Fórum pridal Azizi, 11. 6. 2019 12:47 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Mali ste už niekedy predpísané AD?

0
Azizi

hrá sa, že má 2 roky
Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

AD - antidepresíva. Ale predpokladám, že viete, o čo ide.
  2. 2
    Aventine

12 ročné dievča
    Halmstad

Asi milión už :D fakt minimálne 10 druhov som vyskúšala, ale konečne mám také čo mi sedia :)
  3. 3
    Mariquittka

25 ročná žena
    sôvä birdzu, Kežmarok

nie, ale rozmýšľam, že by to niekedy bolo potrebné, ale potom mi dôjde, že za všetkým sú ľudia okolo mňa a najlepšie AD by bolo zmeniť prostredie
  4. 4
    Wewo

26 ročný muž

nie, ale dostal som sa k nim bez vacsich problemov ako ku hociktorym inym latkam.

pre mna nebolo ich uzivanie zaujimave, v case pohody som absolutne necitil ich (rekreacny) ucinok a depresie som radsej riesil inak bo mi to iba prislo ako potlacanie priznakov a nie riesenie problemu.

a mam dost strach z drog na ktore sa lahko vybuduje zavislost.
  5. 5
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

nie ale neurol som mala a doma mam plato tiapry - ktoru som ani nechcela ani neplanujem vyuzit
    a inak posldedna veta z @4
  6. 6
    Aventine

12 ročné dievča
    Halmstad

@4 @5 ináč sranda že psychiatri ti vždy povedia že nie, na antidepresívach sa nedá vybudovať závislosť, žiadne abstinenčné príznaky neexistujú - a pritom také príznaky z vysadenia ako z bežného SNRI antidepresíva Alventa som nemala ani z vysadenia benzákov (tam som nemala žiadne) ani z opiátových analgetík.. proste vkuse preblesky/fleshe v hlave, divné veci.. a to som vysádzala pomaličky pritom, a trvalo to minimálne mesiac. A keď som o tom povedala doktorke, tak nie, to máte z niečoho iného, to nemôže byť Alventou.. hlavne že na nete je milión článkov, kde ľudia píšu, že to mali rovnako :/
  7. 7
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

@wewo vačšina tých liekov zaberá až po 2-4 týždňoch takže na nejaké rekreačné užívanie to nie je
  8. 8
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

ale ozaj! :D moja gynekologička ma posielala k "psychologičke" nech mi predpíše AD, že uvidím ako mi bude dobre :DDDD

@aventine nepremyslala si zmenit doktorku? :/
  9. 9
    Aventine

12 ročné dievča
    Halmstad

@lawey no už som zmenila, hentá bola dosť hrozná, úplne v piči mala :D ja som jej vždy porozprávala aká som nervózna a ako mi je hrozne, a ona do záznamov písala "má sa dobre, pokojná, nálada dobrá" :D (som k nej chodila len kvôli tomu že ako jedna z mála v kraji mohla predpisovať Suboxony, ale už ich našťastie nepotrebujem, tak som mohla zmeniť)
  10. 10
    Tomas55555

24 ročný chalan

A tebe ich predpísali ?
  11. 11
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

trikrat, vzdy SSRI
    tieto co mam posledne som ochotna brat po veky vekov, fakt velikansky rozdiel a necitim ziadne vedlajsie ucinky okrem sialenych lucidnych snov, co mam z kazdych

@wewo rekreacne antidepresiva?

to si neviem predstavit celkom, kedze maju dost pomaly a postupny nastup ucinku a pre deprimovanych ludi to nie su happy pills

ale zaujima ma, ako posobia rekreacne :D
  12. 12
    Aventine

12 ročné dievča
    Halmstad

@narazuvzdornaa aké máš čo ti tak dobre sadli, ak môžeš vyzradiť? :D
  13. 13
    Kerrang

26 ročný muž

Tomu som chápal, že pôjde o antidepresíva (hehe) ...no ešte som nemal, ale za pár rokov, ak sa nič nestane budem mať :-/
  14. 14
    Antifunebracka

30 ročný muž
    sefcovic birdzu

@aventine @a ja vám tam závidím, ze ste z nich nepribrali
  15. 15
    Antifunebracka

30 ročný muž
    sefcovic birdzu

Ako je to možné?
  16. 16
    Aventine

12 ročné dievča
    Halmstad

@antifunebracka ja som pribrala veľmi, ale nie z AD, ale z antipsychotík.
    AD čo mám teraz by mali mať keď tak opačný efekt
  17. 17
    Aventine

12 ročné dievča
    Halmstad

@16 ale na mňa nemajú žiaľ :D
  18. 18
    Antifunebracka

30 ročný muž
    sefcovic birdzu

Sú aj také, z ktorých sa chudne? Akože anorektiká?