Fórum pridal Gombík35, 27. 5. 2020 12:29 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Máte radi rodinné stretnutia ? (Oslavy a pod.) Ja osobne ich neznášam ...

Názory k téme

1. 1
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Áno, lebo my sme žiadne takéto rodinné stretnutia a oslavy nemávali a vždy mi to chýbalo :( Max. sme sa stretli raz asi piati na moje štátnice, čo bol rekord :D (ja, rodičia, starý otec, teta a kamarátka)
  2. 2
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

takéto oslavy zažívam len s mužovou rodinou a keď som sa s ním dala dokopy, tak takúto oslavu mali každú chvíľu, každé meniny, narodeniny.. a to ma fakt nebavilo.. ale už sa nejako ukľudnili :D a keď je takáto oslava pár krát do roka, prípadne sa stretneme všetci na vianoce, tak je to fajn.. a s mojou rodinou nikdy veľké oslavy neboli, jedine keď mal sviatok niekto zo sesternicinej rodiny, tak sa tam zišlo viacej ľudí, ale to som bola vtedy menšia a aj tak som tam trávila všetok voľný čas, takže to som mala tiež rada.. a kebyže ma pozvú aj teraz na nejakú väčšiu oslavu, tak tam prídem rada, po dlhom čase všetkých pozrieť
  3. 3
    Annyejnji

22 ročné dievča

Veľmi záleží. Ak je to v nevhodnom čase a nemám chuť a mám dojem, že by som "mala ísť" lebo sa to "sluší", lebo ma "dlho nevideli", lebo "je sviatok" atď. tak vtedy by som povedala, že nie, že mi to spôsobuje len stres a veľkú dávku nepohody.

Ak sa to zhodne s mojou potrebou byť s rodinou a časovými vymoženosťami.. a máme nejaké opekačky, tak sa teším a mám :)
  4. 4
    Lafiziq

26 ročný muž
    Bratislava

mám rád rodinné oslavy v kruhu rodiny mojej partnerky
    nemám rád rodinné oslavy v kruhu mojej vlastnej rodiny

trošku sa za to hanbím, ale často som mal pocit, že y nás bola divná atmosféra a celé to bolo také nanútené a tak... za to u frajerkinej rodine je to také spontánnejšie, úprimnejšie atď.

Ale asi neviem byť objektivny
  5. 5
    Vladqog

28 ročný muž
    východ zapadá

Nie. Nastatsie sa uz odo mna ani neocakava ucast, nakolko zijem 500 km od nich (hehe)
  6. 6
    Marleymt

hrá sa, že má 1 rok

Neznášal som, ale odkedy máme maličké a dá sa s nimi na oslavách hrať, je to omnoho lepšie :D
  7. 7
    H8u

27 ročná žena
    Štefanov

milujem :D moja rodina z mamkinej strany vsetci ziju v jednej dedine uz x generacii, cize na pravidelnej baze sa nas vela stretava a ked je nejaka oslava to je TOP.. milujem moju babku, tetu, prastrykov, mamkinych bratrancov a sesternice atd, vzdy je hrozna sranda ked sa vsetci stretneme :D
  8. 8
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Na také ani nechodím.
  9. 9
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Ako ktoré, ale väčšinou nie.
  10. 10
    Livre

20 ročné dievča

Ako s ktorou časťou rodiny, ale celkom aj hej, dobre sa najem.
  11. 11
    Kerrang

27 ročný muž

Skôr nie ako áno, a to už z jednoduchého dôvodu, že všetci sa ma začnú hromadne pýtať či som už zadaný :D ...neznášam tie otázky a odpovedať na ne ...ale ako stretnutie členov bez tejto otázky by to vcelku šlo :smile:
  12. 12
    Palec223

28 ročný muž

je tam vzdy velka pretvarka ktoru hned vycitim :-/
  13. 13
    Zrkadlovka

22 ročné dievča
    pod lamelou

ako kedy, záleží ktorá rodina a tak. ale takú veľkú rodinnú oslavu že by tam boli ľudia aj z maminej strany aj z otcovej, tak taká nebola už asi 10 rokov, na tú by som sa aj tešila :D
  14. 14
    Delica

hrá sa, že má 2 roky
    (-∞,+∞)

Veeelmi to mam rada. Mam super rodinu.
  15. 15
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

Raz za čas je to fajn. Mám síce malú rodinu z mojej strany, ale hluku narobíme jak veľká svadba. :D
  16. 16
    Jasmiine

27 ročná žena
    GREECE

Neznasam to a najradsej by som sa uz ziadnej nezucastnila.Stretne sa siroka rodina, a kazdy sa vychvaluje, ta ma najlepsi velky dom, ta je najkrajsia dokonala, dalsia zas je doktorka, ina ma najlepsieho frajera ved dobre zarobi a je pekny. O com to je? A to by si clovek povedal ze v rodine sa moze citit ako doma, bez divadielok, az som sa rozculila ked som si spomenul na rodinu
  17. 17
    Saddath

23 ročné dievča

Mam malinku blizku rodinu, takze ked je moznost sa stretnut vdy docestujem a som tam! A aj si to patricke uzije. Taku vdialenu rodinu mam obrovsku, ale ked nas zavolaju ideme na svatbu do bardejoova, alebo ked sme v okoli ideme do martina.... Ceska, madarska. Mam to rada lebo sme rodina a aj ked ideme di topolcian pozroet moju co ja viem prapra tetu tak je to sranda. Moja rodina je dojst cool, tak vDy sa na to tesim :D
  18. 18
    Saddath

23 ročné dievča

Musim dodat ze som rada asi preto ze je to malo casto a preto sa vzdy na to tesim, kedze sme msla rodina. Ja na rodinne oslavy volam kamosku a ja som bola zas na kamoskinych, ze dedko babka teta stryko oslavy, lebo aj tie kamosky uz beriem ako rodinu, je to dost vtipne ako ine rodiny oslavuju (:
  19. 19
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Ja milujem naše rodinné oslavy :)