Fórum pridal Rothschild, 20. 5. 2020 05:52 do kategórie Auto-moto. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Mávate čierne myšlienky /o vykonaní nejakej určitej formy brutálneho násilia na inom človeku ?/

0
Rothschild

29 ročný muž

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Efyks

12 ročný chlapec

Len na birdzi
  2. 2
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Dá sa povedať že hej, ale nie "brutálneho". Tým sa ai myslí zabiť niekoho, alebo niečo tomu podobné, nie? :D
  3. 3
    Rothschild

29 ročný muž

@teal jop, zabiť, zmrzačiť, znasilnit etc
  4. 4
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Keď niekto do mňa štuchne a poviem že ma to bolí alebo je to nepríjemné a spraví to znovu vtedy mám chuť bodnúť tú osobu nožom...inak ani nie (?)
  5. 5
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

@4
  6. 6
    Livre

20 ročné dievča

Ano, ked mi niekto tvrdi ze homosexualita je proti prirode.
  7. 7
    Rocafella

tvári sa, že má 4 roky
    V krajine iluzii

@livre :D zas tieti témy všade vyťahovať. Nech má každý názor aký chce.

Keď "proti prírode" spomínaš raz som sa bavil s jedným veterinárnym odborníkom, ktorý mi rozprával o tom ako zvieratá v čriedach nepripúšťajú k potrave iné zvieratá, ktoré majú "homosexuálne prejavy",dávaju ich na okraj spoločnosti a nepripúšťaju k páreniu
  8. 8
    Rocafella

tvári sa, že má 4 roky
    V krajine iluzii

@livre ale opakujem to som len počul a každý nech si robí čo chce :)
  9. 9
    Livre

20 ročné dievča

@rocafella no tak si si odpovedal, ze homosexualita je AJ medzi zvieratami a preco by ich pripustali k pareniu ked si homosexualne orientovani?
  10. 10
    Livre

20 ročné dievča

@rocafella no ved aj ja somsom toho nazoru nech si kazdy robi co chce, len je to jedna z veci ktora ma vie najviac vytocit (letim)
  11. 11
    Rocafella

tvári sa, že má 4 roky
    V krajine iluzii

@livre on tvrdil vraj ich nepripúštali ostatný samci preto aby zachovali rozmnožovanie rodu. Lebo by to ohrozilo rozvoj, vývoj a čo já viem čo.
  12. 12
    Rocafella

tvári sa, že má 4 roky
    V krajine iluzii

@livre mne je jedno keď niekto tvrdí hocičo. Názor si spravím sám a neriešim. Nerožčulujem sa. :D
    Ak by som sa mal nasierať na druhých za každú blbosť co povedia tak by som tu nebol lebo by ma j*blo úprimne.
    Ľudia dokola riešia imaginárne problémy. Aj celé toto ľudstvo ide dolu vodou. Táto spoločnosť len čisto konzum, nikam nenapreduje, nesmeruje a nie je žiadny spoločný cieľ.
  13. 13
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

nominácia na ďalšieho homofoba!
  14. 14
    Livre

20 ročné dievča

@rocafella podľa mňa to až tak imaginárny problém nie je - homosexualita. Ale inak s tým čo si napísal súhlasím.
  15. 15
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

No jasne zajebat plyn v parlamente a take klasicke veci :)
  16. 16
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

Takých čo týrajú zvieratá áno
  17. 17
    Illusion0

23 ročné dievča

Kazdy den, ale nastastie sa viem ovladat.
  18. 18
    Clarise

20 ročné dievča

@lenkaska1 súhlasím s tebou s takými by nemali mať ľudia zľutovanie z tými ktori tyraju zvierata a aj ľudí
  19. 19
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Tak myslím si že každy si aspoň raz predstavoval A keď niečo
  20. 20
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

@clarise tak presne, ani ja absolútne
  21. 21
    Ellyie

hrá sa, že má 2 roky

Nie, pretože násilie plodí len ďalšie násilie, nič samé o sebe nerieši.
  22. 22
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

len tak do jeden a pol násobka toho, čo ten človek sám vykonal

(akože, niektorým ľuďom dopúšťajúcim sa brutálneho násilia by som dopriala stredoveké tresty, nech si uvedomia rozsah toho, čo spravili)
  23. 23
    Marcello1111

31 ročný muž

napr. keď otvorím birdz fotky a na kruhoch sa hojdajú jelitá v neprirodzených pózach....mám po dobrej nálade...
  24. 24
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

@16 vlastne keď sa to tak vezme, tak áno. Takých domácich tyranov a sadistov a nacistov a gestapákov by som dokaličil, naj vedia... :D
  25. 25
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

a okej, ešte ľuďom ako @23 občas prajem slabú wifi alebo aby zakaždým naskočila červená, len čo sa priblížia k semaforu a trvalo veľmi dlho, kým môžu zas prejsť
  26. 26
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Samozrejme.
  27. 27
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Brutálneho nie, iba tak v zmysle prefackať, dať päsťou do tváre...
  28. 28
    Rocafella

tvári sa, že má 4 roky
    V krajine iluzii

@melancholik ty si študent roka
  29. 29
    Rothschild

29 ročný muž

@marcello1111 jo jo, biovložka :-)
  30. 30
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

@6 @7 To nie ze by malo vzniknut ocenenie"najväčší bojovník za práva homosexuálov a transiek"ale najvacsi bojovnik za Kera. :D
    Dufam ze ho budete blahorecit ako mucenika cistoty, ktoreho ustvali zle milovnicky homosexualov a na zadnu stranu karticky s jeho podobiznou budete pisat pamatnu vetu-za komunizmu bolo lepsie, pretoze si chlap nasiel lahsie zenu... :D :D :D
    Dpc... :D Stacilo na dnes srandy. :D
  31. 31
    Qwqw

hrá sa, že má 0 rokov

Nie ale viem ze ludia s OCD maju.
  32. 32
    Marleymt

hrá sa, že má 1 rok

ako píše @qwqw ľudia s istým druhom OCD majú, dá sa to rozpoznať podľa toho, či majú pocit, že sú tie myšlienky "oprávnené", teda voči niekomu, na koho ste nasraní, alebo kto vám ublížil, alebo nie - OCD ľudia ich majú napríklad voči svojmu domácemu zvieratku, dieťaťu, blízkej osobe etc.
  33. 33
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

*mávala som
  34. 34
    Fragile.

29 ročný muž
    Stockholm

@rocafella Pocuj, mne to teda nejak nedava zmysel uz len z cisto logickeho hladiska :D

Cize niektore druhy zvierat v prirode nepripustaju "homosexualnych" clenov ku heterosexualnemu pareniu, PRETOZE by to ohrozilo schopnost zachovat druh a rozmnozovat sa, tym, ze by ich pustili ku pareniu sa - aktom rozmnozenia sa by znizovali schopnost criedy sa rozmnozovat?

???? :D

Tieto liberalne sexualne mensiny uz nevedia, akym sposobom by podryli tradicnu rodinu.