Fórum pridal Montgomery, 12. 5. 2019 21:51 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Majú to pekní ľudia v živote ľahšie?

0
Montgomery

29 ročný muž

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/MEŦɌØPØLΛ_

Fyzická krása je v našej spoločnosti veľmi dôležitá. : )
  2. 2
    Vladqog

27 ročný muž
    Rokfort

Nepovedal by som, ze to maju lahsie, len ze im z toho plynu urcite vyhody.
  3. 3
    Atom2

30 ročný muž

ale je to aj nevýhoda ľudia ktorí majú veľa napadnikov len pre výzor zabúdajú byt zaujímaví vlastnosťami, myšlienkami a záľubami ...no a to povrchné je niečo čo sa časom vždy opozerá
  4. 4
    Mielikki

hrá sa, že má 2 roky
    Crazy rat lady

Neviem
    Ale extrémne škaredí (nehrajme sa teraz na to, že je každý pekný svojim spôsobom, dá sa to do istej miery, ale trebárs niekto má tú smolu, že sa to proste hľadá ťažšie) alebo nesympatickí ľudia to musia mať dosť naprd
  5. 5
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@atom2 to co je zas za kravinu :D
  6. 6
    Marleymt

hrá sa, že má 0 rokov

definujme "to"
  7. 7
    Sasi2680

27 ročná žena

Neviem, nie som pekná
  8. 8
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Kks aké jednotné hlasovanie. :D
  9. 9
    Dwarvax

32 ročný muž

Asi ako v com. Celkovo vzhlad zohrava ulohu v mnohych oblastiach. Ale suhlasim s mielikki, ze ti, ktori v tomto smere neboli vobec obdareni, to jednoduche nemaju.
  10. 10
    Magnet

24 ročný chalan

Chceš áno alebo klamstvo?
  11. 11
    Miro777

29 ročný muž

Privelmi zovseobecnujuca otazka. Zalezi narp. od toho kde sa narodia. Napriklad v takej dedine v Juznom Sudane vie byt krasa skor na obtiaz - niekolkonasobe s nou stupa riziko znasilnenia.

Takisto zalezi od oblasti. Pekna zena si lahsie najde partnera nez skareda, cize to konkretne bude mat lahsie. Neznamena to ze bude v tom vzthau stastna alebo ze ju chlap neodkopne ako spinavu handru lenco zostarne.

Byt pritazlivy/a je velmi podobne kao byt bohaty/a - je to nepochybne vyhoda, ale ani zdaleka to neznamena ze ta osoba bude mat statny a spokojny zivot len kvoli tomu.
  12. 12
    Desertdrift

20 ročný chalan
    Universe

Sranda je, že pekní dali nie (:
  13. 13
    Antifunebracka

30 ročný muž
    megaloman birdzu

Máme to práveže ťažšie
  14. 14
    Primitiv

25 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Neviem či som pekný, ale mám to ľahšie.
  15. 16
    Elmsi

11 ročné dievča

V niečom áno, v niečom nie a v niečom ešte horšie
  16. 17
    Limitles

7 ročný chlapec

urcite na uradoch atd ..prijemnejsie su tie tety ale, aj oblecenie spraví vela:)
  17. 18
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

ak je niekto fyzicky pekný tak sú k nemu vo vačšine prípadov ludia milší a ústretovejší
  18. 19
    Fakecocacolazero

23 ročné dievča
    Malacky

minimalne na slovensku a minimalne v zamestnani to urcite maju lahsie krajsi ludia. uz som sa dokonca stretla so zvyhodnovanim krajsej uchadzacky o zamestnanie nez inej (napriklad inej co mala akne alebo vyssiu vahu) a nie raz :) smutne.
  19. 20
    Salkoo

24 ročné dievča
    Always chasing the high

To ani nie je názor, že to majú ľahšie. To je proste fakt :D