« Vzťahy

Fórum pridal V3nty, 14. september 2009, ďalšie jeho diskusie »

Kurča v trúbe

V3nty
v3nty, 22 ročný chalan, tam kde sa neumiera , 14. september 2009

Dneska som si dal kurča do trúby asi o 11 00 ... nastavil som teplotu všecko ako mam povedala aj časovač .... a čakám ......
stale čakáám ... a o pol 1 ked som už brutálne hladný sa idem pozreť ako je natom kurča ... otvorim trubu a ked som ju otvoril nesprávala sa tak ako pri bežnom rutinnom otváraní ked pozerám čo mama dobré pečie , neovalilo ma to povestné teplo a vôňa .... ale chlad a žiadny pach ...
Nakoniec som zistil že som všetko nastavil správne
akurát som tu trúbo nezapol takým tlačitkom že ON .....
To bolo asi už v tom strese ked som podliehal povinnostiam záchodovým a nemohol som sa poriadne sustrediť ... (poznate to šlapanie na mieste)
Mno a teraz som si spravil na obed "muso chocolate degustant" v ktorej príprave tohoto jedla vynikám preklade ( klobása vajce na mäkko , horčica chren a chlebík ) A teraz si natom pochutnávam a pečie sami to kura v trúbe Hehe čo budem mať asi na večeru Cha
A ešte popritom počuvam

Dobrý song čo poviete Žmurk

0 Zareaguj!
Iwuanka
iwuanka, 23 ročné dievča, miľúbená! zaľúbená!, 14. september 2009

bol by z toho dobrý blog. ako mám na to reagovať v diskusii?? a pesnička je pekná....

1 Zareaguj!
Bonita
bonita, 21 ročné dievča, 14. september 2009

akoze...pointa

2 Zareaguj!
Shelia
shelia, 28 ročná žena, Košice, 14. september 2009

zaujimave forum, hlavne preto, ze tu nie je nastoleny ziaden problem...ani otazka, takze o com to je?

3 Zareaguj!
Fxx
fxx, 22 ročný chalan, 14. september 2009

aha,fajn,a čo s tym teraz?

4 Zareaguj!
Lafoncepansy
lafoncepansy, 11 ročné dievčatko, on the separated side, 14. september 2009

HeheHeheHeheHeheDDHeheHeheHehe

5 Zareaguj!
V3nty

all Hehe nič recesia Hehe

6 Zareaguj!
Tikalok
tikalok, 24 ročný chalan, 14. september 2009

diskutovať sa o tom síce veľmi nedá, ale inak je tá téma sympatickejšia ako väčšina tém, ktoré sa tu zvyknú objavovaťCha

7 Zareaguj!
Stage
stage, 14 ročný chlapec, In last day 21.12.2010 , 14. september 2009

Tá pesnička sa ale k recesii vôbec nehodí a tuším ani k tomu tvojmu obedu. Maximálne tak k tomu studenému surovému kuraťu.

8 Zareaguj!
Peter_piper
peter_piper, 26 ročný muž, ♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫, 14. september 2009

niesi nahodou zhuleny?

9 Zareaguj!
V3nty

@8 tak som to zas nemyslel. privela rozmýšľaš , ja si pana kryla važím pán umelec Haha Napisla som to z recesie pre pobavenie , nemožem zato že akorat ked som ladoval klobasu som počuval jarabiny Haha

A nakoniec tohoto fora som napisal " dobrý song čopoviete " čiže som tým silným predhovorom avizoval na tu pesničku a aj otázka nakonci smerovala na pesničku nie na môj obed Žmurk

To jest som pisla uplne bludy (čo sa mi skutocne stali ) pre zasmiatie a forum ma byť iba o tom songu HeheHehe ako by povedal borat ... Pauza

nana
nana

"APRííííííííííLLLL "

10 Zareaguj!
Weeninka
weeninka, 22 ročné dievča, Spišská Nová Ves, 14. september 2009

@9 Hehe

11 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

11reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist