Fórum pridal Devil, 31. 3. 2020 18:56 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

mas nejaky sen, ktory je pre ostatnych sialeny/nerealny ale ty si za nim aj tak stojis?

0
Devil

16 ročný chalan
Žabokreky

napis aky, ak to nie je tajne
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Teal

tvári sa, že má 3 roky
    >/vιℓℓαιn_

Samozrejme, načo by som inak žil?
  2. 2
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

Mam sen, ze sa mi podari prestat komentovat kazdu somarinu
  3. 3
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Že sa zmením na morskú pannu. Alebo na mačku, ešte sa rozhodnem.
  4. 4
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Že raz budem zarábať ťažké prachy a výjdem z tejto stoky
    Že raz budú druhý nasledovať moje kroky
    Že raz vstanem a vyhrabem sa z tejto diery
    Že dokážem žiť aj mimo tejto karantény ...

Jou, jou, yeah... 8-)

(hehe)
  5. 5
    Lakero

22 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Hej odísť do Austrálie študovať. AK sa podarí tak na další rok som tam
  6. 6
    Robinsonleon

23 ročný chalan

Ja by som sa chcel presťahovať do Prahy
  7. 7
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Nerealny pre ostatnych asi nie ale pre mna ano :D
  8. 8
    Clarise

20 ročné dievča

Ja by som chcela vydať vlastnu básničku zbierku a chcela by som aby aspoň jedna báseň odo mňa bola v Citanke a aby sa o mne deti učili a čítali tu báseň a aby som bola taka dobra ako Janko Kráľ.. Keďze je to môj veľký vzor <3
  9. 9
    Obsession

tvári sa, že má -1 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Budem žiť v raji (cmuk) (love) (hehe)
  10. 10
    Mefistofel

31 ročný muž
    Nitra

ťažko povedať....
    ľudia na všetko idú rýchlo, všetko chcú mať hneď, ale musia sa naučiť, že na dobré veci sa čaká, alebo chce to čas a trpezlivosť, ale zlé často prídu rýchlo :D hlavne na šialené a nereálne veci :D

...a vlastne to nie je odpoveď na otazku, takže, práca je také klišé to má veľa ludí aj prácu čo ich baví najviac na svete, takže možno také nereálne v tejto rýchlej dobe:
    * nájsť si partnerku, ktorá nebude nič predstierať zatajovať, schovávať a bude vždy úprimná voči mne a podobne...(samé o sebe asi šialené :D ale ) aby to viac vystihovalo niečo šialené/nereálne, tak precestovať celý svet na krídlách, ktoré nám nárastu a staneme sa prví ľudia s krídlami :D
  11. 11
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Chcela by som mat raz vlastnu malu polikliniku s ambulanciami niekolkych lekarskych odbornosti a lekarnou. Este pred par rokmi realne, dnes v dobe zralokov na tychto trhoch (siete lekarni a sukromnych klinik) sa obavam... :D
  12. 12
    Sianagirl245

19 ročné dievča

Celý zoznam ale rozpisovať sa mi to nechce
  13. 13
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Ze budem mat prácu ktorá ma bude baviť
  14. 14
    Marcello1111

32 ročný muž

fakt neskutočne šialený, ak by som ho tu napísal, zrejme by mi niekto napísal, že mi jebká na čisto...
    :)
  15. 15
    Velagranka

24 ročné dievča
    8mo

Teraz už nie ale kedysi som si žila v nemalých ilúziách...:D
  16. 16
    112tomas

29 ročný muž
    Prešov

Mam sen preraziť na YouTube na ktorom už pol roka pracujem ;) Z počiatku mi každý hovoril že v dnešnej dobe je to už viac menej nereálne no pomaličky ako sa mi to rozbieha tak ľudia v mojom okolí menia názor. Ak sa niekto chce pozrieť čo robím tak si ma nájdite na YT pod menom Tomáš360
  17. 17
    Karlotiskot

32 ročný muž
    I'll Be In The Garage

@aventine Ja mám niekedy pocit, že ty a moja priateľka ste mali skončiť spolu :D Ta uz tiež sedem rokov trenuje zveromagiu aby sa mohla zmenit na macku :D
  18. 18
    Dwarvax

33 ročný muž

Zit aspon nejaky cas ako digitalny nomad :D, mat dodavku a v nej prezit nejaky cas a precestovat kus sveta, vydriapat sa na par kopcov (mozno 7 summits??, ale mam aj ine kopce v plane), skusit chvilu zit v krajinach/oblastiach ako Kanada, Aliaska, Nepal,... , dat este zopar tazsich trekov,..... no a este by ma urcite nieco napadlo. :D Aj ked niektore mi zas tak blaznive nepridu. :D
  19. 19
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

@karlotiskot ooo, a darí sa jej s tou mágiou? :D už má aspoň chvostík, ušká? :D
  20. 20
    Karlotiskot

32 ročný muž
    I'll Be In The Garage

@aventine No urcite sa jej dari :D a nie nie, ona to da potom suverenne vsetko naraz a navzdy :D :D
  21. 21
    Majky538

25 ročný muž

Ze spravim webovu appku, ktoru bude navstevovat 100k ludi denne a budem moc cestovat a full remote na tom robit.
  22. 22
    Cain666

29 ročná žena

jasne mat moznost zit bez zadlzenia :D takze vyhrat v lote :D