sa dobre spievať alebo hrať na hudobný nástroj oveľa ťažšie. To chce mesiace, roky tvrdej driny. Síce aj niektoré rapové pesničky sú fajn, ale tam väčšinou nejde o schopnosti rapera. Ak je dobrý podmaz, tak väčšinou je aj rap dobrý a nezáleží v tom veľmi od talentu rapera. Či chcete alebo nie, tak rap je umenie nižšiej triedy a je pre tých ktorý nemajú hudobný sluch (hehe)
  7. 7
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

@6 ktorí
  8. 8
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

Absolútne sa nevyznám a nemám k tomu akýkoľvek vzťah. (Do takej miery, že asi mi nenapadne žiadna skladba, čo by sa mne osobne páčila.

Ale tak nejako predpokladám, že v hocijakom žánri sa nájdu ako objektívne dobré veci, tak aj úplný odpad.

A zvyšok toho je už otázka vkusu - pri čom si ale (podobne ako pri akomkoľvek inom type umenia) myslím, že nie je nič zlé na tom, mať rád aj ultimátne zlé veci, i keď vtedy je fajn mať trocha sebareflexie a uvedomovať si, že tá vec tak trocha postráda kvalitu.

Ale vlastne, môžem nesúhlasiť s tým, že je to pre tých bez vzťahu k hudbe - to by predsa nemali radi akúkoľvek hudbu, nie?
    To je ako označiť nejakú knihu ako určenú pre tých, čo nemajú radi knihy :-D
  9. 9
    Surfrock89

29 ročný muž

Tak rap na Slovensku je total trapas,mne sa to paci niekde v L.A.vo Venice beach napríklad,inak to nemusim
  10. 10
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@darksider96 lepšie by som to nenapísal. :) aspoň ja to tak beriem ako hudobník ktorý hra už vyše 10 rokov a stále je milión veci ktoré nedokážem zahrať ako sweep picking atd. :)
  11. 11
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

Ježiš, zasa si tu budú honiť trubky. Jj hip-hop ani neuznávajú odborníci ako hudbu To povedal niekde v rozhovore Phil Collins? ... Tyvole, čo sú tí ľudia schopní s úplnou vážnosťou zajebať.
  12. 12
    Dezolat

31 ročný muž

https://www.youtube.com/watch?v=k9wWJ6OPZdY
  13. 14
    Dezolat

31 ročný muž

Ked si bol mali tak ti najlepsie sla hra na schovavacku lebo kazdy mal v pici kde si XDDDDD
  14. 15
    Majmarad

36 ročný ujo

Všetko podobného druhu je pre mňa divné, hlavne ak nejaký Patrik začne akože spievať :D neviem. Ale neberiem nikomu. Každý nech počúva čo chce a nie je to ukazovateľ ničoho. Akurát keď je v každé slovo nadávkou a počúvajú to 8 ročné deti, tak neviem...či to ja môžem považovať za hudbu
  15. 16
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

ja si občas vypočujem nie kvôli hudbe, ale kvôli textu, pokiaľ je text dostatočne hlboký a poučný, nie príliš vulgárny
  16. 17
    Tomas55555

24 ročný chalan

Nepáči sa mi takýto typ hudby.
  17. 18
    Kissmeplease

23 ročné dievča
    workoholička

Toto ta naozaj trápi? Nech si počúva kto chce čo chce.
  18. 19
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Nedovolil by som si to tvrdiť aj keď nepatrím medzi fanúšikov tohto hudobného žánru.
  19. 20
    Wewo

26 ročný muž

mas v tom zmatok. rap nie je hiphop
  20. 21
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Dúfam že to nemyslíš vážne, lebo doteraz si mi bol celkom sympatický :D
  21. 22
    Kerrang

26 ročný muž

Aj mne raz vírila v hlave táto otázka ...ako ktorý, mne je jedno čo počúvajú, ak ma to nenútia počúvať alebo sa nevysmievajú napr. z rocku, že ho počúvam.. (hehe)
  22. 23
    Optimuslapis

21 ročný chalan
    Tvrdošín

vacsina ludi na slovensku, myslim mladych, nema sluch a vkus a pocuva rap,
  23. 24
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@aventine len som chcel rozprúdiť debatu kopnutím do osieho hniezda, ale bohužiaľ sa tu nikto neopustil. :(. :D :D.
  24. 25
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@kissmeplease a v mojej otázke nejak tvrdím, že zakazujem ľuďom počúvať nejaký štýl hudby? :D však jasne, počúvajte si čo chcete. Ja počúvam cez death metal reggae až po jazz. Takze chill. :)
  25. 26
    Grietusha

36 ročná teta
    world citizen, človák

myslím si, že takéto otázky kladú ľudia, ktorí sa cítia nadradene a špeciálne kvôli tomu, čo počúvajú oni a je to dosť trápne.
  26. 27
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@grietusha Konecne niekto kto sa opustil. :D Ja sa pytam na vas subjektivny nazor, tak neplac . :D
  27. 28
    Grietusha

36 ročná teta
    world citizen, človák

@gnomeslayer kámo, ja sa fakt neopúšťam, daj brzdu svojim vlhkým snom.
  28. 29
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@grietusha Z teba by nezvlhla ani voda. :D Este raz sa ta spytam, kde sa nadradujem nad ostatnych v mojej otazke? :D
  29. 30
    Grietusha

36 ročná teta
    world citizen, človák

@gnomeslayer nehovorím, že sa nadraďuješ priamo tou otázkou, píšem, že ľudia, čo sa cítia nadradene, kladú také otázky. krásnu nedeľu (love)
  30. 31
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@grietusha Ked ludia, ktori kladu take otazky sa citia nadradene a ja som polozil tuto otazku, tak sa de-facto tvojou logikou automaticky nadradujem, ale paradoxne tvrdis ze sa nenadradujem priamo touto otazkou. :D Tak kto sa ma z vas, zien, kurva vysomarit? :D Mam krasny kazdy den, ale dakujem, aj tebe. :P
  31. 32
    Etelnair

11 ročný chlapec
    klame do telky, vydychuje

https://pics.me.me/luke-look-professor-a-clown-60569809.png
  32. 33
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

Fuj. Ty riadne smrdíš zúfalosťou. Osprchuj sa a daj si aspoň 6 hodín medzi real ľuďmi. Kľudne medzi nimi len postávaj, otvárať ústa ti neodporúčam.
  33. 34
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@karlotiskot čo sa opúšťaš chlapče :D niekto hovorí čo sa ti nepáči? :D neplaaaač.
  34. 35
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@gnomeslayer Už som ti to raz vysvetloval, na trollovanie musí byť za kokota aj niekto iný ako ty. A hej hej zistili sme už včera že ťa ujko od vedľa naučil novú frázu o opúšťaní sa, možeš kľudne obmedziť jej používanie, alebo sa ju aspoň nauč používať.
    Fakt... Len šesť hodín medzi real ľuďmi a tvoja mentalita sa náhle zlepší.
  35. 36
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@karlotiskot chudák chlapec a vraj ja som zúfalý :D neplač toľko. :D
  36. 37
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@gnomeslayer Som rád, že si si zobral k srdcu aspoň niečo, ale to plačkanie sa tiež používa trochu inak.
    A áno, tá tvoj úžasná hra na provokatéra posobí stráśne zúfalo. Nájdi si už konečne vlastnú osobnosť a prestaň sa snažiť hrajkať na niečo čo si u niekoho zazrel.
  37. 38
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@karlotiskot tak ma to nauč, potrebujem sprievodcu svojim zúfalým nezmyselným životom ako polovica birdzu. Nauč ma ako byt ten pravý internet pseudointelektual hero ako ty. Prosiiiiim, fakt už ďalej nevladzem. :( mojich 6 osobnosti sa nevie spojiť. :(
  38. 39
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@gnomeslayer Pravý internet pseudointelektual hero už dávno si. Ale ak chceš byť normálny človek tak ako vravím, zájdi si občas do reality.
    Nie je za kym?
    To nevadí, stačí za mamkou do kuchyne, ona ťa neodvrhne ani potom čo otvoríš ústa.
  39. 40
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@karlotiskot zase plače :D zase len plače :D jaaaj chlapče. Poplac si ešte, j idem ja pivo ako posledný sedlak hľadať svoju osobnost lebo ja som úplne stratený chudák :(
  40. 41
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@gnomeslayer JJ len sa tvár ako ideš o deviatej v nedelu na pivko. My pracujúci čo už nebývame u mamiek ideme zas spať, aby sme v práci mohli pre vás detičky zarábať na hračky.
  41. 42
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@karlotiskot keď ti napíšem že mám 5rokov vlastný byt a stavebnú firmu, nebudeš mi veriť a budeš tu mudrovať tie tvoje opúšťacie sračky, takze mi teraz napis ako sa chválim alebo ako mi neveríš a vymýšľam si, idem dať pusu mamke a ockovi a idem spinkať lebo zajtra musím ist ako ty o 7 do roboty za 600€ picus. Už ma nebavíš tak sa bez vyplakať k niekomu inému.
  42. 43
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@gnomeslayer JJ šak ja netvrdím, že ti mamka nemohla nakúpiť tiež nejaké hračinky a papieriky, ja len vravím, že si mamkin cecek absolútne bez kontaktu s realitou.

JJ zrazu som ťa prestal baviť, hlavne že si šiel predchvíľou na pivo. Aspoň si skonsoliduj tvrdenia v hlave, lebo nakoniec bude z tvojej stavebnej firmy tatkova a vlastný byt bude prerobená detská izba.
  43. 44
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@karlotiskot Tak je jak hovoríš, teraz sa ty pochvál. Máš priestor konečne aj ty.
  44. 45
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@gnomeslayer Díky. Nie som zúfalec aby som sa cudziemu človeku na internete chcel zdať lepší vďaka tomu čo mu tu narozpávam o svojej finančnej či bytovej stuáci. To prenechám kľudne zúfalcom.
  45. 46
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@karlotiskot dobre
  46. 47
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@karlotiskot toľko paradoxov v tej sracke čo si zo seba vypotil. :D