Fórum pridal Lenkaska1, 31. 3. 2020 09:08 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kolko mate teraz pocas karanteny priemerne krokov?

0
Lenkaska1

24 ročné dievča
Bratislava

Ja mam za posledny tyzden 4 300 priemerne (kvoli tomu, ze sme boli na mensej ture v nedelu) a tyzden predtym 2 800.

Ale kedze mi to meria mobil, vela krokov po byte mi nenarata, tak mozno by bolo aj viac :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

Za 3 dni 33km na elektrickej kolobezke :) ale ja krokov dost, lebo makam na zahrade
  2. 2
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

hej, ja som mala prísnu karanténu, takže ak mi po byte narátal mobil nejakých sto, mohla som byť rada :D

ale pohybu mám tak okolo dvoch hodín denne :D a to rátam aj dni, kedy sa mi nechcelo nič a nerobila som takmer nič
  3. 3
    Cltr0n

27 ročný muž
    Oravská divočina/Pažravá pri Zvolene

posledný týždeň 11 621 priemerne a týždeň pred tým 4 432 :D
  4. 4
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Priemer za marec 3081 :( ale rano si na vencenie vacsinou neberiem mobil :D
  5. 5
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

to kde tolko nabehate teraz :D ja mam okolo 800-1000, kedze vacsinou nikde teraz nechodim
  6. 6
    Efyks

12 ročný chlapec

ja som najprv prečítal, že kolko mám priemerne rokov :D :D
  7. 7
    Mikaell

21 ročný chalan
    Prešov

Tak málo, že radšej nenosím ani náramok, aby som z toho čísla nebol smutný. :D
  8. 8
    Forte

7 ročné dievča
    som rada ze som tu

Ja zijem v roku 5 a nikdy som si nemerala kroky:(
  9. 9
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Ďeveď :( v garzónke sa moc nenachodím, spravím krok a už som v kuchyni, spravím dva kroky a som na záchode, spravím ďalšie tri kroky a som v posteli :,(
  10. 10
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

okolo 17 000 priemer, chodim normalne behat plus prechadzat sa (behanie cez den a prechadzku davam vacsinou jednu dlhu 2 hodinovu uplne ze vecer aby som uz naozaj nikoho nestretla).. nevidim dovod nemat kroky ak clovek nebyva vyslovene v centre mesta bez moznosti prejst sa osamote :D
  11. 11
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

a fakt sa do mna nemusi nikto jebat lebo nechodim chillovat do parku ani lezerne sa poflakovat pol dna, normalne poobede odbehnem par km a idem domov a vecer (casto po 22:00) prechadzka = rychlym krokom proste hodinu ci dve kracam a pocuvam pri tom hudbu alebo volam s frajerom, cielom je vyslovene mat tie kroky a udrzat si zdravie, nie uzivat si slnecne luce :D
  12. 12
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    bridge troll

Ostatny tyzden okolo 5,5k, lebo ked som s frajirom, tak on moc nefandi mojmu nocnemu flakaniu sa po Petrzalke

Inak zvysok lockdownu okolo 7-8k denne tak normalne, chodievam sa tulat v noci

(A hej stretavam sa s frajirom, lebo aj tak sme zdielali mikroby pred opatreniami, ani jeden z nas nechodi fyzicky do prace ani nikam, kde netreba)
  13. 13
    Zelinka

23 ročné dievča
    Košice

minulý týždeň priemerne 8124 a predminulý 8836... závisí na počasí :)
  14. 14
    Darkestangel

24 ročné dievča
    neznam

Posledné 2 týždne 50-100 denne (z postele do kuchyne, na balkón, do kúpelne) :,(
  15. 15
    Indelirium

hrá sa, že má 0 rokov

Minulý týždeň 4270, celkom bieda. 8-)
  16. 16
    Velagranka

23 ročné dievča

Nepriznám sa :D
  17. 17
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

1.tyzden karanteny 8929
    2.tyzden karanteny 8783
    3.tyzden karanteny 8533

je to menej než za bežného režimu, ale snažim sa úplne to neflákať. nevydržala by som 24/7 len sedieť doma :D
  18. 18
    Robinsonleon

23 ročný chalan

100 anglicakov, 100 klikov every day inak nic
  19. 19
    Robinsonleon

23 ročný chalan

Ani po schodoch neprejdem
  20. 20
    Artlover

tvári sa, že má 4 roky
    za oponou

Chodim do prace, takze tych 13 000 denne asi, nemam vzdy mobil vo vrecku, takze realne o nieco viac.
  21. 21
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

@h8u práve ty si ma inšpirovala na toto fórum ináč. :D tak to klobúk dolu :) a po 22 sa ti ešte chce chodiť von? To ja už mám najradšej kľud.. aj keď je pravda ze z hľadiska súčasnej situácie je to asi lepšie ako cez deň. :/
  22. 22
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

@quattroformaggi wau tak to je tiež dosť slušne :)
  23. 23
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

@forte ani ja som to nemala doteraz, iba odkedy mám firemný iphone som po pár mesiacoch zistila že mi to celý čas ráta kroky. :D
  24. 24
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

@thinkaboutjustice ja sa snažím každý deň aspoň ísť na prechádzku von, aby som mala tých cca 4000 aspoň povedzme. :D
  25. 25
    77hanes77

25 ročný muž
    Banská Bystrica

Väčšinou okolo 14000 (~10,5km) ... chodievam sa prejsť do prirody na odlahlé miesta mimo všetkých ľudí
  26. 26
    Tommyhot

31 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Dnes som dal 6000. Ale zvycajne mam tak skor 4000.
  27. 27
    Tomtoylc

28 ročný muž

priemer mam za posledne 3 týždne rovnaký a to 9000 krokov ale to len vďaka výkendovym túram kde spevím nárazovo 20-40 tisic krokov ... bežny deň len okolo 4 tisic