Fórum pridal Devyn, 11. 8. 2019 19:54 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ktorý darček bol najlepší, čo si kedy komu daroval?

0
Devyn

11 ročné dievča
Bratiska. Nateraz.

Najkreatívnejší/najzaujímavejší/najnezvyčajnejší dar, na ktorý si sa zmohol? Ja som napr. raz darovala bývalému poukážku na prelet vrtuľníkom, ináč moje nápady zvyčajne nestoja za veľa
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Alexandrika

hrá sa, že má 1 rok

Kamaratke som vysivala tasku s hlavou Petra Stasaka a takou farebnou ziarou okolo tej hlavy. A velmi sa z toho tesila a nosi ju vsade:)
  2. 2
    Tikalok

hrá sa, že má 0 rokov

myslím, že bolo celkom cool kúpiť v antikvariáte modrú knihu rozprávok a vyčkávať na ulici, kým ľubomír feldek vylezie von na ulicu a nechať ho napísať venovanie
  3. 3
    Cltr0n

26 ročný muž
    Oravská divočina/Pažravá pri Zvolene

Prilba pre kamaráta ktorý si raz opitý rozbil hlavu.
  4. 5
    Tikalok

hrá sa, že má 0 rokov

@matheusko nikdy predtým ani potom som ho nevidel :D dva dni som ho vždy pár hodín čakal
  5. 6
    Mobscene_69

26 ročná žena
    Smultronställe

tričko Joy Division pre ex, čo dosť ľutujem, mohla som si ho nechať :/ :D
  6. 8
    Majmarad

36 ročný ujo

Život

7. 9
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

najnovší môj objav, čo som dala viacerým známym boli čokoládové lyžičky :D
  8. 11
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

https://secure.ce-tescoassets.com/assets/SK/232/8698701000232/ShotType1_540x540.jpg
  9. 12
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

S kamošom sme raz pre kamarátku spravili taky super plagát s našimi fotkami a rôznymi hláškami a skrytými odkazmi a rôznymi vecami, všetko ručne ponalepované pokreslené a tak ^_^
  10. 13
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

daroval som plyšáka, potítko
    dievčatám
    iné nič
  11. 14
    Tikalok

hrá sa, že má 0 rokov

@wistingher potili sa?
  12. 15
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Bratrancovi som nakreslila plagát Gagarinova bratra. Ako svadobný dar dostal umelohmotné lyžičky.

Vtedy ešte frajerovi som dala žlté gitarové trsátko s podpisom Jirku Macháčka (ktoré som mu poslala poštou s odkazom, ako veľmi ľúbine film Samotáři a on mi ho poslal späť) . A raz som mu vlastnoručne vyrobila kalendár s našimi fotkami - to tvrdil, že je najlepší darček, aký dostal, ale potom som mu dala kufor a ten má asi radšej.
  13. 16
    Tikalok

hrá sa, že má 0 rokov

@hellium ale bol pravý ten podpis? Nenechala si to podpísať iba nejakého kamoša s dodávkou? :D
  14. 17
    Verka13

20 ročné dievča

Naj kamoške som dala ananás s papierom (: (som zabudla,že má narodky a toto som zrazu našla na IG, tak darček bol jasný)
    https://imgur.com/a/IoDgKOr
  15. 18
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

svoj čas
  16. 19
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@18 kokos, čítate tú hĺbku???
  17. 20
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@tikalok Väčšinou na to sú určené potítka.
  18. 21
    Majmarad

36 ročný ujo

@pubertslatinocelny (thumbs) samozrejme, je to nepriehľadnuteľné :D
  19. 22
    Trevor1994

hrá sa, že má 0 rokov

@alexandrika petra stasaka? (hehe) (hehe) tak to ty si ten dovod preco sa stasak stal taky popularny a tolko parodii je na neho na FB
  20. 23
    Alexandrika

hrá sa, že má 1 rok

@trevor1994 ano ! Urcite som prave ja ten dovod ! Hahaha
  21. 24
    Sidious

22 ročný chalan

Mám pocit že som asi jediný človek, ktorý nikomu nikdy nedal darček.
  22. 25
    Bordeauxfr

28 ročný muž
    Marseille

Kamosovi peňaženku.
  23. 26
    Elmsi

12 ročné dievča

Neviem aký najlepší ale kamoška pol roka hovorila a plakala" ze chce kávovar a tak som jej ho kúpila na narodky a taku radosť som ešte nevidela :D
  24. 27
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

Ja neviem davat take uzasne darceky :( jedine mamci som vyrobila vlastnorucne taky pekny kartickovy kalendar, s tym som sa dost vyhrala. A ked som mala kamosku, s ktorou sme sa jeden cas odcudzili a chcela som jej povedat, ze sa mi moze hocikedy ozvat, tak som jej dala velky detsky telefon, este s takym tym krutiacim koleckom s ciselkami a sluchadlom :D

Ale mne boli dane super darceky, byvaly priatel mi raz dal kurz robenia sushi a ten voucher mi cely nakreslil, s kopou roznych sushi :D alebo mi zohnal knizku o Freddiem ktoru som strasne chcela a na Slovensku sa nedala dostat a letela ku mne az z Australie ci z kerej ritky.
  25. 28
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

namaloval som obraz
  26. 29
    R4ptor

25 ročný muž

peniaze :D
  27. 30
    Rosiegrace

20 ročné dievča
    Republika východu

priateľovi stroj na výrobu cestovín :D
  28. 31
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

pobyty cez zľavomat :D
  29. 32
    Livre

19 ročné dievča

Asi vstup do kryokomory
  30. 33
    Erixa

22 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

No... darček, ktorý urobil najväčšiu radosť, bola asi 10€ priecna flauta pre moju segru a bola z toho nesmierne nadšená :)
    Inak asi neviem dávať darčeky, lebo nikto, komu som nejaký dala neprejavil extra veľké nadšenie
  31. 34
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Ked som dal mame na narodky cash v hodnote jej mzdy :D z toho bola pekne v pici, aj ked zas az tak velmi nezaraba.

Inak nerad davam darceky, lebo kazdy ma aj tak uplne inu predstavu, takze bud cash, alebo nic.