Fórum pridal Borovy, 26. 2. 2020 11:02 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kulturblog vs. Facebook

0
Borovy

14 ročné dievča
pieščiny

Prečo až teraz zakázal Facebook stránku Kulturblogu a ďalších šiestich stránok, ktoré pomáhajú ĽSNS v kampani?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Johnysheek

11 ročný chlapec
    ZA (hranicami vsednych dni)

možno sa fb vyjadrí.. možno ich doteraz nik nenahlásil, alebo ich bolo priveľmi málo.. alebo sa admini až teraz zobudili... alebo...

nič to nemení na tom, že aj bez KB majú kotleby dosť veľké mediálne pokrytie vďaka "mainstream" médiám
    :( :(
  2. 2
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

lebo sa tvarili ako nezavisle, a pritom boli napojene na LSNS - fb ich odblokuje, ak v info o stranke napisu, kto ich plati a ze nie su nezavisle
  3. 3
    Goldenbeach

tvári sa, že má 3 roky

lebo aj na fb funguje finančna skupina, ktora taketo a ine stranky, ľudi etc hlasi a blokuje.. mysliš, že prečo boli niektorí ľudia v centrale fb?
    včera zablokovali typka čo poukazal na mafiu v potravinom sektore, ten typek niekoľko rokov sledoval potraviny a pod, a teraz poukazal na spojitosť jednej firmy s vladnou stranou
  4. 4
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

A inak, dakto tu píše, že sa tvárili nezávislé. Ja som sledivala stránku Piešťany - mesto snov a tá sa včera z nucoh nič premenila na Ps Spolu.
  5. 5
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Teda Poďme do nich... Je toto normálne?
  6. 6
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Vie niekto ako sem vložím obrázok do diskusie?
  7. 7
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

@borovy to, ze nieco nefunguje v jednom pripade neznamena, ze to nebude fungovat v druhom. Ked sirim reklamu, musim svoj post oznacit ako reklama.
  8. 8
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

FB je najneslobodnejsia stranka sveta :D a inak odkial chces vlozit obrazok?
  9. 9
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@torpedo08 z mobilu môj screen
  10. 10
    James98

32 ročný muž
    Bratislava

@borovy Nie je to v poriadku. Je to porušenie GDPR, pravidiel FB a volebnej súťaže. Transparency nedávno dokonca zverejnilo štúdiu, podla ktorej PS zneužilo FB funpage Čaputovej. Mali k nej prístup z ešte doby, keď bola ich podpredsedníčkou.
  11. 11
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Daj ho na postimage.org a odtial skopiruj link
  12. 12
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@james98 aha čiže nemajú právo takto rušiť stránky, a preto to urobili az dva dni pred voľbami? Keď to už nebude mat taky dopad?
  13. 13
    James98

32 ročný muž
    Bratislava

Sorry, na to som nereagoval. Reagoval som na @4. To, čo urobil teraz FB s tým rušením je uplne legitimne.
  14. 14
    Rothschild

28 ročný muž

Prečo ho FB vôbec zablokoval. Lebo liberálna /výberová/ demokracia :-)
  15. 15
    Mikaell

20 ročný chalan
    Prešov

Inak, príde mi absurdné sa pohoršovať nad tým, že FB -dočasne- stiahol tieto stránky, označovať to za cenzúru, neslobodu slova atď.
    FB ani zďaleka nemaže/neruší len tak bársčo.
  16. 16
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

sem tam som na nich aj kukla, s niektorými vecami súhlasím, s niektorými nie, ale asi to bude preto,lebo nevysvetlili, že sú spojení s ľsns
  17. 17
    Matthewp

20 ročný chalan

Nemusím s nimi vo väčšine veci súhlasiť ale tento krok ich zrušenia určite nie je správny.
  18. 18
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Mne by nevadilo, keby sa zrušili hoc aj všetky dezinformačné a konšpiračné weby, videá.