Fórum pridal Ucitelka, 4. 8. 2020 12:57 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Mávate problém s autoritami?

0
Ucitelka

44 ročný ujo

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Erixa

23 ročné dievča
    Trnavská nemocnica

Moja nadradená má občas potrebu sa vykričať a vynadať všetkým dokola, takže to už beriem s rezervou ;)
  2. 2
    Papver

24 ročné dievča

Skôr druhá možnosť. S vedúcou a odbornou autoritou problémy nemávam, s autoritatívnym a panovačným človekom by to bolo už asi iné.
  3. 4
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Ano aj s autoritami aj s ludmi ako takymi a zosypem sa pri ludoch tak za 5 minut (retard)
  4. 5
    Ucitelka

44 ročný ujo

@papver Založ si vlastne fórum. ;P
  5. 6
    Papver

24 ročné dievča

:D ok

PRCAT!
  6. 7
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Zrovna s priamymi nadriadenými nemám vôbec žiaden problém, ale tak všeobecne áno.
  7. 8
    Swamper

38 ročný ujo
    BA

Mám problém s ľuďmi , ktorí si autoritu vynucujú S prirodzenou autoritou majú problém iba obmedzenci Takže tak A ticho tu bude !
  8. 9
    Mobscene_69

26 ročná žena
    Smultronställe

Neznášam keď mi niekto rozkazuje namiesto toho, aby ma poprosil, s týmto mávam najviac problémov v práci. Jednoducho nie som ten typ, komu môžu skákať po hlave len preto, že mám nižšiu pozíciu!
  9. 11
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

*Niekedy.
  10. 12
    Lukaso121

29 ročný muž
    Nitra

Mam s nimi velky problem , nemam rad ked si niekto mysli ze je viac nez ja a to nie len v praci
  11. 13
    Narazuvzdornaa

26 ročná žena
    bridge troll

Ano, ale nevyusti to do hadky

Nvm proste nerespektujem ludi automaticky za to, ze su v pozicii autority
    A sucasne som kritickejsia k ich pochybeniam, kedze by mali mat aj vacsiu zodpovednost

Celkovo, mam velku hubu a nemalo sa s autoritami hadam, ked som v prave, ale nezvykne to sport k hadke
  12. 14
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Len s mojou projektovou koordinátorkou kedysi. Kvôli nej som pol dňa aj preplakala. Ale čo som mala šéfov, školiteľov a pod., tak boli vždy úplne v pohode.

No ale inak skôr v tom zmysle mám problém, že z nich bývam desne nervózna.
  13. 15
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

Od malička vždy. Akože neni sú to brutálne hádky, ale iba také výmeny názorov jemnejšie. V Sohu keď som robila tak tam som sa s manažérom ale že strašne posekala a vynadala som mu, že je neschopný manažér pred celým personálom, neskôr ma tá potýčka s ním nepriamo stála miesto.
  14. 16
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Keby som ja autorita niekde tak by som nebola taka sekera, ale tak asi preto nie som autorita.
  15. 17
    Dee99

27 ročný muž
    RK

Iba ked im jebe čo im teda skoro v každej robote.teraz si so sefom tykam a je to top
  16. 18
    Feroborba

26 ročný muž
    Tanganika

Uznávam tímový manažment
  17. 19
    Kerrang

28 ročný muž

Žiaľ, momentálne neviem byť team leader, aj keď v robote by to veľmi u mňa privítali a ako nováčik neviem si sám tam zadať úlohu ...som radšej keď mi niekto nakazuje hlavne zo začiatku, najmä keď neviem čo ako majú ...možno v pondelok už nebudem zamestnancom a vystrieda ma staršia skúsenejšia osoba a budem musieť toho nechať ...ale vôbec som to dnes nepočul rád, žiaľbohu bez praxe ani neviem ako sa pohnúť, o čom aj vedeli a bolo známe.. ...pokúsim si nájsť do toho momentu náhradnú hneď
  18. 20
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Mám problém s nezmyselným uznávaním niekoho len na základe jeho postavenia.
  19. 21
    Tommyhot

31 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Hlavne s tymi nanutenymi (fizli, ucitelia atd)