Fórum pridal Ula, 29. 6. 2020 12:59 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ludia s VŠ, chodili by ste s clovekom, ktory nema VŠ?

0
Ula

42 ročná teta
Bratislava

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Chirurg

26 ročný muž

(hehe)
  2. 2
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Najdolezitejsie je aby mal vysoku skolu zivota! 8-)
  3. 3
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

To je predsa pod úroveň pána vysokoškolaka! (letim)
  4. 4
    Subarnica

23 ročné dievča

Nemám vysokú.. a nemám pocit že človek čo ju má je niečo extra viac ako ja..
  5. 5
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

@subarnica Podla mna ti je takto lepsie. Si vydata, mate kupeny byt. Inak by si teraz este len tlacila blbosti do hlavy, mala podradnu brigadu a jedla suche rozky. A v tomto regione by ti ani VS nepomohla k lepsiemu platu (nestudovala som technicku VS, aby som potom pracovala za minimalku, true story).
  6. 6
    Papver

24 ročné dievča

Dôležité je aby bol pekný.
  7. 7
    Kokotis

24 ročný chalan
    Dolná krčma

@papver stačí keď bude bohatá :D
  8. 8
    Ellyie

hrá sa, že má 2 roky

Nevnímam sa nadradene len kvôli vysokej, takže z tohto hľadiska to nie je pre mňa podstatné, či má človek VŠ alebo nie.
    Ale stretávala som sa napr. počas skúškového zo strany nevysokoškolákov v mojom okolí s nie úplným pochopením (resp. až výčitkami), keď som miesto oslavy, alebo výletu a pod. sedela za knihami kvôli škole.
    Aby som to zhrnula. Človek bez VŠ - bez problémov, človek bez VŠ a chápania, že VŠ niekedy zaberá dosť času - to by už problém bol.
  9. 9
    Subarnica

23 ročné dievča

@mkamka asi máš pravdu. Mala som 2 kolegyne s vysokými. Nezarábali viac ako ja a nemali nejaké vyššie schopnosti. Museli sa na začiatku zaučiť rovnako ako ja, mali rovnakú pracovnú náplň a rovnaký plat. Ozaj som si ušetrila 4 roky života.
  10. 10
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@subarnica preco 4? :D

11. 11
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

A nie, pride mi ze ludia bez VS maju vyrazne ine zivotne skusenosti nez ja, vidno to uz len na kamaratoch, co nikdy nestudovali. A zase ti, co studovali a nedokoncili maju vyrazne iny pristup k zivotu. Nemyslim si o takych ludoch, ze su nieco menej. Mam vo svojom okoli mega cool ludi bez vysokej skoly, len proste...su ini. A aj ked ako kamaratov ich mam velmi rada, partnera/ku by som takeho/taku nechcela.
  12. 12
    Warble

21 ročné dievča

Aha, jejda, ja este nemam VS :D ale preniesla som sa do casu , ked ju uz (snad) budem mat a odpovedala
  13. 13
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

Už s takým chodím, je múdry a šikovný :) Potom mám kamarátou s výškou, ktorí nie sú ani spolovice tak múdri ako on :D Takže to, či ľudia majú VŠ alebo nie o ničom nehovorí :D
  14. 14
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

Ježiš, *kamarátov :D
  15. 15
    Darkpassenger

27 ročný muž
    Peklo v tvojej hlave

Môžeš ho donútiť aby s tebou chodil alebo začal chodiť na vysokú
  16. 16
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Teda ja s nim aj ano, ale on so mnou tazko :D
  17. 17
    Subarnica

23 ročné dievča

@staphylococcus to som len tak trepla priemer.
  18. 18
    Kerrang

27 ročný muž

Vôbec by som s tým nemal problém, dokonca kaderníčku by som veľmi vrelo uvítal, lebo strihať sa mi treba každú chvíľu a aj že bude mať prípadne nizší plat ako ja mi nevadí :smile:
  19. 19
    Kerrang

27 ročný muž

Ale aby ste si to nevysvetlili zle, tak nejde mi o to ju využívať a v podstate je jedno aké zamestnanie bude robiť, pokiaľ mi bude sympatická, milá a rozumná ...ja ju budem tak či tak stále ľúbiť
  20. 20
    Misfit44

15 ročný chalan

nemusi mat nutne vysku, ale ide mi o to ci sa rad uci nove veci :D a ze sa nikdy neprestane ucit v nejakej oblasti, nechcela by som niekoho, kto by stagnoval
  21. 21
    Tarassaco

tvári sa, že má 6 rokov

Ak by bol v nejakej oblasti šikovný a vzdelával sa iným spôsobom, nemala by som s tým problém.
  22. 22
    Filipkoo

24 ročný chalan
    Košice

vzali sme sa počas štúdia. Ale nezáležalo by mi na tom ani teraz. Skôr by mi vadilo, keby som nebol schopný dokončiť výšku, ale priateľka by ju mala. Ale to len kvôli tomu, že som akademicky orientovaný a neukončenú výšku by som bral ako osobné zlyhanie.
  23. 23
    Kajus545

25 ročná žena

ja mám VŠ a môj priateľ má len učňovku :D
  24. 24
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Nebolo by to pravé orechové, ale veľa dievčat išlo trebars na obchodnú, a išli robiť... alebo inú školu... a na vysokú by kľudne mohli ísť, pretože rozum na to majú, ale keďže tie vedomosti nenasávali (možno aj z donútenia vyučovacieho procesu za tie roky) tak tam niečo málo chýba v pochopeni a témach o ktorých sa dá rozprávať. Ale toto by problém nebol. Problém je s typom, ktorý všetko berie offenzívne... alebo má značne obmedzenejšiu slovnú zásobu a tak ďalej... ale väčšinou je to spojené aj so zlozvykmi alkoholom a cigaretami... takže to tak nejak samo seba vylučuje u mňa.
  25. 25
    Verdamt

28 ročný muž
    Trnava.

Vyžadujem dizartačnú prácu na tému Opaky kukuríc.
  26. 26
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

vôbec by mi to nevadilo, ale chcem, aby mal zvedavého ducha a aby stále na sebe alebo na niečom pracoval a aby aj mňa inšpiroval v niečom
  27. 27
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Podmienkou je vysoka škola a pekný zárobok v danom odbore.
  28. 28
    Patrixo

hrá sa, že má 0 rokov
    Som bezdomovec

Len ak by vedel programovat
  29. 29
    Primitiv

26 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

K takému niečomu by som sa v živote neznížil. S takým plebsom by som sa nikdy nezaplietol.
  30. 30
    Majky538

25 ročný muž

Neviem ci je VS vyhra, napriklad do Lidlu sa clovek potom ma problem celkom aj dostat, ked uz nic ine nemoze najst...
  31. 31
    Olii

27 ročná žena

Nvm ako niekto stále môže brať VŠ titul ako záruku inteligencie a záruku niečoho lepšieho ..nemám skončenú výšku lebo som odišla a niektoré spolužiačky som mala tak vypatlané že dokázali na skúškach len memorovať poučky alebo sa rozplakať a tak dosiahli titul :D
  32. 32
    Motovidlo323

31 ročný muž
    dedoles influencer birdzu

Jj, na 2. strane skoro každá, s ktorou som riešil, mala titul
  33. 34
    Zmia29

22 ročné dievča

Nemala by som s tým najmenší problém..VŠ asi ešte z nikoho nespravila lepšieho človeka. A poznám dosť ľudí, ktorí skončili strednou - ale vedia čo od života chcú a zase naopak poznám ľudí, ktorí VŠ berú ako z núdze cnosť, lebo nevedia čo so sebou (viď mňa). (hehe) :,(