Fórum pridal Kerrang, 5. 6. 2020 22:35 do kategórie Hry. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Mali ste doma Segu?

0
Kerrang

27 ročný muž

Ak áno, aké hry ste na nej drtili vo svojom mládí? :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kerrang

27 ročný muž

Kto nevie ako vyzerá Sega a je novší ročník, tak taká herná konzola, dalo by sa povedať "predchodca Playstationu" a išli do nej také čudesné a veľké kazety, do mojej žlté (hehe)
    http://imag.sector.sk/files/users/blog/63265/9158/63265-5431373-top.jpg
  2. 2
    Yoss

29 ročný muž

Sega Mega Drive :D , najradšej tanky - hlavne uchrániť orla, potom mário - klasika, duck hunt - strielanie kačíc, sonic a iné...
  3. 3
    Chlorofyl

11 ročný chlapec
    Erec Jisrael

boze jak sa volala inak taka hra, kde bol nejaky zlodej alebo co to bolo a utekal cez take podlazia ktore boli na sebe. asi 7. ich bolo :D neviete daktoo?
  4. 4
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

ne, iba PC sme mali stale
  5. 5
    Kerrang

27 ročný muž

Ja si pamätám tiež nejaké tie hry, aj keď sega ani hry sa tuším neuchovali a zrejme asi najskorej pri sťahovaní sme sa ich zbavili, čo mi je aj ľúto, keď takto vlastne zisťujem, lebo možno by to aj šlo stále, keby mám nejaký starý telkáč s takým vstupom (?) (hehe) ...no a pamätám si najviac jasneže Super Maria, to sa drtilo asi najviac vtedy, potom tiež tie kačice (tie som rád strieľal :D ), potom formule, ale strašne kocečkové ako všetko vtedy bolo na tom a Sám Doma hru si pamätám, že som mal :D
  6. 6
    Kerrang

27 ročný muž

@chlorofyl Tiež ten Sám doma bol podobne riešený, nebolo to ono? :D
  7. 7
    Yoss

29 ročný muž

najlepšie toto
    https://www.youtube.com/watch?v=Hj_c7k7pNks
  8. 8
    Kerrang

27 ročný muž

@yoss Joooooj kokos, spomienky!!! (hehe) (hehe) (hehe) :( :( ...kiež by sa dalo vrátiť do tých čias ešte :D
  9. 9
    Fixa

28 ročný muž
    Poprad

mal som a drtil som riadne kazdy den...
  10. 10
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Sega mega drive 2 a k nej aj tu pistol a pamatam si hlavne ze som strielal kacice :D
  11. 11
    R4ptor

26 ročný muž

najviac asi Chip 'n Dale Rescue Rangers a Super Contra a cez emulátor sa to dá stále zahrať ... https://emu.games/games/nes
  12. 12
    Zahi

29 ročný muž
    Turzovka

Sega Megadrive / Genesis neni to iste ako Nintendo Entertainment System (NES) alebo teda u nas skor predavane ako Famicom (ano tam sli zlte kazetky a bol tam mario a duck hunt a ostatne NES hry) . Stavim sa ze vacsina z nas mala prave Famicom, tie sa predavali v roznych tvaroch a casto boli iba napodobeniny lepsich konzol, ako je napriklad prave Sega Megadrive alebo aj SNES, dokonca si pametam ze sa predavali aj take co vyzerali ako PS1.

Sega nemala Maria, ale Sonica napriklad. Ak si pametate ze ste hrali sonica tak ste mali skutocnu segu, ak to bol Mario tak Famicom (NES)
  13. 13
    Nuumik

tvári sa, že má 3 roky
    Vspleti chlpatostí

Segu som nemal ale hral som od segy sonica na pc rôzne variácie
  14. 14
    Feroborba

26 ročný muž
    Tanganika

Kontra, kačice, power rangers, všelibársčo.
  15. 15
    Kerrang

27 ročný muž

Tak už som teda aj ja múdrejší, a mal som teda Famicon :smile: ...dík za objasnenie @Zahi (thumbs)
  16. 16
    Papver

24 ročné dievča

Mala som a s bratrancom sme vkuse drtili tanky. :D
  17. 17
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Kačky, super Mário,
  18. 18
    Chlorofyl

11 ročný chlapec
    Erec Jisrael

@kerrang ee to neni ono :D
  19. 19
    Dee99

27 ročný muž
    RK

Jasné! :D a nezabudbem na tie kvalitné ovládače co sa kazili rýchlejšie ako jogurty :D
  20. 20
    Misfit44

15 ročný chalan

Ano, starsi surodenci ma nechavali hrat s odpojenym ovladacom
  21. 21
    Kerrang

27 ročný muž

@dee99 áno, bol som toho svedkom, keď sme počas 5 rokov menili ovládače 2x a aj pištoľ tak približne rovnako (hehe)
  22. 22
    Outsider

24 ročný chalan
    nepodstatné

Mám doma šéfa mega drive mini a hrám hlavne tetris a sonica
  23. 23
    Outsider

24 ročný chalan
    nepodstatné

*sega
  24. 24
    Cain666