Fórum pridal Marjy77, 16. 2. 2020 01:22 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Koľko sexuálnych partnerov za celý život je podľa vás veľa?

0
Marjy77

20 ročné dievča
Wilderland

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Semhamforas

tvári sa, že má -1 roky
    Bratislava

Zo zaciatku su tie moznosti v celkom malom rozptyle, tak presne sa to určiť nedá.
    Ale zasa záleží na tom, aký život kto vedie (Či je dlhodobo single a či nie). V každom prípade minimálne v mladosti, kým človek nemá vážny vzťah, ktorý má perspektívu, by mal takýto človek vyskúšať viac partnerov, aby zistil čo mu vyhovuje a aby ho potom nelákalo “objavovať” keď už bude vo vzťahu, či nebodaj zosobášený.

Vacsina ludi ma vsak tak do 10 partnerov za zivot a do tych 50-60 za zivot je to celkom “v norme” u cloveka, ktorý bol napríklad vacsinu zivota nezadaný a zároven sex bral ako zábavu.
  2. 2
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

Moc sa neviem stotožniť s tým “do” :D lebo však keď je pre niekoho veľa do 40, tak aj do 50, do 60 :D
  3. 3
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

To do 10 je trochu odveci keďže do 10 je potom už aj 1 vela (hehe)
  4. 7
    Lana1010

43 ročná teta
    Vo Vlastnom Svete :)

Kurnik, ja som tak dúfala, že to bude na tému bisexuálnu, keďže plno ľudí nevie ako na tom boli (hehe)
  5. 8
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Ako pre koho, mne pride dost aj nad 20 :D
  6. 9
    Feroborba

25 ročný muž
    Tanganika

Deväť
  7. 10
    Goldenbeach

tvári sa, že má 3 roky

@james98 to co si pozries na videu sa nerata (:
  8. 11
    Depropex

28 ročný muž
    Už nikto

no dpc a to som sa vzdy hanbil ze som mal partneriek viac nez som vobec zamyslal a ako vidim som dost slaby zajacik este o_O
  9. 13
    Motor

23 ročný chalan
    Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has su

no ty kks :D tak ja som pekné mínus :D
  10. 14
    Semhamforas

tvári sa, že má -1 roky
    Bratislava

@11 tak máš 28 rokov, tak ak si nenájdeš partnerku s ktorou budeš celý život, tak je dosť pravdepodobné, že sa to číslo ešte zdvojnásobí.
  11. 15
    Poke

8 ročný chlapec
    Prešov

Podľa mňa to absolútne o ničom nevypovedá keď je to v merítku za život

Ak by som predpokladal že nemám stáleho partnera a mám raz za rok sex s jedným novým človekom (čo je podľa mňa dosť málo) a začínam sexuálne žiť od 20 tak mám do takej 50tky už 30 sexuálnych partnerov a za život (cca 80) 60 sexuálnych partnerov

Takže by som dal menšie merítko napr. za rok a tam by to reálne aj niečo povedalo či bol 1,3,12 alebo 365+

12. 16
    Poke

8 ročný chlapec
    Prešov

A k otázke, ja zvládnem takú socializáciu max 1x mesačne s tým že je to častokrát max 5x ročne

A neviem pre niekoho to môže častejšie, je mi to jedno a neriešim, nech si každý šuká koľko chce.

Osobne by som nedokázal mať vzťah len s človekom, ktorý si z promiskuity spraví osobnosť a okrem sexu nemá iné záľuby
  13. 17
    Obsession

tvári sa, že má 3 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Podľa mňa jeden max dvaja už bohate stačia!
    Načo striedať chlapov/sexuálnych partnerov ako ponožky? Aký to ma zmysel?
    Omg take čísla ako 10+ :-o
    Mat toľko chlapov, nikdy. :S
  14. 18
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

@obsession tak niektorí si myslia, že treba "vyskúšať" viacero partnerov ako keď si v obchode skúšaš oblečenie aby človek vedel, čo mu najviac "sadne" :S neviem v akej hlave sa stvorila takáto pomýlená idea 0_0
  15. 19
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Je to nechutné ked ti niekto povie s ze spal s 50timi ľuďmi už... to je životný štýl a s tým nebudeme mať nič spoločné.
  16. 20
    Limitles

7 ročný chlapec

https://www.theatlantic.com/health/archive/2018/10/sexual-partners-and-marital-happiness/573493/
  17. 21
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

https://youtu.be/nXVjUWC4puo
  18. 22
    Fragile.

29 ročný muž
    Stockholm

Kazdemu podla jeho potrieb. :D Kym su to vsetko interakcie medzi dvoma suhlasiacimi stranami, tak kazdy nech si zariadi zivot, ako chce.
  19. 23
    Goldenbeach

tvári sa, že má 3 roky

@obsession dajme tomu, ze mas 30 rokov, si atraktivna zena (co aj si) , sexualne zijes dajme tomu od 17-tich, nemoze sa stat, ze pocas 13-tich rokoch by si mohla mat aj 10 sexualnych partnerov? Proste akoze ti nevysli vztahy lebo kazdemu slo len o sex a nejaky ten mesiac s tebou travili cas..hm?
  20. 24
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

@obsession celkom si ma prekvapila tym nazorom
  21. 25
    R4ptor

25 ročný muž

nad 10
  22. 26
    Obsession

tvári sa, že má 3 roky

@goldenbeach Myslím, že počet sexuálnych partnerov nikdy nezavisel priamo od atraktivity ženy, či muža.
    Ponekial paradoxne, ale viac sexuálnych partnerov mávajú šedé myšky(ticha voda brehy myje)

A jasne, za 13 rokov sa dá stihnúť veľa, ale nemusí. Nie je to totiž žiadne pravidlo. Vždy to závisí od charakteru a od zásad daného človeka.

No a pokial ide o vzťahy, ktoré trvajú mesiac. Vedz, že ani náhodou by som nemala tutu-mutu s človekom, ktorý by so mnou bol len pár týždňov.
    A napr. taký sex na jednu noc. Nie, ďakujem.
    Cením si seba samu, svoje telo, svoje srdce...atd.
    (hehe) :smile:
  23. 27
    Adamshangala

33 ročný muž
    Topoľčany

2 je už veľa!
  24. 28
    Adamshangala

33 ročný muž
    Topoľčany

Aj 1 (JEDNÖ-JEDINÖ) je veľa, ak tö partnerö malö čo i len jednö-jedninö partnerö, ktorö neviö koľkö ich onö zas malö.
    Ak si malö čo i len jedinö partnerö, tak si mohlö mať aj tisícæ aj miliónæ partneræ, ak zohľadníme riziko prenášania chorôb.
  25. 29
    Goldenbeach

tvári sa, že má 3 roky

@obsession suhlasim, ale vybral som danu modelovu situaciu, ktora realne moze nastat. Proste mas vztah, jeden to len hra, druhy sa namota a po par tyzdnoch, ked uz nie v prve dni, maju sex a potom jeden alebo druhy odchadza lebo je uspokojeny a zvysene ego a ide o dum dal.
    Ale aj 4-mesacny vztah moze byt normalny, len to proste nevyjde, ale zili sexualne .
  26. 30
    Semhamforas

tvári sa, že má -1 roky
    Bratislava

@ladydoga neviem kolko mas rokov, ale ja tento nazor bohuzial celkom dost registrujem aj v okoli, Cize sa mi to potvrdzuje. Neviem kolko ludi vydrzi za zivot s jednym jediným sex. partnerom. No vela nie a sice netvrdim, ze ta “zvedavosť” je jediny dovod, ale urcite to bude jeden z nich. Ale kazdy je iny. Niekto moze byt spokojny aj s prvou osobou s ktorou sa da dokopy a nic ziadne dalsie skusenosti v tejto oblasti nepotrebuje a nezaujímajú ho. To je tiez cesta, aj ked nie prilis častá a pravdepodobná, keďže vacsina ľudí sa za život rozíde.
  27. 31
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

@semhamforas no to hej, je to velmi subjektívne, záleží to od každého jedného človeka zvlášť a od mnohých faktorov aký život vedie, že sa dostane alebo nedostane k viacerým partnerom. Skôr ako počet je myslím dôležitejší motív čo vypovedá o charaktere človeka. Niekto môže túžiť zostať s jedným človekom na celý život a nakoniec mu to s tým jedným nevýjde a potom mu to nevýjde dajme tomu s desiatimi ďalšími lebo ho väčšina partnerov "okašlala", nikdy nikto nevie či mu to s niekym vyjde alebo nie, do budúcnosti nevidíme a vždy sa môže stať čokolvek. Ale neviem kto kedy vymyslel takú vec, že človek by si "mal" vyskúšať za život viacero partnerov aby vedel čo mu vyhovuje, akože to vôbec nedáva zmysel. Dajme tomu, že stretnem niekoho s kým chcem zostať lebo ho lúbim ale potom mu poviem, že "vieš čo, mal by som ešte vyskúšať niekoho iného, možno nájdem niečo lepšie" akože wtf 0_0 to nie je ako vyberanie si nejakého tovaru v obchode. A najviac ma udivujú tie články na nete o takejto téme, kde som raz reálne čítala titulku, že človek by mal vyskúšať okolo 10 partnerov kým sa rozhodne s niekym zostať 0_0
  28. 32
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

@semhamforas inak ja som nikde netvrdila, že by mal človek vydržať len s jedným, či si sa náhodou nepomýlil :S len ma iritovalo to tvrdenie, že "treba vyskúšať".
  29. 33
    Semhamforas

tvári sa, že má -1 roky
    Bratislava

@ladydoga
    1. súhlasím s tebou
    2. slovo "vyskúšať" možno neznie najlepšie, ale ťažko sa hľadá iné synonymum.

Ale s návodmi, koľko "vyskúšať" to nesúhlasím. Ja sa dosť stotožňujem s tým, čo napísal poke, ale aj s tebou. Každý to má inak.
  30. 34
    Zuzki11

27 ročná žena
    gWZZ

V minulosti som poznala chalana, mala ho rada, pacil sa mi a velmi sa snazil ma ziskat. Akonahle som zistila jeho "cislo", totalne sa mi zhnusil a v ten den skoncil vsetok kontakt. Mala som vtedy 17 ale uprimne asi by som mala rovnaky postoj aj o 10r neskor.. proste je to nechutne, sorry.
  31. 35
    Saddath

29 ročná žena

Otazka na kt sa ne pytam a ked som spytana neodpovedam. Dolezitejsie je starat sa o svoje zdravie, lebo hlavne ludia co maju menej partnerov (1,2,3) tak nikdy neboli na ziadne testy, prehliadku a toto by som riesila len zo zdravotne ho hladiska.... Treba sa starat, po uzivat ochranu a ptm som ok s hocijakym cislom. To je len moje pozorovanim kedze ludia kt mali menej partnerov si myslia ze su OK, ale pravda je taka ze vacsinou sa o svoje zdravie staraju viac ludia kt ziju viac sexual e aktivne. To je vse :) get your tests done aj ked ste mali jedneho partner a za posledny h 15 rokov cmack....
  32. 36
    Motovidlo323

30 ročný muž
    ficko birdzu

Toto som nikdy neriešil, poznám babu, či ich mala aj niekoľko desiatok a môžem povedať akurát, že čím viac chlapov, tým často je to v posteli lepšie :P
  33. 37
    Elmsi

12 ročné dievča

Za celý život? Čiže asi berieme ľudí vo veku cca 80 rokov. A berieme tuto dobu . Ak založili rodinu cca v 30tke a boli spolu dokonca tak do 10. Aj je niekto slobodný celý život resp len strieda frajerov a frajerky s prestávkami 3-4 roky tak kľudne aj do 40.
  34. 38
    Kerrang

28 ročný muž

A ja som si pri všetkej vážnosti myslel, že v súčasnosti je pri nejakej extrovertke a "disko dievči" do 20 sexuálnych partnerov strop (?) ...mýlil som sa asi teda, čo tu čítam, a som teda dosť šokovaný a nemilo prekvapený, že teda nejaká normálna a nie zrovna baba z verejného domu, bordelu atď. by ich mohla mať viac aj ako 20 (sorry) ...to je pre mňa extrém a odpudzujúce strašne, keď aj 5 takých partnerov by som zle predýchaval.. (?)
    Btw. autorka tohto fóra, podľa čoho si strieľala tie čísla a z čoho si vychádzala? (hehe) ...lebo ako nechcem nič hovoriť, ale to je tak štatistika sediaca na baby z ku*vinca a nie pre normálnych ľudí ...či ty zo svojho okolia poznáš veľa takýchto ľudí? (wow) (nerd)
  35. 39
    Obsession

tvári sa, že má 3 roky

@kerrang (thumbs)
  36. 40
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

poocet partnerov ni eeje zviadna kvantifikujuca komodita. Je to vec co sa absolutne netyka iinych ludi ale je to dora selekcia na ludi - pokial by mi niekto povedal ze malo/vela tak hned viem ze s takym clovekom si nemam co povedat
  37. 41
    Limitles

7 ročný chlapec

Su na to studie cim menej tym lepsie na vztah a manželstvo..
  38. 42
    Kerrang

28 ročný muž

@obsession tak to, že som to tak napísal ako som to napísal aj dáva zmysel, lebo nič nečakané, kto ma trochu pozná.. :smile: ...ja čo som poznal hoci neosobne babu, tak tá mala až 13 sexuálnych partnerov ...to už je na mňa priveľmi veľa a bez urážky asi
    by mi prišla na um myšlienka, či nie je "ku*va" (grc) ...tú aj keby som videl, by som si v sekunde vedel zaradiť, čo je zač (ako rozpráva, potom z "reči tela") a musela by byť veľká extrovertka a taký človek, že by som si s ňou s najväčšou pravdepodobnosťou nesedel ...priťahujem skôr také podobné mne alebo maximálne s 2 sexuálnymi partnermi, čo by aj skôr už prešlo u mňa ... samozrejme s pannou by to bolo asi najlepšie, ak sa nájde aj niekde zapatrošená pekná a čo by mi povahovo sedela (hehe) :smile: ...ja sám som na tom rovnako, tak niet sa čomu diviť, keď zase som takú jednu odmietol, čo som zistil, že mala už štyroch v dosť mladom veku ...a nakoniec ani sme si nesedeli :smile:
  39. 43
    Kerrang

28 ročný muž

Ja nechcem len tak sex, hoci som na tom ako som a každý podobne na tom, by s tým hádam chcel už skoncovať (hehe) ...nakoniec ani nechcem teda mať sex bez lásky, už som takéto odmietol niekoľkokrát (?)
  40. 44
    Johnysheek

11 ročný chlapec
    ZA (hranicami vsednych dni)

@saddath ak mal niekto 1-2 partnerov, tak ma chodit na ake testy? tam je predpoklad, ze ani jeden z nich nebol prave promiskuitny a teda sanca choroby akejkolvek je miziva.. potom jedine ze by to bolo dedicne a to by teda mal chodit na testy povinne kazdy..
    (alebo som to zle pochopil?)
  41. 45
    Saddath

29 ročná žena

@johnysheek tak napriklad v uk ked som chodila na family planing automatic ky robili testy na vsetko. Ked si len siel si pred pisat antikoncepciu. A to som mala jedneho a staleho partnera. Mam kamosku co mala jedneho partnera a on tvril ze aj on ma len ju a ptm sa jedneho dna zobudila s std.... Aj kamosa co mal dve zeny v zivote a zobudil sa s chlamydia I.. takze co ti poviem? Chodit na testy je ako ist k zubarovi? Treba sa starat o zdravie, to je vsetko. Preto neriesim ziadne pocty, ale ked mam noveho partnera obaja ideme na testy. Myslim si ze to je normalne vec. Ako sa staram o zrak alebo o tlak tak sa staram aj o toto :) tu nejde o ziadne pocty.... To je vsetko, len si vazim svoje zdravie.....
  42. 46
    Saddath

29 ročná žena

@johnysheek na padla ma taka hlaska z videa co sme asi este na zs videli v ramci vzelavania a ked nam rozdavali kondomy, ze nespis len s tym clovek om, ale so vsetkym ludmi s kt on spal pred tym.... A bohuzial niekedy staci jeden partner a nikdy nevies, preto je to take dolezite pre mna pravidelne cekovat a verim ludom co to cekuju. Hlaska typu, ze ved ja som mal dve zeny za zivot u mna moc neobstoji :) lebo ty mozes byt OK ale jeden z tych tvoji h partnerov nie. Pre mna je toto rizikova skupina skorej :)
  43. 47
    Nataliya

24 ročné dievča
    Depressionland

za predpokladu ze spoznam chlapa a priznal by sa mi realne so svojim poctom sex. partneriek, uz 5 je vela a okamzite stratim zaujem
  44. 48
    Tasara

tvári sa, že má 3 roky
    BB kraj

Úprimne, 5 až 10 je už pre mňa že whut no dobre.....a viac ako 10, to proste nie. Ideálne menej ako 5. Ale 0 mi tiež vadí.