Fórum pridal Montgomery, 21. 2. 2020 23:04 do kategórie Úchylnosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

mate doma nejake eroticke pomocky?

0
Montgomery

30 ročný muž
Nightrainov osobny prekladatel

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Devil

36 ročný ujo
    Žabokreky

flashlight
  2. 2
    Papver

24 ročné dievča

Mám svoj vlastný, podomácky vyrobený vibrátor. Prázdnu plastovú fľašu naplním včelami a zatrasiem. V prípade ak chcem zvýšiť intenzitu vibrácii použijem sršne. Chváli mi to aj môj priateľ pretože on to používa ako zväčšovač penisu.

Nechápem prečo by som mala utrácať peniaze za drahé a testované prístroje, keď si môžem takto dopomôcť sama a ešte aj šetriť životné prostredie.
  3. 3
    1ggy

23 ročný chalan
    kde sa dá

@devil je to dobré?
  4. 4
    Notmehofejk

38 ročný ujo
    My name is Your Worst Enemy

raz som bol opity, uz neviem kde, a mali tam automaty s erotickymi pomockami. ja som mal pri sebe vela drobnych a prislo mi velmi zabavne ich zacat nakupovat.
  5. 5
    Wewo

27 ročný muž

Mal som flashlight. Kúpil som si ho aby som trénoval masturbáciu s kondómom, keď som ukončil dlhší vzťah a začínal znova randiť, s kondómami nie som veľmi kamarát takže toto bola cesta ako sa aklimatizovať na prichádzajúcu zmenu.

Šlo to, prekvapivo som s kondómom a flashlightom nemal vôbec problém, aj keď pri sexe (pred sexom) vo mne kondóm vyvolával úzkosť už len keď to slovo zaznelo, strach že prídem o erekciu - čo sa zvyklo diať lebo samotné spomenutie kondómu vo mne vyvolávalo úzkosť ktorá to zapríčinila - skrátka cyklický problém.

Keď som si overil že kondóm vlastne vôbec nie je problém, a v pohode som s ním udržal erekciu aj dosiahol orgazmus, a že tombolo iba v hlave, flashlight aom zahodil, keďže nie som veľmi fanúšik masturbácie, ale o tom som sa už rozpísal dosť krát :)

Stoyina riťka šla do koša, chcel som bývať nadržaný a túto energiu využívať na to aby som raz mal vnukov, nie sa vyžmýchavať do silikónu a potom byť pri ženách krotký baránok :)

Kolega to zabil, že škoda že som ho vyhodil, že som mu ho mal posunúť ďalej :D
  6. 6
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Asi nic co by sa tak dalo oficialne nazvat :(
  7. 7
    Kerrang

27 ročný muž

Odvážne fórum ...som zvedavý kto sa aj pravdivo prizná a tu nestrúha, len formu.. (hehe) ...no ja nemám nič, okrem asi jedného jediného kondómu, ktorý aj tak by som mohol použiť, jedine keby by mi bolo jedno, či sa roztrhne a mal už decko, lebo už je možno 2 roky starý (hehe)
  8. 8
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

Jj, etymologický slovník slovenčiny
    Sotva existuje niečo atraktívnejšie
  9. 9
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

flashlight, vajicko, kruzok, dildo (hehe)
  10. 10
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Mám len The One, je to skúšobná verzia Womanizera. Čoskoro si kúpim originál, pravdepodobne Liberty.
  11. 11
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

@kerrang ja mám naozaj, objednala som z wishu, bola som zvedavá a nie je to zléé (hehe) (:
  12. 12
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

Keď mám s kým používam ho. Ale momentálne nemám s kým.
  13. 13
    Kerrang

27 ročný muž

@ladydoga Heeeej?! ;P (hehe) ...no nepovedz! (: ...tak aspoň, že funguje, ak to má motorček a je to zložitejšie ako kus len jednoduchého plastu (hehe) (thumbs) ...nie vždy mi z tade všetko išlo super, a niektoré veci boli dosť veľký šrot, pričom zvyčajne mi došlo z nejakého tovaru oproti obrázku dosť malý prdinec a niekedy nekvalitný (hehe) ...ale zvyčajne som bol spokojný :smile: ...nič na svoj sexuálny život som z tade zatiaľ neobjednával, lebo dúfam, že zatiaľ moja jediná priateľka nebude nafukovacia (hehe)
  14. 14
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

@kerrang neni to na baterky, iba na manuál (hehe)

A tie nafukovacie nie sú bohviečo, šak to vyzerá originál ako nafukovačka do bazéna, to už by som si na tvojom mieste našetrila na tie real sex dolls (hehe)
  15. 15
    Draks

35 ročný ujo
    Bratislava

Ruka postačí :) ale nie srandujem :D ja totižto nemasturbujem
  16. 16
    Kerrang

27 ročný muž

@ladydoga Aha, tak hlavne, že si spokojná a že to má dobre rozmery (: (thumbs)
  17. 17
    Kerrang

27 ročný muž

@ladydoga A však práve preto jak nafukovačka (hehe) ...ja som spokojný s rukou ako s tými blbosťami :D ...aké real sex dolls? (wow) (hehe)
  18. 18
    Nerwous15

27 ročný muž
    furt rovno a dzig do ľava :P

Oh a ja som bol presvedceny o tom, ze mat hracku je pokrajova zufalost a tiez, ze je takychto zufalcov len obrovske minimum :D uz sa necitim tak zufalo, Birc, dakujem :D
  19. 19
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

@kerrang https://youtu.be/I8oN1X74MoI
  20. 20
    Kerrang

27 ročný muž

@ladydoga Úúú, ale ale, čo to tu nevidím!! (hehe) ...akože kukol som si video, no neviem no.. (hehe) ...tak ako sú celkom pekné a skoro reálne, ale proste stále by som sa nezbavil pocitu, že by to bolo ako s mŕtvolou (: ...ešte aj tú krabicu mal tak vystlanú, ako keby si ju vybaloval z truhly (hehe) ...a nabudúce pozor, aby nevznikol ban, predsalen vidieť inkriminované časti, aj keď nie reálne (?) (hehe) ...ale zahovorím to tým, že tie 2 diery si tam spravil hraboš do tej figuríny (hehe)
  21. 21
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

@kerrang keď to môže byť na youtube tak to môže byť aj tu (hehe)
  22. 22
    Kerrang

27 ročný muž

@ladydoga nebola náhodou na to video ochrana proti videniu maloletými? ;P (hehe) ...však už aj na videoklipy, kde vystupujú v baby len v podprsenkách a majú mini sukne je daná ochrana a musíš sa prihlasiť (hehe) ...a to ani neboli holé kozy a ani nevidno terče (hehe)