Fórum pridal Alfred123456, 17. 9. 2019 12:03 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ktorého hosťa v melancholikovom podcaste, by si úplne preskočil a nevypočul si časť s ním?

0
Alfred123456

tvári sa, že má 6 rokov
Trnava

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Jerometoucanrainbow

31 ročný muž
    Zugzwang

všetkých
  2. 2
    Zuzka771993

26 ročná žena
    Přaha

Za mna midnight, stafylo a tikalok, ti mi tu nie sú moc sympatickí, inak by som vypočula asi každého...
  3. 3
    Tikalok

hrá sa, že má 0 rokov

@zuzka771993 a ty si čia, dcérenka?
  4. 4
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

@zuzka771993 a koho si ty fejk?

Tbh, nepocula som ani jednu cast, malo kto mi stoji za to, aby som ho pocuvala rozpravat 3 hodiny.
  5. 5
    Tikalok

hrá sa, že má 0 rokov

@staphylococcus neviem, ale ma ocividne este dalsie dva ucty :D
  6. 6
    Zuzka771993

26 ročná žena
    Přaha

@staphylococcus Ak sa za fejk rátajú aj second nicky, tak potom hej. Som fejk :D
    Ale pôvodný menovať nebudem. Deal with it :)
  7. 7
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

@zuzka771993 ja som s tym uplne v pohode, len mi pride strasne zabavne, ze sa niekto musi prihlasit pod inym uctom aby povedal, koho nema rad.
    Je to take...trosku trapne a velmi zbabele :D
  8. 8
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Nevypocul som si ani jeden :D a neviem asi by tam musel byt niekto mne blizky aby som si to vypocul
  9. 9
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

preskocil som vsetkych.. tak asi vsetkych :D
  10. 10
    Piter09

22 ročný chalan

zuzku771993
  11. 11
    Majmarad

36 ročný ujo

Počúval som len Karola, ostatné mi pre nejakú chybu nešli, ale určite by som nepočúval všetkých, ktorí buď blokli mňa, alebo ich mám ja z nejakého dôvodu zablokovaných. načo by som ich aj počúval :D

A určite nie je dobré ak robia takéto niečo traja...ak je tam hosť a ešte jedna osoba. nerobí to dobrú atmosféru podľa mňa. Ak tam bude niekto môjmu srdiečku blízky, tak mi niekto hodí priamo link a možno to pustím.
  12. 12
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Vypočula by som si hocikoho kto vie/robí/zaoberá sa hocičím zaujímavým a strávený čas počúvaním by bol teda prínosným.
    Nevypočula by som si všetkých ostatných...
  13. 13
    Delica

hrá sa, že má 1 rok
    (-∞,+∞)

Vsetkych nudných ludi, co bud nehovoria vobec ziadne "pikosky" alebo ich povedia a potom trvaju na ich vystrihnuti. A potom este klasicky nudnych ci trapnych ludi. Ja chcem hyenit, keby chcem pocuvat podcast o nejalej odbornej teme, idem inam (ale aj na birdzi su v tomto iste nejake vynimky, ktore vedia putavo rozpravat o svojej praci napr.)
  14. 15
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Rozhovor s Chrisom by som si vypočul, ale nie tri hodiny, tak polhodinku maximálne, alebo s Jurom o jeho politickej kariére, mocnej, hoc ešte nezaloženej strane, a samozrejme s blogerskou legendou Lukášom :)
  15. 16
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

Taký podcast by sa hľadal asi márne. Skôr sú podcasty, ktoré ma veľmi bavia, pobavia tak akurát a potom také slabé podcasty ale nerobí mi problém dopočúvať aj tie slabšie. :)
  16. 17
    Marcello1111

31 ročný muž

z tých čo tam boli nemusím počuť ani jedného, iba Wewa - moju lásku aj 100x...
    :D
  17. 18
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

vypočul som si len wewa lebo ma zaujímalo čo je zač
  18. 19
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

@17 jj s wewom by mohol byť pokojne ešte jeden podcast. Prípadne s tým melancholikovym susedom. :D
  19. 20
    Elmsi

11 ročné dievča

Chcem počuť ten vymazaný :D musím sa zase začať kamosit a liskat @kosmiklove :D
  20. 21
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

@elmsi co? preco? :D
  21. 22
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

3 hodiny nie som ochotná si vypočuť nikoho
  22. 23
    Elmsi

11 ročné dievča

@kosmiklove lebo mi chýbaš a kaleráby a reálne ze všetky podcasty stahujes :D
  23. 24
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

@elmsi tak stahujem. ale len preto ze nemam chut si to vzdy vypocut hned a kym sa k tomu dostanem tak sa moze stat presne to co sa stalo ze to bude musiet zmazat...

a ja tebe chybam? to je predsa nemozne :D
  24. 25
    Elmsi

11 ročné dievča

@kosmiklove ty si nemožný ze ja tebe nie :D
  25. 26
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

@elmsi tak ked sa troska posnazis mozno aj to bude :D
  26. 27
    Elkiller

28 ročný muž
    burkina faso

a uz sa neviem dockat jak preskocim aj toho dalsieho
  27. 28
    Elmsi

11 ročné dievča

@kosmiklove tuto cez komentáre sa mi ti nechce vyznavat lásku :D
  28. 29
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

@elmsi tak možností je veľa. Je na tebe či sa ti chce tuto do správy alebo si vypytas nejaký iný kontakt :D
  29. 30
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

@delica Ty si presne môj človek! Nikoho nezaujímajú intelektuálne pičoviny, ja chcem trepanie o kokotinách a jebaní! A presne pre ľudí ako si ty som tam ja :D
  30. 31
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Myslím si že @melancholik si dal na tom naozaj veľmi záležať pretože zatiaľ pre mňa nebol žiadny taký hosť práve naopak väčšinou tie BP prispeli k tomu že tie osoby vnímam asi skôr pozitívne ako neutrálne (doteraz) a bez ohľadu na to či mi tie osoby boli sympatické mi tie podcasty prišli všetky počúvateľné (aj 3h) a to si myslím že tak aj zostane preto by ma mrzelo keby už neboli ...a možno práve preto by som si vypočula práve tých aktuálne menej zaujímavých pre mňa že čo sa z nich vykľuje
  31. 32
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

dosť súhlasím s @31, dala by som šancu aj tým ktorí mi možno nie sú najsympatickejší