Fórum pridal Azizi, 21. 11. 2020 16:25 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Máte kúpenú nejakú kryptomenu/y? (alebo časť/i kryptomien)

0
Azizi

tvári sa, že má 3 roky
Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Fury

22 ročný chalan
    Melmak

Pár stoviek ripplu. Kedysi tam bol aj waves ale to som predal keď to bolo na vrchole.
  2. 2
    Fukaj

8 ročný chlapec

Mal som kedysi nejake % bitcoinu, ale som na to zabudol a pomalicky to mizlo vdaka penazenke. A este by som mal mat zo 2 litecoiny :D
  3. 3
    Elkiller

29 ročný muž
    burkina faso

ofcourse.
  4. 4
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

Môj kamarát je zakladateľ webu kryptomagazin, takže som sa o to začala uz dávnejšie celkom zaujímať. Môžete napisat čokoľvek k tomu, čo vám napadne. Ake mate konkrétne skusenosti a tak. Ďakujem:)
  5. 5
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

A teda... Môj otec kupoval a uz teraz by predajom celkom zarobil, ale este počká. Možno aj par rokov...
  6. 7
    18fliper

31 ročný muž
    panic s komplexami na portali pre skolakov

davnejsie sa uz o to zaujimas a stale ani nezvazujes?
  7. 8
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

neverím tomu,ak už do niečoho investovať tak do drahých kovov
  8. 9
    Paťuškooo

32 ročný muž
    Levice

5000 XRP
  9. 10
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@18fliper zaujimam sa uz odkedy ten kamarát zakladal kryptomagazin a ponúkol mi tam pracu. Vtedy bol este bitcoin velmi dostupný, ale ako Phd studentka (v CR, kde bolo velmi nizke stipko a robila som od rana do noci) som nemala ani dost financií na kúpu, ani dost casu na spoluprácu, takže to zostalo len pri tom zaujme...
  10. 11
    18fliper

31 ročný muž

@patuskooo tak ty si mal dnes peknu ryzu :D
  11. 12
    18fliper

31 ročný muž

co pre teba znamena dostupny?
  12. 13
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@18fliper fuha, uz si fakt nepamätám, ale bolo to myslím nejak 1000, max do 2000 eur. Ale vážne si uz nepamätám presne, vtedy o tom počula uplne prvý krát...
  13. 14
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

*som o tom
  14. 15
    Funkyshit91

29 ročný muž
    Bratislava

8000xvg
    3000 chiliz
    5000 doge
    Prvýkrát som kúpil v novembri 2017...a predal týždeň pred tým veľkým boomom pred vianocami...z 30€ som mohol mať 1300€... Už ma to prešlo ale smútok bol
  15. 16
    Tlstyholub

28 ročný muž
    Trnava

Mám a pekne sa teraz Kuka na tie grafy (:
  16. 17
    Paťuškooo

32 ročný muž
    Levice

@18fliper Pár stoviek :D Ale neriešim kým tam nebude milión :D
  17. 18
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@tlstyholub Vsak toto, ze môj tatino, ktorý ma investovane, to teraz stale sleduje, preto mi napadla tato anketa (thumbs)
  18. 19
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

TEraz to ide všetko hore... najviac dole to išlo za prvej paniky okolo korony v marci ... a odvtedy to stúpa. Zvažoval som že by som kúpil... ale aj keby som kúpil, tak na nejakych 5000 za bitcoin, ak by som to dal len za 100€ povedzme, tak by som teraz zarobil 350€... To už jednoduchšie je na športových stávkach zarobiť a máš to v podstate raz dva a nečakáš celý rok :D
  19. 20
    Narazuvzdornaa

26 ročná žena
    bridge troll

Ano, a velmi si nadavam, ze som prepasla ten prepad bitcoinu v Marci, stale som si vravela, etse kusok nizsie pojde, este pojde... A uz nesiel, len strojnasobil hodnotu :,(

Ale kupila som nieco, ked zacali ohlasovat uspesne vakciny