Fórum pridal Plavam_zivotom, 21. 9. 2019 18:40 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Muži , akí si predstavujete ideálny vzťah?

0
Plavam_zivotom

24 ročné dievča

Ahojte, mám serióznu otázku na mužov a bola by som rada ak by ste mi odpovedali úprimne a bez srandickek. Ako si predstavujete dokonalý vzťah? Čo by ste chceli od ženy, aká by mala byt, aké činnosti si predstavujete vo voľných chvíľkach? :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Plavam_zivotom

24 ročné dievča

Je pre Vás napríklad prijateľná predstava aj romantiky vo vzťahu? Spať prituleni , prejavovať si lásku na verejnosti? Do akej miery je pre vás vo vzťahu dôležitá romantika? Čo je pre vás proste dôležité aby ste mali taký najlepsi vzťah aký si viete predstaviť ?
  2. 2
    Plavam_zivotom

24 ročné dievča

BOŽE TÁ HRÚBKA V NADPISE NIE JE MOJA CHYBA , TO AUTOCORRECT! Sorry :D zamerajte sa na pointu.
  3. 3
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Plný srandičiek
  4. 4
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

muzi sa zoberaju idealnym plynom, dokonale tuhym telesom, absolutne ciernym telesom.. a tak im neostal cas zamyslat sa nad idealnym vztahom (sorry)... myslim si, ze vacsina muzov z realneho sveta sa nad tym naozaj nezamysla.. to je hypoteticka tema, ktora skor patri na akademicku podu a budu sa s nou zaoberat vztahovi psychologovia, kedze je to nerealne a vlastne akysi model... to je moj nazor
  5. 5
    Yoss

28 ročný muž

Poznám ženy, ktoré romantiku od chlapa vyslovene nechcú, lebo im potom pripadajú submisívny. Takže to asi záleží od prípadu k prípadu. Dokonalý vzťah veruže neexistuje. Ide o to, že tie nedokonalosti by sa mali riešiť spoločne. Ja osobne beriem vzťah tak, že ten človek akokeby sa stal mojou súčasťou a všetko, čo bolí jeho, bolí aj mňa a všetko, čo teší jeho, teší aj mňa. Keď toto cítim i z druhej strany, je to totálna harmónia. Romantika mi nerobí problémy, ale ako som napísal, človek musí byť asi trochu, ako to povedať umelecký typ ? Snílek ? Nesmie to byť typ - plné brucho a prázdne gule.
  6. 6
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Tak ja som dosť romanticky založený, páčilo by sa mi pravidelne pre ňu robiť nejaké malé romantické gestá, chystať na výročia či Valentín niečo špeciálne, čo bude mať svoju atmosféru i nápad, a páčilo by sa mi, keby bola podobne založená aj ona- nemusí až do takej miery ako ja, ale bolo by fajn keby bola romantička, a vedela tieto veci oceniť. Tie prejavy lásky na verejnosti, povedal by som že tak primerane, nemusíme sa stále olizovať :D ale je pekné, ked na páriku vidno tú zaľúbenosť, videl som dvojice čo sa ani len malíčkom na verejnosti nedotkli, ani len nejaké nežné slovko si nepovedali, a také divné mi to pripadalo, ako keby to boli len kamaráti alebo súrodenci :D
    Čo sa spoločného programu týka, tak by som sa prispôsobil, čo by chcela robiť, kam by chcela ísť- pre mňa by bol všetko pekný zážitok, kebyže je to s milovanou osobou. Robili by ma šťastným aj maličkosti, napríklad ked je takéto chladné počasie, schúliť sa pod deku a pozerať nejaký seriál, alebo prejsť sa niekam do prírody.
    No a dokonalý vzťah je pre mňa taký, v ktorom sa môžme úprimne zdôveriť, sme si navzájom oporou, a nesnažíme sa toho svojho partnera prerobiť na niekoho úplne iného, ľúbime sa a rešpektujeme takí, akí sme.
    Teda, niežeby som ja mal šancu toto niekedy zažiť, mňa už nič takéto nečaká, to si len tak fantazírujem...
  7. 7
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Ja považujem romantiku vo vzťahu za dôležitú. Ale nie veľmi rád zaspávam prituleny, nedá sa mi tak moc dobre zaspať
  8. 8
    Depropex

28 ročný muž
    Už nikto

pre mna je vztah bez citov a ich prejavov nicim. vsak na to su dvaja spolu nie ?

no a idealny je taky kde mozem svojej drahej povedat vstko, je to dievca s ktorym blbnem, zena ktoru chcem po svojom boku a mat s nou buducnost, je to najlepsia kamaratka s ktorou si hovorime vsetko co nas trapi, tesi, coho sa bojime, aj to co nikomu inemu nikdy nepovieme.

A idealne je ked ma necha aspon polku jedal varit, pojde so mnou rada na vylet do cudzej krajiny, rada si so mnou navari dobru papu, bude moje nazory zdielat alebo ich respektovat tak ako ja jej.

A top impossible : bude mat vzdy taky zasnivany zalubeny vyraz ako ja , pri pohlade na partnera :D

a za jednu z najdolezitejsich veci povazujem aj chut travit cas hlavne so mnou, robit veci vo dvojici, ale obcas si dat aj pohov a robit kazdy daco svoje :)
  9. 9
    Lool141

24 ročný chalan
    Medzi Jupiterom a Saturnom

Tu je skôr o tom, že málo mužov vie čo chce.. tak sa riadi iba yzorom
    pekná ? -áno
    škaredá ? nie..

Možno až porozchodové chvíľky sa riadia medzi tie kde si človek začne uvedomovať chyby svoje a tie čo vo vzťahu nechce a prednosti čo vo vzťahu chce. Tzn. zodpovednosť partnerky, vzájomný rešpekt, úprimnosť, nejaké prejavy lásky slovné aj fyzické. Veľa je to o tom zahodiť ego a prispôsobovať sa. A to nieje jednoduché.

Jedna veľka prednosť môjho minulého vzťahu bola činnosť, ktorú doteraz milujem. Vykonával som ju aj po rozchode. Je to behanie, behávali sme spolu a myslím, že to je super spôsob ako vyhnať zo seba zlé pocity a ešte to robíte aj spolu a vlastne aj športujete.

Potom možno klasické ísť cez víkend na kávu alebo nejaké obľúbené jedlo/víno. Či už do kina alebo len večerná prechádzka, kde sa porozprávate. Su to niekedy maličkosti na ktorých záleží.

Take dôležitosti je aby mala žena hranice za ktoré muž nemá ísť, aj muž by to mal mať, tam by mal fungovať ten vzájomný rešpekt.

Keď to zovšeobecnim to čo platí na jednoho muža nemusí na druhého. Niekto nieje vybúrený hľadá ženu ktorá sa vie zabávať a v konečnom dôsledku čo sa mi páči u jednej nemusí sa u druhej, každý máme nejaké pre a proti.. Každopádne dobrá otázka na zamyslenie hlavne pre mužov ..

10. 10
    Kerrang

27 ročný muž

To je ťažko povedať ako si predstavujem dokonalý vzťah, lebo neviem ani či budem mať šťastie na stretnutie a spoznanie takej baby, o akej by som mal predstavy, že by som takú chcel ...zatiaľ sa mi to ešte stále nedarí.. :-/ ...stále mi nehrajú vhod okolnosti ...ale tak dokonalý vzťah si predstavujem bez hádok, s akceptovaním a prispôsobením sa tomu druhému a s tým, že sa budeme vzájomne ľúbiť
    Na babu nie som tak náročný, len požadujem aby bola sympatická, rozumná a skromná a najmä, aby ma už mala rada snáď na doživotie.. ...na vzhľad nie som náročný, nech mi je len sympatická a to mi je nadpolovičná väčšina báb sympatická vzhľadovo, len teda charaktery majú rôzne ...a môže byťbz väčšej časti introvertka, nemala by piť alkohol, fajčiť atď., proste uvedomelá baba ...bolo by fajn keby ju bavili podobné koníčky ako mňa, no najmä však príroda a trávenie voľného času vonku v prírode :smile:
  11. 11
    Kerrang

27 ročný muž

Ak tu taká sa nájde, čo by bola tomu podobná, tak nech mi touto cestou kľudne napíše, aby sme sa mohli spoznať :S
  12. 12
    Kerrang

27 ročný muž

No ja som k babe romantik, takže asi nejaká aj podobná bola ...ale len k nej, inak som dosť tvrdý človek, že vydržím mnoho
  13. 14
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Každý bude dokonalý. Ak bude.
  14. 15
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

Plné brucho, prázdne gule
    Neni o čom
  15. 16
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

neviem, ci je pre teba relevantny moj nazor na spoluzitie s muzom, kedze som tiez muz (: ale @Firestorm to vystihol (hehe)
  16. 18
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

jj, podľa mňa tiež dobrá otázka, idem rýchlo dačo spísať. :D
  17. 19
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Pre mňa je vo vzťahu veľmi dôležité ostať hlavne verný sebe. Bolo by mi ľúto keby moja partnerka či manželka popierala to čo je v nej prirodzené a snažila sa len aby sa páčila, aby bola dobrá matka, partnerka, milenka a pod. Považujem sa užitočné ísť do vzťahu s aspoň trocha vyvinutou schopnosťou bytia si vedomý samého seba, byť verný sebe ale zároveň aj tomu druhému a vedieť čo to pre oboch z nás znamená byť vo vzťahu s tým druhým.

Pokojne môžeme mať každý svoje vlastné záujmy a koníčky (a to by som bol veľmi rád ak by ich partnerka mala a ostala im verná aj naďalej a nevzdávala sa ich iba kvôli mne, rodine, manželstvu a pod.) ale hlavné je nebyť závislý na tom druhom a vedieť, že sme obaja "kompletní" aj bez toho druhého a zároveň vedieť, že náš vzťah je natoľko bezpečný a naplnený, že ho to nemôže ohroziť. / toto už neviem či dáva zmysel, píšem rýchlo a som aj unavený :D

Dotyky, romantiku a fyzický kontakt považujem vo vzťahu tiež za dôležité rovnako ako aj slová pochvaly, úcty, prejavy zdvorilosti či komplimenty.

// k tým rozdielnym vášňam a koníčkom - tak mne sa vždy páčilo ako to mali napríklad moji starí rodičia. Tí si vždy našli čas len pre seba a venovali sa tomu, čo ich bavilo a nemuseli tráviť všetok čas iba spolu. A stále jeden druhého volali k svojej záľube a snažili sa ho do tej činnosti zahrnúť aby sa obaja zabavili. A keď to nadšenie a radosť zdieľané neboli, tak boli k sebe úprimní a namiesto pretvarovania sa, že ich to baví, boli nadšený z toho, že to baví toho druhého a boli šťastný za neho, že sa zabáva.

Ty vole, dúfam, že som dajakú hlúposť nenapísal. :D
  18. 20
    Majmarad

36 ročný ujo

Nečítal som nič vyššie napísané, ale vyjadrím sa. Nemám rád techniku, všetky tie retardované sociálne siete kam ľudia jebú fotky, nemám rád masy ľudí, sviatky (pretože sú nútené), nemám rád ak ma niekto kontroluje a ak mám robiť ústupky...Je toho veľa a pre mňa ideálny vzťah nejestvuje. No moja žena by určite nevarila. jedine vtedy ak by ju to bavilo. je to podľa mňa strata času. A nemám rád tanec, nikdy som neprišiel na nič zábavné na ňom, tak by ma asi mrzelo ak by ho mala ona, a ani fajčiarka by byť nemusela...No veľa toho je.

Romantika je super, túlenie je super a aj tie gestá na verejnosti mám rád.
    ideálny vzťah je u mňa to, keď sa naladím na jej srdcový tep a jeden druhého dokážeme vnímať aj bez slov. A aby sme dokázali byť jeden pred druhým slabými.
  19. 21
    Nicmanenapada

28 ročný muž

Celkovo nie som človek zaťažený na slová. Väčšiu cenu teda pre mňa majú fyzické prejavy a nepotrpím si na nejaké sladké slová. Ľudia často vravia veľa pekných slov, pritom prax s nimi ale nekoreluje. Ľahko sprofanovať pekné frázy v mene lásky. Takže keď už slová, tak nech nech je za nimi ich plná váha.
    A teda túlenie sa musí byť! :D

Čo sa týka aktivít, tak určite treba nejaké spoločné mať. Určite však nečakám, že by mala mať rovnaký zápal pre rovnaké veci. Práve naopak − keďže viem, že s hyperfixatívnou ženou by som nedokázal vydržať, plne doceňujem, keď vie druhá strana svoj čas napĺňať zmysluplne aj sama.
    Turistikujem, hrávam bedminton, robím vedomostné kvízy a tiež sa ich zúčastňujem, varím pivo a iné, experimentálne nápoje, hrám na zopár hudobných nástrojov... Takže mať z tohoto zoznamu k sebe blízko aspoň v dvoch veciach by bolo veľmi fajn.
    Samozrejme, ak by bol jej obľúbenou aktivitou sex, rozhodne by som neprotestoval.

Aká by mala byť? človek môže byť dobrý a zaujímavý rôznorodými spôsobmi, rôznou zmesou vlastností. Preto radšej poviem, ktoré vlastnosti mi prekážajú: nespoľahlivosť, neschopnosť/neochota férovo komunikovať, povrchnosť a materializmus, náboženská fanatickosť, neschopnosť robiť kompromisy a priznať si chybu, konfliktnosť, namyslenosť, sebestrednosť a nezáujem o nič.
  20. 22
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

A teraz nech aj ženy napíšu. :)
  21. 23
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

uprimne? po tychto dvoch "vztahoch" v tomto roku.....ja fakt neviem...
  22. 24
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

@riddler Úplne krásne si to napísal, aj ja by som také niečo chcela zažiť:)
  23. 25
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Teda... Len som to celé preletela, ale isto aj s ostatnými v mnohom súhlasím:)
  24. 26
    Plavam_zivotom

24 ročné dievča

@riddler @depropex Jeden alebo druhý!!! Buď môj frajer :)

Chalani, naozaj ma potešili Vaše odpovede a mám ešte ako tak aspoň nádej, že nájdem chlapa podľa svojich predstáv, ktorému záleží aj na romantickej a peknej stránke vzťahu. :)

@Tommyhot nemal si tu aj ty koment? Lebo sa mi zdá že áno a že bol tiež dosť pekný. Alebo niekto podobný tvojmu nicku to bol?
  25. 27
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@plavam_zivotom Som rád, že sa ti môj koment páčil. Mal som akurát takú smutnú náladu, ale tvoja pozitívna reakcia ma celkom potešila, a vytvorila aspoň náznak úsmevu na tvári :)
  26. 28
    Plavam_zivotom

24 ročné dievča

@riddler Tiež som mala dnes smutnú náladu a tiež má tvoj koment rozveselil :) Takže sme si kvit :)
  27. 29
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@plavam_zivotom zda sa mi ze ano, ale neviem kde zmizol.
  28. 30
    Midnight

30 ročný muž
    čo to zase píše?!

@plavam_zivotom Je pre Vás napríklad prijateľná predstava aj romantiky vo vzťahu? Spať prituleni , prejavovať si lásku na verejnosti? Do akej miery je pre vás vo vzťahu dôležitá romantika?

ano, a nie len prijatelna, ale aj scasti potrebna. aj ked by som to nenazval romantikou, ale nehou.

pozeraliby sme spolu filmy a serialy, hrali hry, posielali si navzajom vtipne/zaujimave veci na ktore narazime na nete, rozpravavali sa o hocicom, hodili pit a rozpravali sa s neznamymi ktorycch stretneme, robili si navzajom psychoanalyzy...

ale hlavne by tam musela byt neha a pohoda.