Fórum pridal Fury, 20. 6. 2019 20:22 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Muži vadilo by vám ak by vaša partnerka zarábala o 3-5x viac ako vy?

0
Fury

21 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Dee99

26 ročný muž
    RK

taká by ma nechcela :D
  2. 2
    Majmarad

36 ročný ujo

@1
  3. 3
    Volander

19 ročný chalan

@1
  4. 4
    Limetkajaja

38 ročná teta
    nežijem

nie, ak by všetko platila
  5. 5
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Pokial by mi nedavala vyzrat ze zarabam menej tak nie.
  6. 6
    Zahi

28 ročný muž
    Turzovka

@1 a keby nahodou tak @5
  7. 7
    Vladqog

27 ročný muž
    Rokfort

Nie. Nie som typ cloveka, co by si zakladal na peniazoch. Samozrejme, nezijem zo vzduchu, ale aktualne su pre mna dolezitejsie ine veci.
  8. 8
    Wewo

26 ročný muž

Neviem si predstaviť aká práca by to bola keďže to už by šlo o vážne veľké prachy...

Asi by musela robiť luxusnú kurvu pre milionárov a to by mi teda vadilo :D
  9. 9
    Gramofón

16 ročný chalan

@wewo No ani nie,stačí,že robí v IT sektore niekde v Nemecku.Tam je bežné mať aj 5000€,keď máš skúsenosti a kvalifikáciu,možno aj šťastie :D
  10. 10
    Fakecocacolazero

23 ročné dievča
    Malacky

@gramofon ale to sa dá zarobiť v IT aj na Slovensku :D
  11. 11
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

On zaraba , dostava davku 60€ a ty mas z brigady 300€? ;D
  12. 12
    Gramofón

16 ročný chalan

@fakecocacolazero Ja nevravím,že nie.IT je celosvetovo výborne platené,škoda,že na to nemám hlavu,a asi by ma ani to sedenie za počitačom nebavilo,no mzda je skutočne vysoká.Tak asi som to podcenil a v Nemecku sa bude dať zarobiť asi určite viac,ak ešte robíš pre obrovskú firmu,tak je to pochopiteľné.
  13. 13
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

tak ked ty robiš niekde napr. na uradoch, a ona je IT na Slovensku alebo proste pracu kde komunikuje v cudzich jazykoch tak môže mať aspoň o polovicu vyšši plat v pohode. Možno aj 2x viac. Ale 3-5x je vEľký extrém a je to snáď možné len na veľmi vysokej pozícii, alebo v zahraničí.
    Akože áno dosť by ma to užieralo, lebo tak nejak je nastavená tá spoločnosť aj to postavenie mužov v spoločnosti počas celej histórie... ale v podstate by bolo všetko v poriadku a nemal by som s tým problém samozrejme :D
  14. 14
    Gramofón

16 ročný chalan

@wistingher Ale tak je to individuálne,keď robíš niekde na východe vo fabrike za 600€ a ona je v IT alebo dobrá právnička alebo niečo super platené a berie 3000€,tak to je 5x viac.
  15. 15
    Strong1892

25 ročný muž

Nie nevadilo. Pokial by to ona brala profesionálne.
  16. 16
    Majky538

25 ročný muž

@gramofon 5k.. to mas tak cca 250 na den, za to sa neoplati robit v Nemecku - Rakusku clovek moze zostat tu a ak je sikovny dostane sa na tu financnu uroven.. a celkovo aj v IT mas firmy, kde su nastavene platy alebo take kde je mini IT oddelenie a ked im uchadzac povie, ze by chcel 1500e v hrubom tak ho vysmeju... na zamestnancoch sa casto setri a snazia sa to vynahradit lacnymi benefitmi
  17. 17
    Wewo

26 ročný muž

@gramofon kamoško.

Tých 5k zarobíš aj tu na slovensku a to je ten "problém" v rovnici... Že už ja robím v IT takže naozaj neviem čo by mohla robiť ona aby tu legálne zarobila tých 10-15k :)
  18. 18
    Vladqog

27 ročný muž
    Rokfort

@wewo @17 dealovat drogy? :D napr
  19. 19
    Vladqog

27 ročný muž
    Rokfort

aha, slovo legalne som si nevsimol :D
  20. 20
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

@wewo prezidentku :D
  21. 21
    Gramofón

16 ročný chalan

@wewo V poriadku,no ako vravím,je to individuálne.Ani sa to tak často nestáva.No ako hovorím,je to individuálne,pretože niekto zarobí 500€,tak samozrejme,že nie je ťažké aby zarobila žena 5x viac,no ak zarábaš 2000-3000€ tak je to nereálne,minimálne na Slovensku prekonať 3-5x
  22. 22
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@wewo tvl však ale nepozeraj len na seba -_-
  23. 23
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Kiežby (:
  24. 24
    Koprdil

26 ročný muž
    Bratislava

Asi by mi to trochu vadilo. Nie kvoli tomu, ze by zarabala viac ako ja, to by som bol naopak rad. Problem by som ale videl v tom, ze pozicia, na ktorej by mala taky vysoky plat, by bola velmi casovo narocna.

Ak by ale mala taky plat a vedela by od prace aj vypnut a najst si cas na rodinu, bol by som rad.
  25. 25
    Wewo

26 ročný muž

@wistingher čťjb veď otázka je smerovaná na jednotlivcov ták čo mám na koho iného pozerať?
  26. 26
    Limitles

7 ročný chlapec

Nevadilo ale jej určite
  27. 27
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@vladqog dealovanie drog neni az take vynosne to by si musel byt velmi vysoko v hierarchii aby si zarabal velke peniaze.

Poznam niekoho kto sa tym zivi a nezije si zle ale pri lepsej kvalifikovanej praci skoro kazdy zaraba lepsie ako on.
  28. 28
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

Mne by nevadilo keby zena zarabala viac ako ja ja nemam zly zarobok ale asi som Feminista a ak by moja polovicka zarabala dobre tak by som ju pochvalil ze je sikovna.
  29. 29
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

lepšia otázka je, či by žene nevadilo keby chlap zarábal 3x menej :D
  30. 30
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

^ vadilo, a je to uplne v pohode, ze by jej to vadilo. Ale zalezi o akych sumach sa bavime.
  31. 31
    Elkiller

28 ročný muž
    burkina faso

pobavilo
  32. 32
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

pokial by si ma vydržiavala tak nie
  33. 33
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Bol by som rad, ale absolutne netusim co by sme robili s tolkymi peniazmi. Nestiham minat ani tie svoje.
  34. 34
    Kissmeplease

23 ročné dievča
    workoholička

Ak si to zoberiem z opačného pohľadu, mne by zrejme vadilo, ak by môj muž zarábal výrazne menej (?)
  35. 35
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@tommyhot pomôžem ti a pošlem číslo účtu? :D

36. 36
    Semhamforas

26 ročný muž
    Bratislava

@32 tak tak :D
  37. 37
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@mielikki ja ale robim charitu vacsinou len zvieratam a chorym detom :D
  38. 38
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@tommyhot možno som už nie dieťa, ale chcela som tým pokryť lepšie riešenie mojich zdravotných problémov!
    a jem ako prasiatko! :D :D :D
  39. 39
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@mielikki tak teda posli sem do fora nejaku svoju postihnutu fotku a poslem ti nejake bitcoiny :D
  40. 40
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

@29 ak by som zarábala 3x viac, ako priateľ zarába teraz tak nie, nevadilo, ak by ma práca bavila a nejak ma fyzicky/psychicky dlhodobo nevyčerpávala, tak neviem prečo by mi to malo vadiť. ja by som robila čo ma baví, priateľ by robil čo ho baví a boli by sme finančne zabezpečení
  41. 41
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@tommyhot to sú všetky moje fotky! :D
  42. 42
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@mielikki :D lol ked myslis. Tak posli bitcoinovu adresu teda :P
  43. 43
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@tommyhot také nemám :/
  44. 44
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@mielikki tak si nainstaluj na telefon napriklad tuto penazenku https://keys.casa/keymaster/#plans (vyber silver package) a vo vnutri najdes adresu :)
  45. 45
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Moja mama zaraba 5x viac nez moj otec, nikdy to u nas nikomu nevadilo :D
    A keby som zarabala tolko, co moja mama, tak by mi ani trochu nevadilo, ze chlap zaraba 5x menej :D
  46. 46
    Primitiv

25 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

To je jedno, 3x0 a 5x0 je stále 0.
  47. 47
    Mikaell

20 ročný chalan
    Prešov

Z pohľadu nejakého džendžeru a tak by mi to bolo jedno úplne.
    Ale asi by som jej závidel. :D
  48. 48
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

Prečo by mi malo vadiť že moja priateľka je šikovná? :D
  49. 49
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

som muž a partnerk nemám a je mi to jedno, lebo mam partnera (hehe) a zarába štandardne viac, ako ja a neriešime (hehe)
  50. 50
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

To by bolo práveže úplne ppči!
    @tommyhot A pre mentálne retardovaného Funebráka by sa nejaký ten Satoshi nenašiel?
  51. 51
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@antifunebracka mozno :D cakam na @Mielikki ci posle adresu
  52. 52
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@tommyhot keď mne by boli tieto virtuálne meny nanič, keď neviem, čo s nimi potom :-\
    Chcela som normálne poslať číslo účtu! :-D
  53. 53
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@mielikki tento rok isiel Bitcoin 300% hore. Ked vyrastie este o par stovak pripadne tisic % tak zistis co s tym :D
  54. 54
    Etelnair

11 ročný chlapec
    klame do telky, vydychuje

@tommyhot jezis im to trva, toto je ta spravna adresa :D 32CA4aGgzgqkektEex9XDvSkxsPGg91gA7
  55. 55
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@etelnair :D btw nikdy nepouzivaj jednu adresu viac ako 1x. Znizujes tym privacy sebe aj tym ktory s tebou robili transakcie.
  56. 56
    Etelnair

11 ročný chlapec

@tommyhot jj viem, tato este pouzita nebola, len smelo do toho :D
  57. 57
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@etelnair ale bola :) https://blockstream.info/address/32CA4aGgzgqkektEex9XDvSkxsPGg91gA7
  58. 58
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

@tommyhot 39Qd29dzjgVtPTm1xevSobxQNiCFEDrGwa
    dik :D
  59. 59
    Etelnair

11 ročný chlapec

@tommyhot aha fakt, bitstamp mi ukazoval ze este nebola tak som ani nedaval generovat dalsiu
  60. 60
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

@tommyhot Jaaj takto nás obalamutiť ;(
  61. 61
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@antifunebracka neviem o tom, ze by si bol Mielikki?
  62. 62
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

@tommyhot Tak písal si, že možno
  63. 63
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@antifunebracka jaj vlastne mas pravdu som zabudol. Dufam, ze si za to das aspon kavu v Paralelnej Polis (https://paralelnapolis.sk) - prijmaju *len* BTC a ine krypto. Maju aj zaujimave prednasky na rozne temy tykajuce sa slobody.
  64. 65
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

@tommyhot POSLAL si? Bo mňa to nechce prihlásiť
  65. 66
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@antifunebracka jop. Co to mas za wallet?
  66. 67
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

@tommyhot Normálne Casa a zrazu mi to neberie heslo. Ani sa nedá poslať nové. Nie je to nejaký fejk? http://www.reactiongifs.com/r/tbt.gif
  67. 68
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@antifunebracka nie Casa je uplne v pohode. Teraz som si to znova nainstaloval a v pohode sa prihlasil do mojho stareho uctu. Pouzivas nejaky password manager? Ak nie tak je sanca ze si pri registracii zadal ine heslo nez si pamatas.
  68. 69
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

@tommyhot Ee nebolo to tak dávno veď, navyše mi ani nefunguje button pre zmenu hesla, contact us, nič. Koľko si poslal?
  69. 70
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@antifunebracka https://support.keys.casa/fi/docs/28-how-do-i-reset-my-keymaster-username-password (v appke ziaden button na zmenu hesla nie je). Vtedy to bolo asi 20e
  70. 71
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

@tommyhot Keď dám zlé heslo, je tam že "yes, contact us" a nedá sa na to kliknúť. Spravil som ďalší účet a zas mi nejde prihlásiť. Niečo sa tam drbe
  71. 72
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@antifunebracka napis na mail co je v tom linku co som sem poslal. Btw nedavas do hesla nejake uchylne znaky s diakritikou? Je to americka firma tak je mozne, ze s tym nevedia dobre pracovat.
  72. 73
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

@tommyhot Skúsim, ale veď to trvá mesiac! A ne, nedal som diakritiku, aj tak je ale ich heslo zbytočne komplikované