Fórum pridal Bakedbride, 23. 5. 2019 13:32 do kategórie Profky, spolužiaci. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Máte radi Adelu Vinczeovú?

0
Bakedbride

29 ročná žena

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

A tak da sa no
  2. 2
    Sasi2680

26 ročná žena

nie je mi veľmi sympatická, ale nemôžem povedať, že ju nemám rada.. veď mi nič zlé neurobila (?)
  3. 3
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Ako moderátorku ju mám rád, vie byť prirodzene vtipná, nie je to z jej strany nasilu, a dáva priestor druhým ľudom, nestrháva všetku pozornosť na seba. Po iných stránkach než je tá profesná ju nepoznám, takže neviem posúdiť.
  4. 4
    Lostinthedark

23 ročný chalan
    neoliberálny fašista

Čo sa práce týka, tak nemá chybu. Ako správny slniečkár jej však tú Zem&Vek pozitivitu nikdy neodpustím. (?)
  5. 5
    Víno

19 ročný chalan

Ja ju ľutujem. Je to kvalitná moderátorka, no keď ti do šou prídu hostia ako Peter Marcin, tak veľa nenarobíš.
  6. 6
    Bakedbride

29 ročná žena

@lostinthedark Myslím, že už dávno oľutovala tu Zemavek pozitivitu a aj to nedávno v jednom rozhovore prezradila - https://strategie.hnonline.sk/media/1916213-adela-vinczeova-nesirim-blbu-naladu-aj-to-je-spolocenska-zodpovednost

Takže si myslím, že je blbé od ľudí ak ešte stále po nejakých rokoch ju s tým majú potrebu spájať ak to už oľutovala. Skôr to svedčí o jej charaktere, že si dokáže priznať chybu a že bola trochu hlúpa.
  7. 7
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Mám neutrálny až mierne pozitívny postoj
  8. 8
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

leze mi na nervy. vsade je napchata. a este si dovoli mudrovat s platom 60 tisic eur mesacne o tom ako sa maju ludia mat radi. ona nevie co je mat existencny problem. staci si pozret rozhovor s nou v dvtv jak jebnuto sa vyjadrovala a clovek su urobi obraz https://video.aktualne.cz/dvtv/adela-banasova-o-politice-rozhovory-delat-nechci-je-to-forma/r~8a9d232c089311e6b9d6002590604f2e/?redirected=1558615397
  9. 9
    Bakedbride

29 ročná žena

@chlorofyl A to, že má peniaze to znamená, že ju v živote nič netrápi a žije si ako v bavlnke a problémy sa jej vyhýbajú?
  10. 10
    Lostinthedark

23 ročný chalan
    neoliberálny fašista

@bakedbride Však v poriadku, pokoj, o tomto som nevedel :D Je to celkom nový článok. Bolo to aj tak myslené skôr ako žart. Ale nebudem sa predsa tváriť, že sa to vôbec nestalo.
  11. 11
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

@bakedbride tu ide o to ze ona hlasa tie jej ezotericke blbosti. ale jej sa to povie ked na nema existencne problemy vyzit z 500 eur mesacne. o tom ja pisem.
  12. 12
    Bakedbride

29 ročná žena

@chlorofyl Ale nerozumiem prečo sa to vylučuje. Aj keby zarábala milión denne tak to nemôže hovoriť? Veď čo ak podľa toho žije a proste má aj šťastie, že toľko zarába, tak prečo by to potom nemala hlásať ak si myslí, že to je správne?
  13. 13
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

@bakedbride pretoze ked mas peniaze tak nemas dovod sa stresovat o svoj zivot do tej miery ako sa stresuje clovek ktory zaraba 500 eur chapes? a kedze mas o svoj zivot postarane (co ona ma) tak nema problem myslet pozitivne a zit viacmenej bezproblemovo. o tomto ja hovorim, ze ona ma trocha drzost generalizovat o tom, aby sme neboli tak nenavistni a xenofobni a neviem ake este -izmy
  14. 14
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

jj mal som možnosť stretnúť aj osobne a veľmi v pohode a príjemná baba
  15. 15
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

Cítim voči nej miernu závisť, lebo má známejší nos ako ja
  16. 16
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

@chlorofyl tak zase neviem, ci je pre nu take lahke mysliet pozitivne, ked si zazila potrat a ma problemy s otehotnenim, si myslim, ze tiez k tomu pozitivizmu aj napriek jej pohodlnejsiemu zivotu neprisla len tak lahko. a to hovorim ako clovek, ktory ju nema rad, ani neobdivuje, len zase treba si uvedomit, ze prachy nie su vsetko.
  17. 17
    Dannyd14

23 ročný chalan

Ako moderatorku ju mam rad odmalicka, ale akonahle sa zacne montovat do toho, comu nerozumie, tak sa mi zacne protivit po ludskej stranke. Ale ostanme pri hodnoteni jej profesnej stranky. Tam boduje a myslim si, ze lepsieho moderatora/moderatorku na Slovensku nemame.
  18. 18
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

@kakofonicka vsak uplne suhlasim. zdravie si nekupis. aj ked ... proste ide o tu podstatu ze ona to mala v zivote vyslapane vopred. a reci o tom ze si to vydrela sama mi nikto nevykeca kedze moj byvaly je/bol v mediach vyse 20 rokov a mam info priamo zo zakulisia
  19. 19
    Bakedbride

29 ročná žena

@chlorofyl Nemyslím si že to mala vyšľapané vopred. A aj keby, tak čo? Veď je dobrá nie? Je iné keď to má vopred vyšliapané nejaký priemerný či podpriemerný zabávač ako napríklad Marcin. Aj keby ju niekam dosadili, tak potvrdila svoje kvality a myslím, že ich aj naďalej potvrdzuje, keďže stále sa neobjavil na scéne kvalitnejší moderátor než ona.
  20. 20
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

@bakedbride ide o princip korupcie a rodinkarstva. a taketo veci ja neuznavam. ale to je jedno. proste len fakticka poznamka k teme odomna
  21. 21
    Bakedbride

29 ročná žena

@chlorofyl Inak pozrela som si @8 a kde máš pocit, že sa jebnuto vyjadrovala?
  22. 22
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

@chlorofyl ako to sa nehadam, preto hovorim, ze mala pohodlnejsi zivot :) a mala by ho taky vdaka tatinkovo tak ci tak :)
  23. 23
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

@bakedbride no mne osobne pride taky Marcin ovela zabavnejsi ako ona a to ja si myslim, ze nemam prave nejaky nizky humor.
  24. 24
    Dwarvax

31 ročný muž

Tak nejak je mi to jedno. Mozno mierne pozitivny postoj dokonca. :D
  25. 25
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

@bakedbride ona sa totiz nevyjadrovala k veci skoro vobec. nevedela na to odpovedat. ale ona je stvorena pre bulvar a povrchny humor. trocha sa vobec divim ze ju zavolali do dvtv :D
  26. 26
    Badgrl

25 ročná žena

@chlorofyl aku drzost? Ved tam kde je sa dostala svojou zasluhou, sikovnosťou a priebojnostou.. nikto ti nekaze robit za 500eur, bud sikovna a vymysli nieco a potom aj ty mozes riesit ine ako existencne problemy. Ine je ak sa nejaky spratek narodil bohatym rodicom a sam nic nedokazal.
  27. 27
    Badgrl

25 ročná žena

@chlorofyl teraz som si docitala tvoje zvysne komentare. To ze je sikovna zahrna aj to, ze si vie ziskat take kontakty, ktore jej pomozu sa presadit :) ona alebo jej otec to je jedno. nikto nepodplacal divakov aby ju mali radi a vyzadovali si ju...ludia ju maju radi, lebo je inteligentna, pohotova a vtipna.
  28. 28
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

@badgrl ja zarabam nadpriemerne dobre a secko som si to vydrel sam a nikto mi s nicim nepomahal. takze ja som neni v rizikovej skupine o ktorej som hovoril. z tej som ja vyrastol takze viem urcite lepsie posudit situaciu ja ako ona. a nepovedal som ze je sprosta ale to ze vdaka rodine a kontaktom sa niekam dostala. a to je rozdiel