Fórum pridal Tralalibang, 26. 3. 2020 14:39 do kategórie Vysoké školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kto vám najviac chýba?

0
Tralalibang

25 ročná žena
Prdelákovo

Dnes fórum na smutnejšiu tému. Každý z nás má niekoho, koho kvôli tejto nešťastnej situácii nemôže vidieť. A tak moja otázka znie- kto vám najviac chýba? Poďme sa navzájom podporiť.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

Mne najviac chýba rodina, ale úplne najviac moji súrodenci.
  2. 2
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Babky a dedko.
  3. 3
    Rothschild

29 ročný muž

mna to takto neovplyvnilo
  4. 4
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

v dnesnej dobe, ked sa s kymkolvek mozes aspon nejakym sposobom spojit a beruc do uvahy zatial kratkodobost opatreni, tak mi najviac chybaju asi nase psy a floorballove treningy :D ale ak to bude trvat vela mesiacov, tak si viem predstavit, ze mi bude chybat viac aj rodina
  5. 5
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

@thinkaboutjustice No lenže ja som ich už nevidela 3 mesiace a akurát som ich mala ísť pozrieť :(
  6. 6
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

mama, otec, brat, babka,starká,starký asi najviac..a zatiaľ neviem kedy ich uvidím
  7. 7
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

Z rodiny: rodina maminho brata a starý tata, pri ktorom je otázne, či ho ešte niekedy uvidím a je mi ľúto, že som ho nešla pozrieť vo februári, aj keď som stále mala soplík. Ale nechcela som riskovať, no. A ešte priateľova sestra a jej manžel.

Mimo rodiny kolegovia a najlepšia kamoška.
  8. 8
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Robota.
  9. 9
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

ja ta chapem, ale neostava ti nic ine ako to len akceptovat momentalne. Navyse si predsa mozte aspon cez skype alebo podobne zavolat a aj sa vidiet. Viem, nie je to to iste, ale lepsie ako nic :)
  10. 10
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

@thinkaboutjustice Bohužiaľ existujú ľudia, s ktorými sa nemôžeš spojiť a zomrú opustení.
  11. 11
    Efyks

12 ročný chlapec

všetkých mám piči
  12. 12
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

@thinkaboutjustice Veď áno, treba to akceptovať, len som z toho trochu smutná. Ale tak stále lepšie ako pred 100 rokmi, to by sme si tak akurát telegramy mohli posielať :D
  13. 13
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

@mkamka To je mi ľúto, drž sa a držím palce, aby ste sa ešte uvideli čo najskôr (love)
  14. 14
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Ja práve kvôli tejto kríze a perma home office som navštívil celú najbližšiu rodinu. Ale mám kolegov a blízke osoby mimo rodiny, s ktorými sa kvôli opatreniam teraz nevidím.
  15. 15
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

@tralalibang Ďakujem ti, aj ja dúfam, lebo je to zvláštny pocit neistoty. A chcem mu zahrať na violončelo (bol hudobník, primárne huslista).
    Odkedy pred 5 mesiacmi umrela stará mama, tak mám zlý pocit z odložených stretnutí. Lebo vtedy som tiež ochorela a potom som ju už nevidela. A v lete som sa s ňou dohodla, že ma naučí šiť, aj som dostala predčasný vianočný darček, peniaze na šijací stroj. Stroj stále stojí, ani som jej ho neukázala, lebo sme potom už žili jej chorobu a šiť neviem.

Koniec výlevu, ďakujem, že som to mohla niekam vypustiť.
  16. 16
    Semhamforas

tvári sa, že má -1 roky
    Bratislava

asi nikto konkrétny, len ludia vseobecne.
  17. 17
    Misfit44

15 ročný chalan

spoluziaci
  18. 18
    Indelirium

hrá sa, že má 0 rokov

Priateľ.
  19. 20
    Velagranka

24 ročné dievča

Asi nikto hm
  20. 21
    Lakero

22 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Tak ako v @8 robota. A rodina tiež samozrejme ale tak existuje internet takže no problemo
  21. 22
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Ak sa pýtaš len kvôli aktuálnej situácii tak asi @magnet :-/ a peskovia!
  22. 23
    Limitles

7 ročný chlapec

dcera a player n2 :D
  23. 24
    Kerrang

27 ročný muž

Úprimne tato, ktorého už tu neni a potom všetci tí moji zomrelí dedkovia babka, ujovia.. ...no a aj pes takisto ten môj.. ...dievčatá a minulé lásky, ktoré ma niekedy zradili mi už nechýbajú, to prehrmrlo a zvykol som si, že na nich sa moc neoplatí stavať nejaké istoty, lebo človek s odstupom času zostane len sklamaný s premrhaným časom ...preto rodina je na prvom mieste u mňa :smile:
  24. 25
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@dee99 ;(
    a ešte naj kamoška a moja sesternica Aďka mi chýbajú :(
    a ségra, lebo tá aj tak chodí málo domov a teraz ju ešte dlhšie neuvidím :/

a už dlhodobo mi chýba @mobscene_69 ..ale tá mi chýbala aj pred koronou..
    bože tak by som ťa už potrebovala vidieť žena! ;(
  25. 26
    Feroborba

26 ročný muž
    Tanganika

Futbal a obyčajné pivo s kamarátmi/kamarátkami..
  26. 27
    Obsession

tvári sa, že má 3 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Rodičia
    Moji synovci
    Moja sestra
  27. 28
    Obsession

tvári sa, že má 3 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Rada by som ich všetkých objala :,(
  28. 29
    Nicmanenapada

29 ročný muž

@evkasv
  29. 30
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Nikto všetci sú furt tu a kamošov nemám skôr sa chystám odsťahovať
  30. 31
    Mobscene_69

26 ročná žena
    Smultronställe

@mayben no už bez debaty musíme dat stretko keď už konečne skončí táto pliaga!