Fórum pridal Montgomery, 29. 3. 2020 10:56 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

kolkokrat ste sa uz v zivote stahovali? (rata sa kazde aj male stahovanie, intraky, privaty a pod.)

0
Montgomery

30 ročný muž
Nightrainov osobny prekladatel

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

lol iba do 18tky 4x :D a potom strasne vela krat :D
  2. 2
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

Rata sa aj stahovanie v ramci intraku na inu izbu? A to, ze kazdy rok sa na intrak musis nastahovat a vystahovat (co vobec nie je sranda)?
  3. 3
    Deficit

24 ročný chalan

Strašne by som chcel, aby moje piate sťahovanie bolo do vlastného a potom už nič... to by som na tomto podnájme musel dobrých niekoľko rokov vydržať :D (nenechám sa nasrať tým, ako pri bývaní na podnájme je kurva ťažké šetriť aby som vôbec mohol dostať hypotéku)
  4. 4
    Montgomery

30 ročný muž

@mkamka jj rata, ja som to tiez musel robit a uvolnit na leto izbu a zobrat si inu a riadne ma to vzdy sralo a tiez to nebola sranda :D
  5. 5
    Montgomery

30 ročný muž

@4 najlepsie ked to bolo na uplne inom bloku a vyssom poschodi
  6. 6
    Chlorofyl

11 ročný chlapec
    Erec Jisrael

len raz a rovno do vlastneho
  7. 7
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

Jedenast :D dvakrat s rodicmi a 9 krat sama od osemnastich.. obavam sa ze to zdaleka nekonci (wow)
  8. 8
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

co ja viem... asi 12 - 13x (: (hehe) a radsej 2x vyhorieť ako sa 1x stahovat (:
  9. 9
    Artlover

tvári sa, že má 4 roky
    za oponou

Ak ratam aj presuny v ramci intraku z izby do izby, tak 7.
  10. 10
    Feroborba

25 ročný muž
    Tanganika

Viac ako 10 mohla byť asi tiež možnosť
  11. 11
    Kakofonicka

29 ročná žena

ak sa rataju aj tie male, ze na intrak z intraku, tak viac ako 15 :D
  12. 12
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Z rodicovskeho do svojho (:
  13. 13
    Misfit44

9 ročné dievča

asi osem (len intraky) a tento rok bude 9 (uz nie intraky)
  14. 14
    Limitles

7 ročný chlapec

Uz osem z toho 5x za posledny rok
  15. 15
    Vladqog

27 ročný muž
    východ zapadá

Už ani neviem. 10x? Možno viac...
  16. 16
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Ak sa rataju aj intraky a vsetko tak 8.
  17. 17
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

V ramci byvania intraku som sa stahovala dokopy 8x aj s nastahovanim, pricom som byvala v 6 roznych izbach.
    A potom som sa v juni odstahovala z BA akoze nastalo :D, ale v auguste som sa vratila a nastahovala na byt a z neho som sa minuly jun znova prestahovala.
    Cize 10.
  18. 18
    Samtord

28 ročný muž
    Kalinovo

ja som sa sťahoval po našom sidlisku asi 5krát, a to si už potom zo mna robili srandu, že ci zdrhám pred fízlami, ked sa tak často sťahujem. (hehe)
  19. 19
    Saddath

23 ročné dievča

Tusim som to ratala a bolo to 13. Uz sa nechcem dlho stahovat :D
  20. 20
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Po narodeni zevraj sme zili tak nejak vselijak este chvilku u babky ci co ja nevjem us :D ale to sa moc nerata takze asi 0,5 (thumbs)
  21. 21
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Rátajú sa aj dlhodobé rekreačné pobyty na psychiatrii? (hehe)
  22. 22
    Bunat

23 ročné dievča

Minimalne 8krat ale uz sa znovu neplanujem stahovat :D
  23. 23
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Super anketa! Aj ked mohol si dat viac moznosti. Ja som sa stahovala 4x. Z Petržalky do Ružinova, ked som mala 5, potom do Karlovky, ďalej do Prahy na Zizkov a potom Praha Nove mesto, kde bývam stale. A najbližšie plánujem znova sa presťahovať do Ružinova, ked sa vrátim z Prahy.
  24. 24
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

bývam v 3. podnájme za 4 roky, takže ešte to nekončí... najhoršie je, že mám stále viac a viac vecí vrátane spotrebičov a nábytku
  25. 25
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Pomylila som sa, zatial 6x a do leta ma caka 7. :D
  26. 26
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

14x ,
    1x s rodičmi do domu
    11x ubytovne kvoli praci
    1x podnajom
    1x do vlastneho.
  27. 27
    Tasara

tvári sa, že má 3 roky
    BB kraj

Ešte ani raz a sorry, intrák/privát absolútne nerátam ako sťahovanie. Chápem, že niektorí áno lebo na intrákoch a privátoch trávia 90% času a nechodia domov. Je to príliž individuálne. Ja som na výške a v piatok väčšinou nemáme školu. Pondelky sa nám niekedy zvyknú začínať až okolo obeda. Takže mne sa vždy, na základe môjho rozvrhu oplatilo cestovať domov každý týždeň. Niekedy som 3 dni doma a 4 dni na intráku, niekedy 4 dni doma a 3 dni na intráku. Ale to bude asi tým, že ja sa nezapájam do nejakého alkoholického študentského života počas voľných dní. Iba občas a vtedy ostanem. Väčšinou som 50% doma a 50% na intráku/priváte. (na začiatku som bola na intráku a neskôr som prešla na privát, to tiež nepovažujem za sťahovanie) Pre mňa je to hlavne miesto na prespanie, na stravovanie a učenie, ale aj socializovanie. Nie je to pre mňa druhý domov.