Fórum pridal Ucitelka, 22. 9. 2020 13:45 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Mali ste na škole radi dejepis?

0
Ucitelka

44 ročný ujo

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Misfit44

15 ročný chalan

podla toho ktore obdobia
  2. 2
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Bol lahky vzdy sme sa mali naucit za pol roka roky zo vselijakych udalosti a to mi islo bolo ich tak 12 asi :D a kazde ucivo mal par viet tak aj to da dalo a mal som z neho 1ky 2ky vacsinou takze som ho mal celkom rad :D
  3. 3
    Pubertslatinocelny

33 ročný muž
    zvláštne ticho vzniklo

@1 na 2. stupni ZŠ
  4. 4
    Papver

24 ročné dievča

absolutne nie, este na ZS to celkom islo ale potom bieda (a asi aj preto som z dejin a historie vseobecne taka hlupa)

aj v noci mavam casto nepekne sny o tom, ako ma na dejepise vyvolaju odpovedat a ja nie som nic neucena a ani som nevidela poslednych 10 tem
  5. 5
    Michelleee

25 ročná žena

Ano milovala som aj som z neho maturovala (love)
  6. 6
    Cltr0n

27 ročný muž
    Oravská divočina/Pažravá pri Zvolene

Ked som bol školopovinný tak som mal obdobia/témy ktoré som mal rad a ktoré nie ... a keby teraz nebol v okoli taký problém nájsť miesto v školstve tak by som ho aj učil (love)
  7. 7
    Robin

23 ročný chalan

jedine co mi slo
  8. 8
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

Na základke nie, mali sme strašnú sekeru učiteľku a všetci sme sa jej báli, takže to bol skôr stres :D
    Na strednej sme mali super profku, bola to mníška, super vyučujúca a zároveň veľmi ľudská, taka správna parťačka :D Hodiny s ňou boli zaujímavé, vždy nám vedela všetko veľmi pútavo vysvetliť.
    Plus mám perfektnú pamäť na dátumy, čiže som nikdy nemala problém s učením sa na písomky:)
  9. 10
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

dosť nemám rada moderné dejiny
    a niektoré učiteľky boli dosť o ničom
    ale vo všeobecnosti to bolo fajn
  10. 11
    Teal

tvári sa, že má 3 roky
    >/vιℓℓαιn_

Nanešťastie, vyučujúci dejepisu nikde nestáli za veľa.
  11. 12
    Sianagirl245

19 ročné dievča

Jasné milovala som ho... každý polrok som z neho chodila odpovedať na opravu aj keď som nemala "medzi" lebo nikto nemal to srdce mi dať sólovú 3 (: ťahala som to až do strednej keď mi pribudli dejiny umenia a teda mi už vychádzali dve (:
  12. 13
    Trevor1994

hrá sa, že má 1 rok

vsetci vzdy nadavali na roky ze sa ucit, ja si to lahko pamatam hlavne v modernych dejinach, hocijaky rok v 20. storoci mi hned napadne co vsetko bolo z hlavy...
  13. 14
    Kassiar

23 ročný chalan
    (凸ಠ益ಠ)凸

Na ucenie celkom lahky predmet, i ked sam som sa ho naucil lepsie ako v skole, ale to asi vsetci, no a spolu s geografiou a fyzikou aj zaujimavy a zabavny.
  14. 15
    Patrixo

33 ročný muž
    Uz nie som bezdomovec :)

Jj bolo mega super ucit naspamat roky a mat pisomky z rokov... hlavne ze pointa unikala... to uz som sa mohol ucit telefonny zoznam.. myslim ze je to vizitka ucitelky
  15. 16
    As

hrá sa, že má 2 roky
    Hneď za rohom

Väčšina hodín dejepisu vyzerala, že "Prečítajte a spoznámkujte si túto tému, o týždeň skúšam." A keď nám niečo nebolo jasné alebo nás niečo, nedajbože, zaujalo a chceli sme o tom vedieť viac, tak nám bolo povedané, že "nájdite si na Wikipédii".
  16. 18
    Annyejnji

22 ročné dievča

mala som k nemu neutralny vztah a zaujimal ma asi tak , ako vsetky predmety = nijak

na druhu stranu musim povedat, ze nas to ucila ucitelka, ktoru to zaujimalo. Spievala nam vela a bola celkom "hype" a nebola vyslovene ze zla, alebo ze by od nas vyzadovala same roky.. to nie... len cojaviem, ci mna skola vseobecne bavi :D ... mam veci, co ma bavia viac no :D
  17. 19
    Noia

21 ročné dievča
    Tak blízko a predsa tak ďaleko

V prvý rok, čo sme mali dejepis, sme mali hrozne nanič učiteľku. Potom sme mali lepšiu učiteľku, ale zistila som, že mám mizernú pamäť na čísla, takže každá príprava na test bola jedno zlo... Párkrát som radšej "ochorela" než písať test z tohto predmetu (a pri iných som to nerobila, takže mi to vždy prešlo). :D
    Na strednej sme mali skvelého učiteľa, takže som dejepis prestala neznášať, ale tie roky mi furt robili problém, takže som ho nemala ani veľmi v obľube.
    Potom som došla na výšku a zrazu sa odo mňa vyžadovalo, aby som si pamätala tie veci zo strednej - aj s rokmi. Že sakra. A potom sme konečne začali mať predmet, kde treba vedieť zhruba storočie, ale podstatné je vedieť čo najviac o samotnej udalosti. Takže teraz ma už dejepis začal celkom baviť. (thumbs)
  18. 20
    Lenkaska1

25 ročná žena
    Bratislava

Jediný predmet, ktorý mi absolútne nešiel už od základnej školy a nedokázala som sa naňho naučiť nech som robila čo som robila.. a doteraz mi to nejde a som z toho úplný debil. :D neviem príde mi to jak sa učiť nejakú knihu naspamät, kde veľa veci nie je kompletných a nemusia byt pravdivé
  19. 21
    Lenkaska1

25 ročná žena
    Bratislava

A nedokázala som to pochopiť, predstaviť si a nerozumela som tomu.. a doteraz nerozumiem, jednoducho som v tejto oblasti rezignovala.
  20. 22
    Waagbistritz69

27 ročný muž
    גאָלעס

Staroveké Grécko, lebo Age of Mythology. A studená vojna, lebo Red Alert. :D
  21. 23
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Asi ani nie. Akože je to zaujímavé, ale čo ja viem. Šak sa to už stalo...
  22. 24
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Toho mladeho profaka všetci žrali iba ja nie
  23. 25
    Alex458

23 ročné dievča

Dokonca som ho aj išla študovať. AJ ked áno, sú obdobia, ktoré mám radšej a ktoré nemusím.