Fórum pridal Shyfruit, 8. 9. 2019 21:04 do kategórie Stredné školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Myjavské Gymnázium

0
Shyfruit

18 ročné dievča

Ahojte, chcela som sa tu pýtať ľudí, ktorí navštevujú myjavské gymnázium, že aké to tam je, či vedia dobre pripraviť na medicínu, šikana a že akí sú tam ľudia, či sú v pohode alebo sú taký, že odsudzujú každého, kto je trochu od nich iný :))
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

LOL :D Za normalnych okolnosti by som ti povedala, ze toto je na birc mega specificka otazka, ale tento gympel som sama vychodila :D (nie, nepotrebujem sa hrat na anonymitu, aj tak tu mam 100x svoj ksicht a polovica tejto vsivavej diery ma ma na fb alebo insta).

A akoze, nie je to ZLE gymnazium. Je tam vela skvelych ucitelov, ktori sa strasne snazia a tak, je to tam postupne prerabane napriek tomu, ze to tempo je vtipne...a tak. Rada som na tu skolu kydavala, kym som tam bola, ale asi som za nu rada :)
    Na medicinu sa musis pripravit sama, prijimackove otazky ti ziaden ucitel na gymnaziu do hlavy nenarve. Ked si das v maturitnom rocniku vsetky seminare z bio a chem co existuju, a vynalozis aj nejaku namahu mimo, bude to ok. Plus, kym vychodis strednu, este mozno 10x zmenis nazor na to, co chces studovat.
    Co sa tyka sikany a "ludi" ti ako absolvent asi nic nepoviem, lebo to sa imho lisi z roka na rok.
  2. 2
    Robinsonleon

23 ročný chalan
    mimo všetkých predstáv o dobre a zle

Neboj sa šikany, veď je to gymnázium. To je ten najlepší druh škôl. Určite tam bude kopa skvelých ľudí a učiteľov, a ak by si aj náhodou na niekoho nepríjemnejšieho narazila, určite to zvládneš.
  3. 3
    Shyfruit

18 ročné dievča

@staphylococcus hej viem, že dosť špecifické, ale tak som dúfala, že niekto kto tam študuje alebo pozná niekoho takého by vedel povedať :) inak ďakujem za info