Fórum pridal Rebarboe, 4. 9. 2019 20:25 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Máš pocit, že tvoj výzor, vzhľad, tvoje telo správne funguje a sedí k tvojmu vystupovaniu a osobnosti, skrátka že pôsobíš prirod

0
Rebarboe

18 ročné dievča
Zmrzlinový zámok Vasilja Blaženého, Candyland

1. 1
    55,0% ľudí
    Áno, som sám sebou
  2. 2
    22,5% ľudí
    Ňi, lebo som hanbliuko
  3. 3
    22,5% ľudí
    Nie, pretože nie som taký aký som, ale taký aký chcem aby som b
  1. 1
    76,5% ľudí
    Áno, som sám sebou
  2. 2
    17,6% ľudí
    Ňi, lebo som hanbliuko
  3. 3
    5,9% ľudí
  1. 1
    39,1% ľudí
    Áno, som sám sebou
  2. 2
    26,1% ľudí
    Ňi, lebo som hanbliuko
  3. 3
    34,8% ľudí
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Rebarboe

18 ročné dievča

Musím to dokončiť sem lebo proste malo miesta. Máš pocit že pôsobíš prirodzene a sebavedomo, jednoducho sa cítiš dobre vo vlastnej koži, a tvoj vzhľad sedí k tvojmu vystupovaniu
  2. 2
    Rebarboe

18 ročné dievča

pre Boha živého to naozaj akože nie je možné aby sa tam zmestilo už len to posledné slovo...prekliaty Birdz, Dopiče.
  3. 3
    Robinsonleon

23 ročný chalan
    mimo všetkých predstáv o dobre a zle

Ano, moja maska, ktorú dennodenne nosím je adekvátne nastavená k tomu čo robím, kde sa pohybujem a ako vyzerám :D Ale že by som bol vďaka tomu šťastnejší, to vôbec
  4. 4
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Ani si nemyslím, ze to môže nesediet bežne. Môže sa.mi to nepáčit (napr aký mám.hlas alebo ako sa hýbem), ale proste moje telo je moje a som to navonok ja, takže tak to má byť proste podľa mňa
  5. 5
    Delica

hrá sa, že má 1 rok
    (-∞,+∞)

Akoze nie som sebavedoma, ale nepridem si neprirodzena vystupovanim. Som to ja proste a prevazne si robim co chcem a ako chcem.
    (Akurat, rada sa obcas stylizujem tak aby som vyzerala napr. viac ako posh picka, slutty teenka, velmi roztomila nunu osoba alebo presne naopak, ale je to skor taka zaluba v prekvapovani ludi osobnostou ktoru by necakali)
  6. 6
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

som extrovertný introvert (: aj hanblivko trocha... ale telo mi funguje správne (hehe) a som spoko
  7. 7
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

Niekedy som sa strašne štylizoval na drsniaka a majstra sveta, teraz mi je zo seba pri pomyslení na to už len trápne. Mladosť-pochabosť. Myslím, že som o dosť viac sám sebou, aj keď stále ma ešte občas chytí pózička v istých situáciách. Moje práve JA poznajú len tí najbližší
  8. 8
    Nicitel

21 ročný chalan

Neni žiadny vzorec vzhľadu ako máš pôsobiť, cítiš sa dobre/zle sám sebou, len z dôvodu že ľudia si ťa ukladajú podľa tváre do myšlienok, ak ťa niekto ranil v detstve tak si to berieš celý život so sebou ako nedokonalosť vo svojom vzhľade a tvoríš si sám nejaké ideály podľa toho ako vnímaš ostatných ľudí. Preto aj na internete pôsobíš úplne inak ako v realite, pretože si iba prezývka, tvoja internetová maska. A aby som odpovedal na otázku, áno cítim sa super byť sám sebou, som to ja, nikto iný.
  9. 9
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Všetci sa ma boja, lebo mám neutrálny výraz. A isto majú úplne inú predstavu o mne, pokiaľ ma len vidia okolo, oproti tomu aký som v skutočnosti.
  10. 10
    Nicitel

21 ročný chalan

@wistingher to poznám, tiež si ma predstavujú najprv ako psychopata a potom zistia že ním naozaj som :D
  11. 11
    Nerwous15

26 ročný muž
    furt rovno a dzig do ľava :P

@1 @2 teba rozhodí úplne hocičo, si ako decko, čo nevie ovládať emócie hnevu

málo možností, nejak si neviem vybrať..
    mne väčšinou ľudia hovoria, že keď ma uvideli prvý krát, tak si pomysleli, že som nejaká žebrácka socka, ale čo sa so mnou dali do reči, tak im sánka padala (v dobrom) a nehorázne sa z toho ľúbim ujebávať, lebo to je aj vidieť jakí sú v piči :D
  12. 13
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

Ale baví ma, ako sa nevyjadril online hero Wewo. Buď je sfetovaný vo vani abo mláti svoju ex
  13. 14
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Necítim sa dobre vo vlastnej koži, ale áno, môj vzhľad sedí k môjmu vystupovaniu, dokonale odzrkadľuje vnútro.
  14. 15
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@antifunebracka súhlasím s tým čo si napísal a odstupom času je mi strašne ľúto že som bol pár krát na teba hnusný :D snáď mi to raz odpustiš :D
  15. 16
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

ja neviem
    obliekam sa do vecí, v ktorých sa cítim dobre
    ale tie sa často od seba líšia, v zmysle jeden deň môžem vyzerať ako rebelská žiačka katolíckej školy, v druhý ako šťastná vdova, tretí ako zúfalá matka troch detí v depresívnej epizóde a štvrtý ako islandská pastierka oviec a nemyslím si, že sa moje vystupovanie líši podľa toho, čo z toho mám práve na sebe :D
  16. 17
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Maximálne najviac jak sa len dá. :D
  17. 18
    Surfrock89

29 ročný muž

Mám rád telo v ktorom prebyvam
  18. 19
    Majmarad

36 ročný ujo

@nicitel (thumbs) :D
  19. 20
    Majmarad

36 ročný ujo

Nikto ma nespozná ak to vyslovene nechcem. Pôsobím na ľudí ako pôsobím. Tí, ktorí majú ostať ostanú, tí ostatní utečú :D

Darmo, som predsa z Mesiaca
  20. 21
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

https://www.youtube.com/watch?v=ZSSmZtdGwOU
  21. 22
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Mám pocit, že veľmi sa na mne prejavuje moja neistota, šklbe mi svalmi, mám divnú mimiku, gestikuláciu.. akože asi to nie je až také zlé ako to znie takto opísané :D ale zrejme nepôsobím prirodzene keď som neuvoľnená - čiže v spoločnosti skoro vždy
  22. 23
    Kerrang

27 ročný muž

Možno by som sa ani tak nemusel hanbiť, keď by som sa tu z vonkajšej stránky ukázal (hehe) ...ale tak ja som skromný, pre mňa som priemerne vyzerajúci ...možno pre niekoho krajší, pre niekoho nie a nie som ich typ
  23. 24
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Moj vyzor, vzhlad presne zodpoveda mojej osobnosti... Vyzeram ako debil aj nim som
  24. 25
    Riddiculus

7 ročné dievča
    Pche.

Pre mňa pomerne zložitá otázka. Do hádaniek dávam, kto som. A naschvál ich robím skoro neriešiteľné. Inak vystupujem prirodzene.
  25. 26
    Limetkajaja

38 ročná teta
    nežijem

akože som sama sebou, ale som aj prirodzený hanblivko, to proste patrí ku mne... a nemám pocit, žeby hanblivosť zastierala moju osobnosť alebo vzhľad alebo prirodzenosť
  26. 27
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Nie. Ja vyzeram lepsie ako sa spravam :D
  27. 28
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

Záleží pri kom, jasné že v novej spoločnosti som strašne kŕčovitá, tichá a neprirodzená.. ale nepovedala by som že ku mne môj výzor nesedí, možno sa trochu stotožňujem s @27 :D
  28. 29
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    unclean, a libertine

super tema!

myslim, ze keby som bola vyssia a mala vyraznejsi hlas, tak ma beru ludia serioznejsie a viac to sedi k tomu, ked som asertivna/prisna/nahnevana, co moze byt komicke, ked som pri tom malicka a s vysokym hlaskom :D

a vdaka tomu, ze sa silno licim, nosim vela doplnkov atd, zvyknu ludia predpokladat, ze nie som velmi inteligentna a nemam ktovieake vedomosti alebo zrucnosti

co ma hneva, ale nemienim to menit, radsej sa prejavim, ze nemam v hlave nasrate
  29. 30
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

@gnomeslayer Ja som na to už zabudol, bratku :D Nenesiem v sebe žiadnu zášť :D
  30. 31
    Chrystyna

22 ročné dievča
    Bratislava

Som sama sebou, ale to neznamena, ze nepracujem na svojich chybach (ktore trapia mna nie inych) a budem sa vyhovarat, ze som aka som a smola
  31. 32
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Bolo mi povedane, ze strasne klamem vzhladom a ze na prvy pohlad posobim uplne inak, nez aka fakt som :D co je asi dost pravda a strrrrasne mi to vyhovuje! :D
    Proste, od mojho business casual stylu a skoro permanentnej usmiatosti clovek ocividne necaka nekonciacu zaplavu bizaru a hejtu :D
    Takze idk, prirodzene ocividne neposobim. Ale na prvy pohlad ocividne vzbudzujem v ludoch prijemne pocity, co je asi zamer a osobnostou to potom filtrujem na tych ludi, co vyhovuju mne.
  32. 33
    Tryptaminedream

tvári sa, že má 4 roky
    Bratislava

@32 "clovek ocividne necaka nekonciacu zaplavu bizaru a hejtu" ja hu vzdy cakam a nikdy nesklames :D