Fórum pridal Magoriáš, 18. 7. 2019 17:29 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Mal som výplatu 1450€ ....môžem byť na seba pyšný ?

0
Magoriáš

28 ročný muž

pravda je taká že makám ale na 4 zmeny, čo sa týka vzdelania nikdy som nebol na to skôr iné veci, a čo sa práce týka tak sa narobím na to takže nebudem zavádzať že nie, ale napíšte mi vy že či je to adekvátne alebo nič prevratné....
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Phyxxo

19 ročný chalan

Ak sa podelíš, v kľude ti poviem, že si vyvolený
  2. 2
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Je to prevratné ako vynález žiarovky.
  3. 3
    Magoriáš

28 ročný muž

@phyxxo práveže odkedy pracujem tu čo už je nejaký ten čas, tak si peniaze aj viac vážim a nemíňam ich na zbytočné somariny.
  4. 4
    Antifunebracka

30 ročný muž
    joker birdzu

Tak je to slušné, ale zas toľko zarábajú aj montéri v automobilkách - práve preto, že je to otročina na 4 smeny a málokomu sa to chce
  5. 5
    Wewo

26 ročný muž

mozes byt na seba pysny.
  6. 6
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

jj podľa mňa to je dosť dobré, môžeš byť spokojný :)

(POZOR! Ak si niekto myslí opak alebo zarába oveľa viac, tak prosím nereagovať. Nezaujíma ma to a nechce sa mi čítať reakcie o tom, že to je málo a že niekto zarobí toľko a nemusí makať 4 zmeny,)
  7. 7
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

1. Kde robis? Lokalira
    2. Co robis?
  8. 8
    Dee99

26 ročný muž
    RK

To musis ty vedieť.. :) niekto je pyšný ked ma cosi viac ako minumalku a niekto sumu pod 3k nepovazuje za vyplatu.. :)
    Tak si alebo niesi? :)
  9. 9
    Gothicpoethic

26 ročná žena
    Partizánske

Ja ťahám 24ky a chodí mi materská niečo cez 200€. Môžeš byť na seba pyšný. :D
  10. 10
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Ono záleží že aká je to práca... Ak ti má privodiť neskôr nejaké zdravotné problémy alebo niečo pod do budúcna tak nie ... ale ak je to pre teba do pohody po každej stránke tak ano môžeš byť pyšny. Je to viac než slovenský priemer.
  11. 11
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

ja zarabam 5ku. som na seba pysny
  12. 12
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

tak pyšný.... ak ponúkaš anál feťákom tak nie

ak žiješ taký život aký si chcel a neubližuješ ľuďom, tak môžeš byť na seba pyšný...
  13. 13
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

ale pýcha smrdí!!! a neposudzuj ľudí podľa peňazí!
  14. 14
    Darkpassenger

26 ročný muž
    Peklo v tvojej hlave

Lóve je to vec bez ktorej dokážeme prežívať ale nieje to vec bez ktorej nevieme žiť...ide len o to aké priority človek má :(
  15. 15
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Neviem ci by si mal byt pysny ale mozes byt spokojny (thumbs)
  16. 16
    Dannyd14

24 ročný chalan

Este nam prezrad, kolko hodin si odrobil za tu mzdu. Ale na slovenske pomery je to myslim, ze celkom ok, taky lahky nadpriemer, ale dolezite su aj vydavky domacnosti, aby sa to dalo povazovat za adekvatnu mzdu a aj tvoje osobne preferencie.
  17. 17
    Marcello1111

31 ročný muž

pyšný?
    jedného dňa z tých peňazí zmagoríš....
  18. 19
    Draks

34 ročný ujo
    Bratislava

@marcello1111 hej poznám takých čo im úplne začalo drba* s toho a riešia len peniaze
  19. 20
    Marcello1111

31 ročný muž

@draks
    sú to chudáci a najvačší lakomci....
  20. 21
    Draks

34 ročný ujo
    Bratislava

@marcello1111 presne si to vystihol ; ) (thumbs)
  21. 22
    Majmarad

36 ročný ujo

@lafiziq do zlej doby píšeš a ešte k tomu na Birdz, kde veľký počet ľudí posudzuje druhých na základe či už titulu, alebo majetku :D
  22. 23
    Nello

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina zazrakov

pohonil som
  23. 24
    Magoriáš

28 ročný muž

Odrobil som 157hodin na ten plat
  24. 25
    Moonshine

24 ročný chalan

To či je to adekvátne záleží na tom ako máš nastavený status, aké máš výdavky a koľko svojeho času (a zdravia) si na to obetoval.
    Prevratné to asi nie je, vždy sa nájde niekto kto zarobí viac, rýchlejšie a bez námahy ;)
  25. 26
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

@majmarad som svetlom v tejto temnej dobe 0:)
  26. 27
    Majmarad

36 ročný ujo

@lafiziq (thumbs)
  27. 28
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

https://media.giphy.com/media/Rgn6cUfaN5zW/giphy.gif
  28. 29
    Blake95

24 ročný chalan
    77773366444222-2

Je to ok
  29. 30
    Tomas55555

24 ročný chalan

Pyšný na seba môžeš byť až vtedy ak sa ti podarí získať večný život s Bohom v nebi.

Tie peniaze čo máš rozdaj chudobným a budeš mať poklad v nebi.
  30. 31
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

keď tak vydržíš robiť do konca života tak iste, si za vodou.
  31. 32
    Ceciak

26 ročný muž
    Kráľovstvo Zemiakových Ľudí s Peťuškou ♥

Pysny mozes byt ked robis sam na seba a nie na niekoho vo firme to povazujem za uspech
  32. 34
    Palec223

27 ročný muž

a teraz pre predstavu ..... kolko si musel zarobit zamestnavatelovi ze ti bol ochotny zaplatit taku mzdu ? kto sa v skutocnosti vytesuje ty alebo on
  33. 35
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

@palec223 (: vieš čo, tak teraz nikto nepoďme pracovať, lebo ak nepracuješ sám na seba, tak sa to neoplatí a aj keď síce slušne zarobíš, že z toho dokážeš zaplatiť hypotéku a uživiť rodinu, tak je to nanič, lebo tvoj zamestnávateľ na tebe zarobí viac?
  34. 36
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

Aj ja budem mať tento mesiac okolo 2,5 litra keď mi Laurikaaa pošle tú tisícku na účet! :P
  35. 37
    Antifunebracka

30 ročný muž
    joker birdzu

@dannyd14 Ak toľko zarába za 8 h/denne, tak je to vysoký nadpriemer na SK
  36. 38
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

Ak si absolvent a je to v cistom tak to neni az take zle. Mne by to bolo malo ale pre absolventa.

Ale ze je to nadpriemer na SK? keby sa porovnaval s priemerom v Afganistane alebo Pakistane tak patri dokonca medzi hornych 10tisic.
    Ale porovnavat sa s priemerom rozvojovej krajiny na preiferii Europy. No neviem. A este sa vytesovat aky si dobry haha? Ved do priemeru sa rataju aj pokladnicky na verejnych zachodoch co vyberaju peniaze za pisoare. Alebo predavacky v tescu a dalsie podobne kvalifikovane prace.

Byt lepsi ako priemer na SK neni naozaj nic tazke. Pritom v krajinach na zapad od nas by si bol aj s dvojnasobnym povazovany za chudaka.