Fórum pridal Christiano_301, 16. 9. 2019 15:02 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Len 3 hodiny som spal. Môžem mat nejaké zdravotné problémy?

0
Christiano_301

21 ročný chalan

O 23:00 som bol v posteli a o 1:30 som zaspal. O 1:00 som si dal neurol. 2 týždne som to nebral, vynechal som to. Teraz musel som dať. Nestáva sa mi toto nejak často, každé 3 mesiace 1-2x cca. Veľa som rozmýšľal v noci. Môžem mat niečo z toho? Bojím sa
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Zahi

28 ročný muž
    Turzovka

ja tolko spim pravidelne a este zijem
  2. 2
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Moze ti byt nahovno Chris a potom sa ti mozu stat veci s tym spojene :-o :(
  3. 3
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Nabudúce to daj ako anketu, nech môžeme hlasovať
  4. 4
    Christiano_301

21 ročný chalan

Snažil som zaspať bez neurolu a podarilo sa mi to 2-3 týždne som nebral neurol. Keď som si dal neurol hrozne som sa cítil, ale potom som zaspal a o 4:30 budík do roboty. Prišiel som domov z roboty ani ľahnúť si nemôžem lebo som objednaný zubárovi.
  5. 5
    Christiano_301

21 ročný chalan

@zahi a to kvôli čomu? Lebo chodíš na zábavy alebo máš problémy so spaním ? Ale počul som to, že to nieje dobre na srdce. Tak sa hrozne bojím
  6. 6
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Jeden z vedlajsich ucinkov neurolu je zakladanie drbnutych for na Birdzi
  7. 7
    Trevor1994

75 ročný ujo

mam sen... ze ked sem nabuduce da christiano forum ze tu nebude ani jeden jediny komentar k tomu
  8. 8
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

nie
  9. 9
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Pred spaním sa treba uvoľniť, všetko vypustiť z hlavy, a nie premýšľať a filozofovať o živote.
  10. 10
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler myšlienky prišli samo.
  11. 11
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

si zaplat osobneho lekara
  12. 12
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Ja viem, aj mne to niekedy príde tak spontánne, bez toho žeby som ich nejak privolával, zamýšľal sa nad tými vecami. Ale ked sa chceš vyspať, musíš sa naučiť ukľudniť a v posteli už na nič stresujúce nemyslieť, mať nejaké príjemné myšlienky, ja sa to tak snažím robiť, aby som mohol spávať.
  13. 13
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler najhoršie bolo keď som dal neurol. Myslel som že sa idem zblázniť
  14. 14
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler ale potom som zaspal.
  15. 15
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Tak si nejeb také ťažké kalibre do seba, skús nejaké čaje (rozumej ten nápoj, nie čaje ako baby, i ked to by vlastne tiež nebol zlý nápad), alebo voľnopredajné lieky, Persen a podobne.
  16. 16
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler v noci som dal neurol po mesiaci. :) a mám čaj na nervy.
  17. 17
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

To je zhubny moribundus, uz ti nepomoze ani harmancekovy caj, rozluc sa s mankou a chod vybrat truhlu.
  18. 18
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

lol to je dobrý kkt..
  19. 19
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Chris, a čo vravíš na Slovan, ako dopadne v EL? :)
  20. 20
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@christiano_301 kokos vidim ze mame vela spolocne ja sice neurol nezerem ale vecer som si dal https://bodyshock.pro/en/products/nzt-power-20-caps-1080.html tablety s modafinilom a uz pracujem cca 26 hodin nehovorim ze v kuse mal som asi 3 hodinove prestavky pri ktorych som vybavil X veci teraz mam 4tu kencne obed ale dako mi nechuti jes aj ked je to ciernohor s americkymi zemiakmi. inokedy bby som zjedol aj duplu.

ale inak citim saa celkom cerstvo aj emaily som si rozbehal na vlastnejdomene aj zakaznikovi som vyfakturoval aj dve brigadnicky som vybavil a este medzitym pisem s kolegami z roboty. pripadam si ako superman. mozno ze ten spao
  21. 21
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler v noci som dal neurol po mesiaci. :) a mám čaj na nervy.
  22. 22
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@21 viem, to už som kdesi čítal...
  23. 23
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

a nad cim si rozmyslal?
  24. 24
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

@21 zaujímavé, najskôr to bolo po dvoch týždňoch, potom po troch, už po mesiaci, na konci fóra to bude aj po roku :D
  25. 25
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

http://www.reactiongifs.com/r/spam.gif
  26. 26
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

Ale minule som ti spomínal, že to sú pečeňové kamene. Toto sú presne príznaky
  27. 27
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@christiano_301 Su to pecenove kamene kamarat, mal som to iste, tiez z neurolu/lexaurinu ktory mi dost znicil zdravie, dlhu dobu spim len 2 hodiny v noci, zhnili mi kvoli tomu zuby,, V noci nespim aj ked som unaveny, mam vela myslienok ale nie take konkretne, len strasny chaos v hlave. Rozmyslam ako by sme ti s @Antifunebracka pomohli kedze mame tie iste problemy a je to vraj do konca zivota.
  28. 28
    Mnichovcan

24 ročný chalan
    Nemecko

Nájdi si už nového scenáristu
  29. 29
    Tomas55555

24 ročný chalan

To máš z toho neurolu, už si si na ňom vytvoril závislosť s bez neho nevieš zaspať, začni ho postupne vysádzať.
  30. 30
    Christiano_301

21 ročný chalan

@tomas55555 vysadil som to 2 týždne cca. Nebral som to 2 týždne
  31. 31
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

Inak neskúšal si vysadiť Neurol? Aspoň chvíľu ho nebrať?
    @gnomeslayer On neverí a kruto na to doplatí