Fórum pridal Notme, 5. 9. 2019 23:53 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

mas na birci filter vnimania?

0
Notme

25 ročný muž
najvacsi ko...hut na birci

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Notme

25 ročný muž

ahoj birc, fermentovany cukor ma priviedol k uvahe. ked som tu aktivne posobil, postrehol som taky fenomen. komenty istych uzivatelov som podvedome preskakoval a vobec necital, lebo som si tak nejak uvedomil, ze ma vobec nezaujima, co ti ludia chcu povedat. sranda je, ze som sa nad tym hrozne dlho vedome nezamyslel, az po dlhej dobe som si vsimol, ze to robim. mate to aj vy tak?

(tretou moznostou som sa umyselne pokusil zabit najviac ohviezdickovany koment v tomto fore. sorry :( )
  2. 2
    Notme

25 ročný muž

kkt, to bude haluz, ked toto forum kazdy odignoruje...
  3. 3
    Notme

25 ročný muž

ale, podla mna ste toho realne schopni. uvidime, bude toto forum bez reakcie? ha??
  4. 4
    Riddiculus

7 ročné dievča
    Pche.

Nebude. Pokazím ti to.
  5. 5
    Notme

25 ročný muž

@riddiculus https://i.ibb.co/xspRDqD/Unknown.jpg
  6. 6
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

Ja nečítam prakticky nikoho komenty, pokiaľ ma netagne abo mi nenapíše niečo pod moju vec. Napíšem svoje vyjadrenie a finito
  7. 7
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

A hlavne teda na tomto potáli, kde sú fakt prakticky všetci totálne obmedzení jebnutí kokoti (stafylokkt, christiano, vreskot) musí byť človek ozaj drbnutý, aby si čítal iné príspevky :D