Fórum pridal Majky538, 4. 7. 2020 09:03 do kategórie Cestovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ktoré miesta na Slovensku plánuješ navštíviť?

0
Majky538

25 ročný muž

Východ, západ, Tatry, hrady, krčmy, jazerá, proste hocičo čo by mohlo byť inšpiráciou pre ostatných.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Papver

24 ročné dievča

Chcela by som navštíviť všetky vodné mlyny na Slovensku, ale neviem kde všade sa nachádzajú teraz takto z hlavy.
  2. 2
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Áno krčmy (rofl)
  3. 3
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Nemám čo navštíviť na SR.
  4. 4
    Yoss

29 ročný muž

Na Slovensku je milión možností, kam ísť, čo sa týka prírody: Celé Tatry, Gaderská dolina, Súľovské skaly, Malinô Brdo, hrad Devín, Zuberec, Stratená- okolie, Muránska planina, Morské oko + Vihorlat, Pieniny, Dobšinská ľadová jaskyňa, park miniatúr v dedinke Podolie, hrad Vršatec, Manínska tiesňava, Zobor-zoborská lesostep, Čičmany, Vlkolínec, Staré hory, kaštieľ Betliar, Bojnice-zámok, vyhliadka, zoo, kúpele, hrad Červený kameň, hrad Strečno, Oravský hrad a celá Orava - napr. priehrada, Špania dolina, Kvačianska dolina, centrum Bardejov, divoká voda Čuňovo, Kršlenica - Malé Karpaty, Zádielska dolina...atď.
  5. 5
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Ani neviem, kde by som minul tie žochárske rekreačné poukazy.
  6. 6
    Foxhound

tvári sa, že má 3 roky
    Neosolium

Zvolenský zámok, keďže bývam dosť blízko, ale nikdy som tam nebol. A ešte Medzilaborce :D . No je toho určite viac.
  7. 7
    Jarosgameslp

20 ročný chalan

Bratislavu , ešte nikdy som tam nebol a ťahá ma to tam (hehe)
  8. 8
    Yoss

29 ročný muž

@jarosgameslp tak potom určite hrad, dóm sv. Martina, UFO, sad Janka Kráľa po nábreží a starý (nový most) a máš to pokope
  9. 9
    Jarosgameslp

20 ročný chalan

@yoss Tak to je dosť veľa miest , len aby som potom tam nezablúdil
  10. 10
    Yoss

29 ročný muž

@jarosgameslp tam sa nedá zablúdiť, vidíš orientačné body ako hrad, vieš kde je Dunaj, vidíš Nivy Tower, NBSku...
  11. 11
    Papver

24 ročné dievča

@torpedo08 Vieš čo? Zoberieme naše cool retro termosky s pumpičkami, naládujeme ich pivom a ešte dajaké kekse kúpime a pôjdeme na výlet po Slovensku. :D
  12. 12
    Misfit44

15 ročný chalan

vychod :D tam je podla mna krajsie a na vela miestach som nebola
  13. 13
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@papver (hehe) (love) juuuuj a ked sa minie pivo zastavime sa v krcme nech nam docapuju (thumbs) (rofl)
  14. 14
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Žiadne lol...
  15. 15
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

V. Tatry - Furkotský a Hruby stit, Wahlenbergove plesá, Bystra lavka a Lomnicak Emericiho narekom... Malá Fatra - hrebenovka z Bieleho potoka do Strecna... Prielom Hornádu, splav Hrona... to na tento rok staci...
  16. 16
    Noia

21 ročné dievča
    Tak blízko a predsa tak ďaleko

Chodník korunami stromov v Bachledovej doline, ferrata v Slovenskom Raji, Demänovská ľadová jaskyňa (a tak všeobecne jaskyne, ktoré som ešte nenavštívila)... a taktiež chcem vidieť ten zapadákov menom Havaj na východnom Slovensku. (hehe)
  17. 17
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Partizánske
  18. 18
    Feroborba

26 ročný muž
    Tanganika

Hlohovec
  19. 19
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Nikdy som nebola na Lomničáku a ešte chcem vidieť park tmavej oblohy a visuty most všetko ostatné sú skôr také spontánne nápady
  20. 20
    Kerrang

27 ročný muž

Tatry, Slovenský raj a snáď aj Spišský hrad